Recenze Alcatel OneTouch Watch SM02

Produkt získal ocenění

• Award

Protože jsem chtěl otestovat chytré hodinky, přemýšlel jsem nad tím, které zvolit. Vlastním chytrý telefon s androidem, takže jsem se nejdříve rozhodoval, zda nekoupím jeden z těchto dostupných modelů, ale bránilo mi v tom několik faktorů - od dosud nevyladěného systému android wear počínaje,přes ch... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Ověřené recenze Alcatel OneTouch Watch SM02

Petr

Přidáno: 21. listopadu 2016

• Jednoduché
  • Elegantní
  • Nepoznají spánek, musí se aktivovat
  • Divné nastavení cílů - 3km = 10k kroků, cokoliv víc je 24k kroků

Elegantní hodinky vhodné jako získání notifikace z mobilu + umí drobnosti, jako je měření tepu a podobně, ale nejsou to sportovní hodinky.

Ověřený zákazník F-mobil.cz

Přidáno: 31. října 2016

Zakoupeno v F-mobil.cz

• Přijatelná cena.

Pro toho kdo nechce dát spoustu peněz a zároveň nechce levný šmejd.

Ověřený zákazník AGEM.CZ

Kateřina

Přidáno: 19. července 2016

Zakoupeno v AGEM.CZ

• dobrý pro fitness, motivuje k fyzické aktivitě (člověk vidí, jak moc nebo málo se pohybuje)
  • fungují jak mají, žádný problém jsem nemusela řešit
  • hezký vzhled

naprostá spokojenost, doporučuji.

Ověřený zákazník iSETOS

Přidáno: 11. června 2016

Zakoupeno v iSETOS

Vážení,
hodnotit produkt po 10-ti dnech od doručení? To snad NE !! A k tomu nás nutí tyto různé hodnotící systémy !

Ověřený zákazník Mironet.cz

Ivana Brožová

Přidáno: 28. dubna 2016

Zakoupeno v Mironet.cz

• Nádherný, luxusní design
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Možnost vložení vlastního obrázku na displej
  • Neupozorňuje na sms z mého spárovaného mobilu Lenovo Vibe Shot (Možná bude potřeba jiná aplikace pro sms)

Potřebovala jsem hodinky, ale mám ráda i nové technologie, tak jsem si po delším pátrání na internetu vybrala tyto chytré hodinky. Splňují přesně to, co od nich požaduji. A navíc jsou prostě nádherné. Spárování nebyl problém, díky stažené aplikaci Move do telefonu. Tyto hodinky jsou pro toho, kdo nečeká, že si na nich přečte celý email, bude s nimi telefonovat, stahovat aplikace, zkrátka nečekejte od nich druhý telefon s Androidem či IOs systémem. Na internet se s nimi nepřipojíte. Upozorní vás na nový email, kde uvidíte předmět emailu, zprávu z Viberu nebo WhatsAppu, příchozí hovor a jméno volajícího, novou aktivitu na Facebooku. Může sloužit i jako bezdrátová spoušť fotoaparátu mobilu, nebo s nimi můžete ovládat hudební přehrávač mobilu, ale pouze spustit skladbu, stopnout nebo přejít na další. Změří vám tep, ale jen ručně. Spočítá kroky, ukáže počasí na pět dní. Změří spánkovou aktivitu. Vše mám vyzkoušeno, myslím že pro toho, kdo nečeká více funkcí,ale chce kvalitní zpracování a dlouhou výdrž baterie jsou vhodnou volbou.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• perfektní displej i na slunci
  • dobrá aplikace do telefonu
  • 100% fungující upozornění na hovory, kalendář, sms, whatsup...
  • dlouhá výdrž baterie (týden při vypínání přes noc)
  • ideální velikost a hmotnost
  • zapínací mechanismus - zbytečně komplikovaný

za pořizovací cenu kolem 3 tis. zatím to nejlepší. Sony SW perfektní ale ta cena, levnější noname pod 2 tis. zase nepoužitelný.

neddy

Přidáno: 16. dubna 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• Výborný poměr cena - výkon.
  • Nic.

Pěkné hodinky za dobrou cenu. Přehledné ovládaní.
Čitelnost displeye na slunci dobrá.
Rychlé nabíjení.

