Carneo Crocs

NFC
Voděodolnost a prachuvzdornost

• Nízká cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Slot na microSD kartu a SIM.Zpracování ,vnuk je z nich nadšený !!!

• Cenová dostupnost

Frekvence procesoru
1 GHz
NFC
Voděodolnost a prachuvzdornost

Crocs jsou elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth.

Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek!

Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení.

Hodinky dále umožňují psaní a čtení SMS. Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.)

Na hodinkách lze přehrávat hudbu a prohlížet obrázky. Navíc mají mnoho aplikací, které je možné využít i bez mobilního telefonu. Např. budík, stopky a kalendář.

Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem Android 2.3 a vyšší a systémem iOS - 8.0 a vyšší (podporovány jsou všechny funkce kromě SMS a notifikací)

Při využití hodin s vloženou SIM kartou, je můžete využívat jako plnohodnotný telefon pro volání a odesílání či přijímání SMS. Do adresáře v hodinkách si můžete definovat vlastní kontakty, případně po připojení k a synchronizaci telefonu s ním, budou v hodinách zrcadlit všechny kontakty, které máte uložené v telefonu.

K dispozici máte také registr zmeškaných, přijatých a volaných čísel.

Při spojení s telefonem můžete na dálku ovládat hudbu na telefonu (přepínání skladeb, změna hlasitosti)

Můžete také přímo přehrávat hudbu a jiné zvuky z mobilu na hodinkách (díky zabudovanému reproduktoru)

Ovládání mobilního fotoaparátu (tlačítko na hodinkách lze použít jako bezdrátovou spoušť fotoaparátu.

Aplikace alarm proti krádeži mobilního telefonu (pokud dojde k odpojení hodinek od mobilního telefonu na vzdálenost větší než 10 metrů, dojde ke spuštění alarmu na hodinkách) - funkci lze v nastavení vypnout

Další funkce:

Galerie (přehledně zobrazuje obrázky uložené na microSD kartě)

Zvukový rekordér (díky zabudovanému mikrofonu hodinky zaznamenávají a ukládají zvuk)

Přehrávač hudby (hodinky přehrávají mp3 a wav soubory uložené na microSD kartě) krokoměr kalkulačka budík kalendář stopky měřič spánku

Správce souborů

Profily (možnost nastavení více profilů)

Aplikace Sedentary reminder (při dlouhém sezení vás aplikace upozorní abyste si udělali přestávku)

Specifikace: 1,2 "IPS displej

• Rozlišení: 240x240 px
  • Procesor: MTK6261

Bluetooth verze 3.0

• Dosah: 10 metrů
  • Podpora: microSIM a microSD karty
  • Voděodolnost: IPX2 (proti dešti)
  • Materiál: ušlechtilá ocel a pohodlný silikonový řemínek, který zabraňuje pocení
  • Jazyky: Angličtina, Čeština, Slovenština

Baterie:

• Doba nabíjení: méně než 1 hodina
  • Výdrž baterie v pohotovostním režimu: až 72 hodin (až 3 dny)
  • Výdrž baterie při standardním používání: asi 1-2 dny
  • Kapacita baterie: 280 mAh

Hodinky se nabíjejí přes Micro USB kabel, který je součástí balení.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Absolutně nic, snad jen to že se naběháte s reklamací a tak se aspoň hýbete
    • Vše

Hodinky již druhá reklamace, absolutně nepoužitelné. Sami se vypínají, přenastavují čas, dotykové ovládání je vpodstatě nepoužitelné, zpracování strašné. U nás se k tomu ještě přidal nákup na electro worldu a to je kapitola sama pro sebe.
    NEKUPEJTE TENHLE ŠMEJD

• Nízká cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Slot na microSD kartu a SIM.Zpracování ,vnuk je z nich nadšený !!!

• Chabé možnosti nastavení
    • Vydává zvuky proti mé vůli
    • Pokud něco nefunguje, jak má - špatně se to řeší (spíš nevyřeší)
    • Seká se, bez tvrdého restartu
    • Bezdotykové zapnutí ciferníku - nepoužitelné

Jsem velice nespokojen. Hlavně, že to umí fotit, když to nezvládá ani základní funkce. Předpotopní grafika a ovládání se dá omluvit nízkou cenou.

Nicméně základní problém jsou podle mě velice mělké možnosti nastavení. Například nejde nastavit, aby hodinky nepřehrávaly hudbu, ale pouze ovládali hudbu ve sluchátkách, obecně je velice těžké nastavit, aby vůbec šlo poslouchat hudbu přes telefon či sluchátka, když jsou hodinky připojené. Ovšem hledejte to v nastavení bluetooth v telefonu.

Nebo i při nejtišším možném nastavení hodinky vydavají otřesný zvuk, když se odpojí od telefonu. Představa, že si mě pozvou při pohovoru, já se vzdálím od telefonu a první dojem, který udělám je tento zvuk, který se navíc musí dotykem vypnout, takže samou nervozitou nebudu vědět, jak ho ztišit.

