Recenze Apple Watch Series 4 40mm

Ověřené recenze Apple Watch Series 4 40mm

Petr Hudec

Petr Hudec

Přidáno: 15. listopadu 2018

⌚ Apple Watch Series 4 - jednoduše skvělé hodinky od Applu - [recenze] - YouTube

Apple Watch Series 4 jsou v pořadí již čtvrté hodinky, které jsou samozřejmě, jak jinak, ty nejlepší, které kdy Apple vyrobil - tak zní motto Applu. Ale ono to ve skutečnosti tak je. Větší, s lepším displejem a novými funkcemi. Chcete vědět víc? Pojďte se mrknout na naší další recenzi.

mobilizujeme.cz

Přidáno: 13. listopadu 2018

Recenze Apple Watch Series 4: síla jednoduchosti a ekosystému - Mobilizujeme.cz

Již před pěti lety, kdy výrobci začali chrlit jedny chytré hodinky za druhými, jsem v názorovém článku předpovídal, jak by měly takové chytré hodinky vypadat, aby byly povedené a úspěšné. Jenže světe div se, ani v roce 2018 se to podle mého nikomu tak úplně nepovedlo. Po vyzkoušení nových smartwatch od Samsungu, Huawei a Applu ale můžu alespoň konstatovat, že nejblíže k cíli má právě kalifornský výrobce, který je mimochodem ze všech společností produkujících chytré hodinky prodejně nejúspěšnější. Více prozradí recenze Apple Watch Series 4.

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Ověřený zákazník Electro World

Zeo

Přidáno: 13. října 2018

Zakoupeno v Electro World

Apple využívám v kombinaci hodinky + telefon + iPad , usnadňuje mi práci i volný čas .
Vřele doporučuji
S pozdravem Zeo

Čitelnost ciferníku / displeje: Výborná
Odolnost hodinek: Jsou odolné

www.letemsvetemap...

Přidáno: 30. září 2018

Recenze Apple Watch Series 4: už zase mám na tváři ten úsměv, co před lety!

Možná si řeknete, že to zní přehnaně, ale Apple letos nepředstavil novou generaci Apple Watch, ale představil zcela nový produkt, který nabízí úplně nové možnosti. Letos se totiž setkáváme nejen s prakticky dokonalým kusem hardwaru, který nabízí perfektní výkon a design, ale také s operačním systémem watchOS, který dokázal za poslední roky dozrát z notifikačního centra do plnohodnotného systému. V letošním roce se zkrátka potkaly tyto dvě věci a vytvořily tak společně perfektní produkt, který vám opět vykouzlí úsměv na rtech a budete spokojeni, že jej máte. Apple Watch Series 4 přináší zcela nový rozměr využití chytrých hodinek a je jen a jen na vývojářích, aby jej využili na sto procent. Abych však jen nechválil, dovolím si na závěr kromě výtky za funkce o které jsem ochuzeni, ještě jedno malé rýpnutí. Už letos vás z pohledu lajka napadne, jak budou vypadat příští rok Apple Watch Series 5. Proč letos ještě pořád není displej od okraje k okraji, proč Apple nevyužil celou přední plochu a nevyužije ji náhodou za rok nebo za dva? Přistoupili jsme zkrátka na hru Applu, který nám již od prvního iPhonu dávkuje inovace postupně tak, abychom mu každý rok měli důvod zaplatit za nový produkt. Doufám, že vám recenze Apple Watch Series 4 přinesla odpovědi na vše, co vás zajímalo. S čistým svědomím mohu říci, že je jedno, jestli to budou vaše první Apple Watch nebo na ně přecházíte z třetí generace, v obou případech budete nadšeni!

Celá recenze na www.letemsvetemap...