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 29. února 2016

PRODUKT ROKU 2015

Vítěz soutěže ProduktRoku 2015, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz

Přidáno: 26. února 2016

• za ty peníze dobrý
  • občas zamrzá telefon

"za málo peněz hodně muziky"

Kajman98

Přidáno: 6. ledna 2016

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Android i IOS
  • Nemožnost nahrát další aplikace

Poměr výkon / cena je vynikající. Za velmi dobrou cenu dostanete dobře vypadající a plně funkční chytré hodinky. Používám android. Spárování bez problémů. I po odpojení od telefonu opět rychle naskočí.
Notifikace v pohodě. Všechno funguje. Dají se číst i zprávy, ale u delších emailů se špatně roluje (příliš rychle - velká citlivost), lepší je vytáhnout z kapsy rovnou mobil.
Při použití fitness funkcí musíte pro splnění 100% aktivit zapnout i režim kontroly spánku (to nechápu - mělo by stačit splnění spálených kalorií, počtu kroků atd.)
Trochu vadí nemožnost nahrát další aplikace, ale ty co tam jsou, jsou v podstatě dostačující.
Celkově spokojenost. Hodinky dobře vypadají a tak se dají nosit jak na sport, tak do kanceláře. Viditelnost displeje je velmi dobrá. Při normálním používání vydrží v pohodě tři dny. Nabití z 0 na 100% cca 1,5 hodiny.

Ověřený zákazník TIVIS.cz

Luke

Přidáno: 28. prosince 2015

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Jednoduché a rychlé
  • Vydrží mi cca 2,5 dne na jedno nabití
  • Vzhled
  • K nabíjení není potřeba žádný kabel/redukce/kolébka. Prostě jen zasunete konec řemínku do USB slotu.
  • Tapetu ciferníku je možné udělat z jakéhokoliv obrázku v telefonu.
  • Podporuje jen velice málo aplikací pro notifikace na jejich displeji. Na mém telefonu (Lenovo S60) nepodporuje ani notifikace SMS! Naštěstí nejvíce používané aplikace jako je volání, Viber, GMail, Facebook messenger podporuje, jinak bych hned vracel. Doufám, že bude časem řešeno aktualizací aplikace Move.
  • Nastavení a upínání pásku je otřesné.
  • Někomu by mohlo vadit nekontinuální měření tepové frekvence. Pro mne to není žádné mínus.
  • Nelze měnit barvu ručiček.
  • Více vzhledů ciferníku by řada uživatelů určitě také ráda uvítala (v současné době jsou 3).

Hledal jsem jednoduché hodinky s notifikacemi a krokoměrem, které vydrží vice než jeden den na jedno nabití a nevypadají lacině jako ty čínské krámy. Přesně tohle hodinky Alcatel splňují, byť to má zatím velké mouchy. Nechápu například proč je seznam podporovaných aplikací na notifikace tak omezený. Budu jen doufat, že se to brzo změní. Alespoň doufám, že podporu SMS aplikace od Lenovo přidají co nevidět. Do té doby nemohu hodnotit jinak...

Klement Hanák

Přidáno: 27. prosince 2015

Zakoupeno v Aaron

• Kvalitni zpracovani,funguji perfektne,vydrz bat 3 dny,notifikace bez problemu,za tu cenu vyborny pomocnik.doporucuji.
  • Mohlo by byt citlivejsi cidlo na rozsviceni displeje.

Vrele doporucuji,prekvapili me svou velikosti jsou malinkate a krasne stihle.na slunci dobre citelne,vydrz bat 3dny ,velice me bavi a uz nemusim hlidat mobil :-)

Ověřený zákazník OKAY.cz

Miroslav

Přidáno: 25. prosince 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• Výborné chytré hodinky za tu cenu.
  • Nic.

Kvalitně udělané, dostačujicí funkce v češtině a velmi luxusní za tu cenu. Mohu jen doporučit

David

Přidáno: 5. prosince 2015

Zakoupeno v Aaron

• Design, kvalita zpracování, kulatý ciferník
  • Nefunguje převážná většina notifikací u tlf. Lenovo Vibe Z2

Krásné hodinky, celkem příjemné nošení i když je USB nabíjecí konektor v řemínku, výdrž dva dny, notifikace mě fungují pouze na volání, kalendář, občas email, sms NE ani po nedávné aktualizaci One Touch Move. Rozsvícení displeje po zvednutí ruky funguje velice dobře, příjemná je možnost nastavit si vlastní obrázek ciferníku. Občas se přeruší spojení bluetooth i když je telefon velice blízko. Pokud by fungovaly notifikace tak naprostá spokojenost. Takto je radost poloviční.

