Recenze Apple Watch Series 1 38mm

Ověřené recenze Apple Watch Series 1 38mm

Ověřený zákazník iWant.cz

Přidáno: 7. května 2017

Zakoupeno v iWant.cz

Vše super, hodinky dokonalé :-)

Ověřený zákazník iWant.cz

zorro

Přidáno: 28. března 2017

Zakoupeno v iWant.cz

• rychlý dárek na narozeninám

objednal jsem hodinky pro manželku k narozeninám
vždycky je chtěla
je s nimi velice spokojena
je to výborná hračka
kdo si hraje nezlobí
nudíte se ? kupte si Apple Watch !

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Zakoupeno v i-Mobily.cz

• Kvalita Apple
  • Funkčnost s iPhonem
  • Zatím nic

Doporučuji ke koupi,skvělá volba k iPhone

Ověřený zákazník iSETOS

Alena

Přidáno: 2. října 2016

Zakoupeno v iSETOS

• Vypadá luxusně, nasazení do hodinek během pár vteřin, magnetický pásek krásně drží.

Dporučuji

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 1. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

cool

mojesmarthodinky.sk

Přidáno: 19. dubna 2016

Apple Watch drop test ťa prekvapí! Pozri čo vydržia Apple hodinky

Spoločnosť TechRax si zadovážila modré 42mm Apple Watch Sport, aby skúsili čo vydržia. Nie je lepšieho užívateľského testu, ako drop testu. Málokto z nás by našiel dosť odvahy vykonať podobný test. Veď keď vidíš padať svoj telefón na zem, celý svet sa na zlomok sekundy zastaví. A tak, ako vždy padne chlieb na zem otočený namastenou stranou dole, to isté platí aj pri telefónoch, len s rozdielom, že ten padne vždy na displej. Následne ho dvíhaš zo zeme dúfajúc, že sa stane zázrak a displej ostane celý.

Celá recenze na mojesmarthodinky.sk

• kvalitní provedení
  • jsou lehoučké
  • intuitivní ovládání
  • vydrží i dva dny
  • perfektní komunikace s iPhone

Nakonec jsem zvolila 38 mm (v rose gold barvě - jsou nádherné!), 42 mm byly na mou ruku až moc masivní. Bála jsem se zhoršeného ovládání, kvůli menšímu dipleji, nemůžu si však vůbec stěžovat. Hodinky používám týden, jsou skvělé. Baví mně ty funkce "zdraví", kdy hodinky upozorňují, že už dlouho sedím, nebo měří počet spálených kalorií, kroky apod. Komunikace s iPhone 6 plus je bezchybná, už týden mám na telefonu vypnutý zvuk, upozorňují mně pouze hodinky. Jsem nadšená!

Ověřený zákazník Alza.cz

odborník

iPhone DESIGNER

Přidáno: 29. ledna 2016

Recenze Apple Watch - YouTube

Je čas pořídit si Apple Watch? Jak jistě víte v pátek se začnou na českém trhu prodávat Apple Watch. Pro ty z Vás, kteří jste si pro ně nejeli do sousedního Německa hned první den, jsme si připravili jejich recenzi, která by vám mohla pomoci s rozhodnutím, zda si je pořídit, či počkat až na další generaci. Tak neváhejte a pusťte si naše video!

LuMar

Přidáno: 25. ledna 2016

• Tablet na ruce
  • Možnost rychle vyřizovat telefonáty, případně reagovat na zprávy na základě již předvolených odpovědí
  • Monitor aktivity (upozornění na delší dobu neaktivnosti je super)
  • Nemám takové nutkání neustále hledět do mobilu
  • Možnost změny vzhledu ciferníku
  • Lehká výměna řemínků (zakoupil jsem již 3 a výměna je vskutku primitivní)
  • Módní doplněk
  • Delší odezvu některých aplikací ani nepociťuji
  • Není to úplně must-have výrobek
  • Zatím bez oděrků, ale obávám se, že to brzy přijde
  • Prozatím není až tolik aplikací

Ověřený zákazník Max-shop.cz

Přidáno: 12. ledna 2016

Zakoupeno v Max-shop.cz

SUPER

BLAUKOM CZ s.r.o.

Přidáno: 11. ledna 2016

Zakoupeno v Mironet.cz

• design, dobře komunikuje s iphonem

splnilo očekávání

fanda

Přidáno: 2. ledna 2016

Zakoupeno v Můj nový mobil

• nemá chybu

Je to zařízení které splňuje mé požadavky 100%.