Důležitý nedostatek hodinek je špatná kalibrace, pokud chcete zapnout hodinky bez zmáčknutí tlačítka musíte je nastavit do vodorovné polohy nebo skoro až směrem od vás, což je přesně naopak, než je přirozené. Kéž by si je uživatel mohl přes nastavení zkalibrovat.

Aplikace na notifikace je velice nepřehledná a také toho moc neumí. Ta nemá pro jistotu nastavení žádné. Takže například změna jazyka nepřipadá v úvahu. Vaše osobní údaje si nepamatuje, a přestože mám hodinky spojené s Bluetooth občas neoblomně tvrdí, že je nemůže najít. No kéž by tu bylo to nastavení, kde by se dalo zjistit více.

A to mě přivádí k dalšímu problému. Neexistuje žádný FAQ a žádné fórum uživatelů této firmy. Jakékoliv potíže si řešíte na vlastní pěst. Návod je více než stručný a pokud si myslíte, že vás spasí videonávod? Je to jen němý popis softwaru, ale nic pomocí něj nevyřešíte. Například mi nefunguje konfigurace kontaktů s hodinkami. Ať googlím, jak googlím, nic nevygooglím - a tedy nemám možnost to opravit.

Toto všechno jsem zjistil během hodiny, co jsem si s nimi hrál. A to se mi ještě 2x seknuly. Což je větší problém, než se zdá, protože, ať držíte vypínací tlačítko, jak dlouho chcete, stejně se zaseknuté hodinky nevypnou, nezbývá vám, než čekat až se sami uráčí se rozhýbat.

A ještě když se vrátím k notifikacím. I když mám otevřený Messanger hází mi to notifikace na každou zprávu, co přijde i v aktivním chatu. Dřív by mi upadla ruka od brnění, než bych se s někým na něčem dohodl.

Přijde mi to trošku ledabyle naprogramované. Kdyby se vykašlali na foťák a místo toho dali více peněz programátorům a grafikům, mohlo to vypadat úplně jinak za stejnou cenu. Doporučoval bych každému zainvestovat trochu více peněz do svých hodinek.

• Snad jen cena
    • Celkové zpracování hodinek, při vibracích chrastí celé hodinky, české překlady v hodinkách i aplikaci mizerné, dotyk displaye hodinek reaguje mizerně, výdrž baterie při propojení s telefonem není ani 24 hodin.

Jdu je vrátit. Tohle je i na Čínu velmi špatný produkt.

• Cenová dostupnost

• Bluetooth vypadává
    • Špatná viditelnost na slunci
    • Resetování nastavení po vypnutí
    • Falešné recenze?

Příjde mi, že tu jsou pouze falešné recenze a to ani ne kvuli tomu co píšu níže (přišli mi fejkový už před koupí), ale stačí se podívat na stejný styl. Zajímavá jména a datumy. A ani jeden zápor. Toť k heurece. Teď k hodinkám:
    Koupil jsem si je po chvilkovém ohmatání v obchodě, samozřejmně na spoustu věcí se příjde až doma :-)
    Hodinky vypadají celkem pěkně, mají velký ciferník - aktivní displej je mnohem menší.
    Jediné tlačítko na hodinkách chrastí, velmi nepříjemné,
    Nabíjení: slot pro nabíječku je hodně zapuštěný. Nepoužitelný s 3 kabely které mám doma (někam jedu, musím brát originál/těžko si někde půjčím)
    Neni ukazatel nabitých hodinek, vidite jen, že se nabíjí.
    Bluetooth: každou chvíli vypadává. Někdy při telefonování přes mobil (poté co odpojím BT) se naopak připojí a zvuk mám v hodinkách.
    Když odejdu mimo dosah BT a vrátím se, už se nepřipojí (musim v mobilu kliknout)
    Krokoměr:sporadicky.
    Monitor spánku - žádná kloudná app, spánek dobrý/špatný/průměrný
    Pouze 3 ciferníky, analogový ujde, ale z 90% když rozsvítím hodinky, je tam základní obrazovka s ikonami a velmi malými hodinami. Měly by být hodinky, až po kliknutí ikonky, což z těch 90% nefunguje. Vypnout/zapnout podruhé, už jsou jen hodiny.
    Když někdo volá, občas se zobrazí jméno volajicího, občas ne (pouze tel. číslo).
    Po uskutečněném hovoru přes mobil (vytočím/příjmu a vypnu BT, se hodinky často seknou. Je potřeba podržet tlačítko vypnout, zvolit NE a je to ok. Taky dost otravné.
    A to snad nejotravnější (až na vypadávající BT) Kdykoliv hodinky vypnete, nastavení hodinek se vrátí do původního stavu, jako například nastavení jasu, ale hlavně délka rozsvícení displeje. Na 55 vteřin!!!
    Handsfree: když nevypadává, je celkem ok rozumět.