Ověřený zákazník Smarty.cz

Jakub

Přidáno: 2. prosince 2015

Zakoupeno v Smarty.cz

• Výborné spojení Bluetooth a nepřerušuje se
  • Hezké rozlišení
  • USB přímo v pásku
  • Kovové tělo a elegantní vzhled
  • Lze přečíst jen krátké zprávy. Pokud je zpráva delší, vidíte jen kousek. Ale takový problém to není.

Za tuto cenu vynikající poměr. Funkce super. Nic nechybí. Výborná je kompatibilita s iOS i s Androidem.

Ověřený zákazník OKAY.cz

Přidáno: 2. prosince 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• Velmi pěkný vzhled a provedení,
  • velmi dobrá čitelnost displeje na slunci,
  • šikovná příslušná aplikace s řadou nastavení a sledování aktivit na PC.
  • Produkt se mi líbil s ohledem na provedení hodinek, pro mne dostačujících funkcí a ceny.
  • Někdy menší citlivost displeje na dotyk,
  • na provedení nevyměnitelného řemínku a jeho zapínání jsem si celkem rychle zvykl

S výrobkem, jeho vzhledem a funkčností jsem po měsíci používání velmi spokojen.
Z důvodu výše uvedeného doporučuji výrobek ostatním.

Jan Pošík

Přidáno: 27. listopadu 2015

Zakoupeno v Aaron

Super design a funkce za přijatelnou cenu.

Lukáš Šafář

Přidáno: 22. listopadu 2015

(Upraveno 18. srpna 2016)

• vzhled
  • výdrž až 3 dny
  • měří tep srdce
  • výběr mezi několika tapetami i vlastními
  • analogové i digitální
  • jednoduché
  • počasí
  • krokoměr
  • měřič spánku
  • poruchové
  • nedomyšlené nabíjení
  • stálá přítomnost aplikace v pozadí ( u iOS)
  • dětské prostředí

Hodinky Alcatel mám již necelý rok a už jsem je posílal 3 krát k reklamaci, jelikož se nenabíjeli - asi kvůli špatnému kontaktu v pásku hodinek. A to je opravdu otravné. Jinak jsem byl s hodinkami naprosto spokojen. Jsou jednoduché, modní a nabízí mnoho funkcí.

PCDAYS

PCDAYS

Alcatel Onetouch SM02 - YouTube

Hodinky Alcatel OneTouch Watch SM02 jsou nejlevnější chytré hodinky, které lze na našem trhu zakoupit. Co ale takovéto levné hodinky nabídnou?

www.pcdays.cz

Přidáno: 18. listopadu 2015

Alcatel Onetouch SM02 – chytré hodinky s klasickým designem za pár kaček | PCDAYS Magazine

Wearables, neboli nositelná elektronika je fenomén poslední doby. Dnes už téměř každá značka alespoň z části přičichla k výrobě jakékoliv nositelné elektroniky. Stejně, jako Alcatel, který vstoupil na náš trh s chytrými hodinkami Alcatel OneTouch Watch SM02, které vám dnes představíme v naší recenzi.

Celá recenze na www.pcdays.cz

www.pcdays.cz

Celá recenze na www.pcdays.cz

Marcel Gajdár

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Hodinky jsou na ruce velice lehké. Velikost je podle mě akorát. Výdrž baterie je jenom 3 dny, ale doba nabijení trvá 1 hodinu
  • Nedovedu si představit, výměnu řemínku. Je v něm konektor nabijení. Doufám, že vydrží aspoň tři roky.

Pokud někdo hledá chytré hodinky v ceně 3.500,-- ať se jich vůbec nebojí. Na obrázku vypadají docela jednoduché, ale po dvou dnech nošení jsou velice návykové. Dávám deset bodů.