Tomáš Vrba

Přidáno: 28. prosince 2015

• super stroj
  • nemám výhrady

Výborné možnosti ve spolupráci s dalším apple zařízením.

Přidáno: 8. prosince 2015

(Upraveno 8. prosince 2015)

Zakoupeno v Mironet.cz

• Jsou úžasné, skvěle sedí na ruce, pásek je moc příjemný, baterie mi při běžném používání vydrží 48 hodin (neustále mi chodí upozornění na maily, které si na hodinkách i čtu, 1x denně přes ně telefonuji, sleduji svou aktivitu, twitter, messenger, kde i odepisuji, kalendář, přidávám poznámky.... A samozřejmě koukám na to, kolik je hodin atd, prostě je používám. ...), velikost 38mm je na mou ruku akorát (obvod zápěstí cca 152mm), displej je perfektní, splnily mé očekávání, prostě Apple :-)

Přidáno: 30. listopadu 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Poskytují mi přesně to, co jsem očekával
  • Zatím jsem nezjistil žádný problém.

Hodinky bez problémů synchronizují všechny činnosti s iPhonem, pohodlné, přehledné a intuitivní ovládání. Vzhledem ke krátké době užívání objevuji další a další možnosti. Výhodou je, že jsou základní funkce k dispozici okamžitě a není třeba hned od začátku proniknout do zákulisí ovládání.

Přidáno: 13. listopadu 2015

• Jsou prostě super !!!!
  • Nic !

Skvělé.......

Přidáno: 29. listopadu 2015

styl pro teenagery

www.letemsvetemap...

Přidáno: 17. listopadu 2015

Recenze Apple Watch: tak co, koupit nebo nekoupit?

Ta Beluga na stole už je pomalu na dně a já bych mohl v klidu skončit a dát vám pokoj, ale tentokrát fakt ne. Počkat jdu pro Diplomatico a pokračujme. Ok, takže proč má smysl ještě psát? Protože pokud se podíváte na hodinky do 15 000Kč, nemáte důvod si je kupovat a rozhodně se vám víc než nějaké Casia, G-Shocky, Swatch a podobné legrace vyplatí jít do Apple Watch. Je tu však jeden velký háček, který je skutečně podstatný. Ano do 15 tisíc si určitě kupte raději smartwatch, než klasické hodinky, ale mají to být zrovna Apple Watch? Jasně, taky miluju Apple jako vy a taky mu ledacos odpouštím jen proto, protože to je Apple, ale tentokrát ne. Proč ostatní vyrábí kovové smartwatch z leštěné nerezy, se safírovým sklíčkem a kovovým tahem pod deset tisíc a Apple vám dá nejlevnější model bez safíru, z hliníku a na gumě za 11 000Kč? Čím jsou Apple Watch tolik výjimečné od ostatních hodinek v kategorii Smartwatch, že co se materiálů týká, musíte za ně platit s kovovým tahem přes 20 tisíc, když ostatní se spokojí s cenou do deseti tisíc? Tentokrát mi přijde, že Apple skutečně přestřelil a pokud si vezmete zlato, které byste získali roztavením Apple Watch Edition, pak zjistíte, že cena tohoto modelu je skutečně nesmyslná. Asi si nekoupíte ke svému iPhonu, iPadu, iMacu a MacBooku Air hodinky od LG nebo Huawei a ani to po vás nechci, jen se zamyslete nad tím, zda to tentokrát Apple s cenou trošku nepřehnal, když ostatní dokáží použít stejné materiály jako Apple u prémiového modelu u základního a chtějí za něj méně než Apple za model Sport. Abych to tedy celé shrnul, pokud chcete kupovat hodinky do 15 000Kč, pak bych v podstatě nepřemýšlel nad ničím jiným než nad Smart Watch, pokud chcete kupovat hodinky za 150 000Kč, pak si k nim Smart Watch kupte taky, uvidíte sami, že pro ně najdete využití. Osobně střídám v současné době zbrusu nové Omegy Aquaterra z limitované edice James Bond, Breitling Superocean a Apple Watch Sport. Upřímně si nedovedu představit nosit jen Apple Watch a nikdy si nevzít klasické hodinky, na druhou stranu si zase nedovedu představit vzít si na bajk, na procházku se psem do lesa nebo na cvičení jiné hodinky než Apple Watch…

Celá recenze na www.letemsvetemap...