Miloš Havelka

Přidáno: 9. listopadu 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• s iOS funguje bez problémů
  • elegantní, dobře se nosí
  • jako první chytré hodinky super
  • aplikace by si zasloužila trochu více pozornosti

doporučitelné snad je horší poměr kvalita/cena

Přidáno: 6. listopadu 2015

• cena a design
  • sw podpora , ale da se poresit instalaci apk natvrdo

super pomera cena/design/vykon

msoucek

Přidáno: 5. října 2015

• uživatelsky příjemné
  • líbí se mi design a příjemně se nosí
  • snadná konektivita s telefonem
  • rychlé dobíjení
  • bez spojení s telefonem jsou zcela prázdné, ukazují jen čas, stopky a měří tep. postrádám např. alarmy přímo v hodinkách, kalendář.

jednodušší a líbivé, komu to stačí, je to za tu cenu celkem ok

Jan Jeřábek

Přidáno: 30. září 2015

(Upraveno 30. září 2015)

• Design
  • Výdrž baterie
  • Výborné připojení, když se vzdalim od telefonu a zase přijdu zpět, žádné problémy
  • Přehledné notifikace, dá se jimi krásné procházet
  • Nabijeni-bud pomocí kabelu, nebo jen zasunete do USB portu, velmi příjemné
  • Sportovní funkce, stopky, možnost vypnutí vibrací, "spací" režim
  • Krokomer včetně zobrazení kolik metrů/kroků/času jste za den ušli - přesné reálné hodnoty
  • Možnost měnit tapety
  • Měření tepu musíte manuálně zapnout, nezobrazuje automaticky např. při běhu
  • Nejdou přidávat aplikace přímo do hodinek, případně nějak více měnit font či seřazení funkcí

Za mě jsou hodinky skvělé, pomer cena/výkon ideální, zároveň i hezký vypadají, určitě lépe než jiné hodinky v této cenové kategorii.

Přidáno: 18. září 2015

• Skvělé zpracování
  • Uzavřený systém
  • Chybí podpora spousty aplikací a nefungují pak notifikace

Hodinky jsem obchodu vrátil. Možnosti nastavení byly minimální, měl jsem problém s doručováním notifikací. Systém hodinek nespolupracoval s Google Keep, Google Inbox, Handcent SMS ... Věřím, že si své zákazníky najdou, já ale volím Android Wear pro jeho provázanost se systémem Android v mém telefonu.

Přidáno: 15. září 2015

Zakoupeno v Aaron

Slušná baterie a design za akceptovatelnou cenu

svetaplikaci.tyde...

Přidáno: 14. září 2015

Hodinky Alcatel WATCH: Krásný a levný zobrazovač notifikací - Svět aplikací

Alcatel WATCH SM02: Předražený nepoužitelný bazmek nebo skvělý levný pomocník v podobě chytrých hodinek? To se dozvíme v následující recenzi.

Celá recenze na svetaplikaci.tyde...

www.svetandroida.cz

Přidáno: 7. září 2015

Alcatel One Touch Watch - levný vstup do světa chytrých hodinek (recenze)

A co říci na závěr? Chytré hodinky Alcatel One Touch Watch jsou za svou cenu výborné a některé, mnohdy zbytečné, nedostatky jim můžeme odpustit. V našich očích jsou hodinky od Alcatelu skvělou volbou pro uživatele, kteří s chytrými hodinkami začínají a nechtějí ihned utrácet mnoho peněz. Za cenu 3,5 tisíce totiž dostáváte hodinky, které zase tolik na svou o mnoho dražší konkurenci neztrácí a poslouží velmi dobře.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

vlasta

Přidáno: 5. září 2015

• dobrá cena /funkce

jednoduché ,funkční

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 4. září 2015

Zakoupeno v KASA.cz

velmi dobrý produkt, popisky i recenzce odpovídají reálné podobě

Přidáno: 3. září 2015

• Vše

Funguje jak má.

Ověřený zákazník Elektrochram

Petr Š

Přidáno: 3. září 2015

Zakoupeno v Elektrochram

• Jsou perfektni předčili moje očekávání.
  • Funkčnost
  • Nemají android wear takže nelze stahovat aplikace

Jakub

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v Hodinky.cz

• cena, kvalita zpracování, usb nabíjení, výdrž
  • některé aplikace by mohly být přidány, android aplikace by mohla být méně náročnější na RAM

Hodiny jsou díky své ceně a zpracování perfektní. Nabízí všechny základní funkce a aplikace, které postačí průměrnému uživateli a naprosto splní svůj účel. Celokovový rámeček, dle mého dostatečně variabilní nastavení řemínku. Dobíjení velice dobře provedené pomocí USB portu schovaném v řemínku. Uzavřený systém je vcelku svižný a funkční, ale mohl by mít více aplikací, ocenil bych větší možnoti individualizace apod. Výdrž hodinek obvykle 2-3dny, mnohdy více. Dobíjení zabere asi 45minut (zatím jsem neměřil). Za tuto cenu tedy velice kvalitní a plně dostačující hodinky, které splní funkci chytrých hodinek - notifikace a správa dne.

Přidáno: 26. srpna 2015

• Pekne
  • Funkce

Pekne hodinky za dobrou cenu. Prehledne ovladani. Synchronizace i s iPhonem.

Ověřený zákazník F-mobil.cz

venasoft

Přidáno: 23. srpna 2015

Zakoupeno v F-mobil.cz

• Dobré chytré hodinky pro spojení s iphonem. Zpracování vynikající. Výdrž baterie i 5 dní běžného používání.

Vše, co jsem očekával se splnilo.

Ověřený zákazník K24.cz

Přidáno: 16. srpna 2015

Zakoupeno v K24.cz

Velká spokojenost s dodací lhutou

Ověřený zákazník Elektrochram

Jiří

Přidáno: 15. srpna 2015

Zakoupeno v Elektrochram

• Spolupracuje s iOS
  • Velmi přehledné notifikace
  • Občas se zasekává na hodinkách přehrávač hudby a změna hlasitosti je dost neprakticky řešena
  • Nemožnost alespoň krátkých odpovědí přímo z hodinek

V poměru Cena/výkon určitě nejlepší hodinky na trhu

Ověřený zákazník Expert.cz

luděk

Přidáno: 13. srpna 2015

Zakoupeno v Expert.cz

• na tu cenu spokojenost s výbavou
  • krátký řemínek....fakt nejsem žena s ručkou jako tyčka

dobré

tomsa

Zakoupeno v Hodinky.cz

• cena ,za ty peníze výborná koupě,Po recenzi splnily moje očekávání .
  • nemám

s hodinkami jsem nadmíru spokojen ,splnily moje očekávání

Zakoupeno v Hodinky.cz

• propojení s android i iOS, výdrž baterie, dostačující notifikace

Nejlepší možný výběr v poměru kvalita/cena. Za podobné peníze nedostanete lepší produkt.

Ověřený zákazník PATRO.cz

Zakoupeno v PATRO.cz

• design
  • kvalita zpracování
  • sem tam tlačítko zpět, ale možná jsem se s ním ještě nenaučil "správně" pracovat

Určitě doporučuji. Hodinky poměrem cena ku výkon jsou velice dobré. Bíla varianta vypadá velice pěkně. Hodinky fungují skvěle. Appka do telefonu také super.

djtom

Přidáno: 1. srpna 2015

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Dobře fungující automatické rozsvícení při náklonu zápěstí
  • Dálková spoušť fotoaparátu
  • Nabíjení pomocí USB v řemínku
  • Notifikace vibracemi
  • Aplikace i hodinky v ČJ
  • Výdrž 3dny
  • Možnost přidat si vlastní tapetu
  • Mohli by mít úplně kulatý displej
  • Pouze 3 přednastavené styly hodin

Jednoznačně cena

Ověřený zákazník Elektro Oáza

Přidáno: 26. července 2015

Zakoupeno v Elektro Oáza

• Skvělá cena, pěkný vzhled, vypadají moc elegantně, dlouhá výdrž baterie, hodinky reagují poměrně dobře a rychle.

Poměr cena a výkon odpovídají

Ověřený zákazník Elektro Oáza

Přidáno: 15. července 2015

(Upraveno 15. července 2015)

Zakoupeno v Elektro Oáza

• fungují s iOS, vydrží 3 dny
  • uzavřený systém, mírně lagují, vypadává občas BT spojení, neměří kontinuálně tep

doporučuji k iPhone

Cena/Výkon/Výdrž

smartmania.cz

Přidáno: 4. července 2015

Recenze Alcatel OneTouch Watch: Trefa do černého? - SMARTmania.cz

Značka Alcatel OneTouch uvedla na trh chytré hodinky s pěkným designem, podporou systému Android a iOS a překvapivě nízkou cenou. Zda má tahle lákavá nabídka nějaká „ale“, prozradí naše recenze.

Celá recenze na smartmania.cz

Xiaomi Amazfit Bip