CEL-TEC KT17

70 %

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
dětské
Typ displeje
IPS
Úhlopříčka displeje
1.4 palce
Velikost uložiště
2.1 GB
Hmotnost
53 g
NFC
ne
Hybridní hodinky
ne
Slot pro SIM
ano
eSIM
ne
Voděodolnost a prachuvzdornost
ano
Značka kvality
ne

Recenze

 • , zakoupeno v CEL-TEC.cz

  Nedoporučuje produkt

  100 %

  Hodinky pro děti jedno velké zklamání.
  Krátká výdrž baterie,aplikace katastrofa,
  GPS nic moc.Čekal jsem že hodinky pro
  děti budou kvalitní a spolehlivé,ale velké
  zklamání.

 • , zakoupeno v CEL-TEC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Potřebovali jsme něco pro vnučku ,aby jsme měli přehled kde se pohybuje aby byla stále v bezpečí

Parametry produktu

Určení
dětské
Typ displeje
IPS
Úhlopříčka displeje
1.4 palce
Velikost uložiště
2.1 GB
Hmotnost
53 g
NFC
ne
Hybridní hodinky
ne
Slot pro SIM
ano
eSIM
ne
Voděodolnost a prachuvzdornost
ano
Značka kvality
ne

Popis produktu

Nové dětské 4G hodinky CEL-TEC KT17 - menu i aplikace v češtině, senzor sundání hodinek, podpora 4G sítí, díky které je možné komunikovat také pomocí videohovorů!  

GPS + AGPS + LBS + WIFI sledování polohy v reálném čase

Voděodolné krytí IP65

Možnost přidání kamaráda (spárované hodinky mezi sebou mohou jednoduše komunikovat)

Fotoaparát

Přední kamera umožňuje díky 4G síti videohovory

Dotykový 1.4" IPS displej, 240 x 240

Historie pohybu

Obousměrné hovory díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru

Možnost odeslání textových (SMS) a hlasových zpráv (jak z hodinek, tak do hodinek)

Aplikace pro Android a iOS (SeTracker2)

Režim nerušit (např. v době výuky), vibrace

Bezpečné oblasti - virtuální plot

SOS tlačítko pro rychlé vytočení a upozornění nastavených osob (až 3 SOS kontakty)

Upozornění na vybitou baterii, opuštění bezpečnostní zóny, SOS, sundání hodinek z ruky

Krokoměr, matematická hra, rozvrh hodin, budík, stopky    

Podpora nejrychlejší 4G sítě

Díky podpoře rychlé 4G sítě umožňují hodinky CEL-TEC KT17 komunikaci přes videohovory. Videohovor lze spustit jak přímo z hodinek (dítě), tak z aplikace v mobilním telefonu (rodič).    

Aktuální poloha okamžitě ve vašem telefonu

Hodinky CEL-TEC KT17 díky GPS modulu určí polohu vašeho dítěte s přesností na 5 metrů. V místech kde není GPS signál dostupný (např. budovy) využívají hodinky k určení polohy LBS (GSM – orientační poloha pomocí vysílačů mobilních operátorů), příp. Wi-Fi sítě. Historii polohy lze sledovat i zpětně pomocí aplikace. Máte tak vždy přehled o pohybu vaší ratolesti ať už se nachází kdekoliv!  

Bezpečné oblasti – Geofence

Geofence neboli bezpečnostní zóna je oblast, kde chcete, aby se vaše dítě pohybovalo (např. město, okolí školy nebo domu), pokud z této oblasti vystoupí, přijde vám upozornění do telefonu. Oblast se snadno nastavuje na mapě v mobilní aplikaci.  

SOS tlačítko

Hodinky pro děti CEL-TEC KT17 jsou vybaveny SOS tlačítkem, po jehož přidržení se spustí vytáčení nastaveného SOS kontaktu a zároveň se na daný kontakt odešle upozornění o stisku tlačítka. Máte tak okamžitý přehled o případném nebezpečí a poloze.  

Snadná komunikace

Hodinky umožňují hned několik způsobů komunikace. První nahrazuje mobilní telefon a lze tedy uskutečnit klasický telefonní hovor díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Z hodinek je možné volat na uložené kontakty, které se do hodinek zadávají pomocí aplikace, případně lze povolit/zakázat také volání na libovolná telefonní čísla. Oproti předchozím modelům umožňují KT17 zasílání a přijímání SMS zpráv. Další možností komunikace jsou videohovory a zasílání hlasových zpráv, které se zobrazují a vytvářejí přímo v aplikaci a hodinkách. Z hodinek lze také odeslat pořízenou fotografii.  

Přehled o stavu hodinek

Mějte vždy dokonalý přehled o stavu hodinek díky upozorněním přímo ve vašem telefonu. Hodinky CEL-TEC KT17 vám můžou zasílat upozornění při opuštění bezpečné oblasti, vybité baterie, stisknutí SOS tlačítka a nově také sundání hodinek z ruky. Upozornění mohou být také formou SMS zprávy, v které vám přijde i odkaz na Google mapy s pozicí, kde událost vznikla.  

Dotykové ovládání, kvalitní diplej a menu v češtině

Ovládání hodinek bude pro děti hračka díky dotykovému barevnému IPS displeji, líbivému grafickému provedení (vzhled ciferníku/úvodní obrazovky lze měnit) a menu v češtině.   

Sledování denní aktivity

Mimo sledování polohy zvládnou hodinky počítat ušlé kroky a kvalitu spánku, přehledy jsou k nahlédnutí v aplikaci včetně týdenního souhrnu v grafu.   

Fotoaparát a další užitečné funkce

Díky vestavěnému fotoaparátu vám může dítě posílat fotografie, případně si můžete přes aplikaci vyžádat pořízení snímku. Pro pobavení poslouží matematická hra procvičující základní počty. Užitečné nástroje pak můžou být rozvrh hodin, stopky a budík.  

Mobilní aplikace SeTracker2

Hlavním prostředníkem mezi vámi a hodinkami je už několikrát zmíněná aplikace pro mobilní zařízení na operačních systémech Android a iOS. V aplikaci naleznete veškerá nastavení hodinek. Jedním z nich je např. režim nerušit, tedy doba, kdy je např. dítě ve škole a vy chcete zabránit zbytečnému rozptylování ať už hraním si na hodinkách nebo tóny hodinek, po tuto dobu jsou zvuky vypnuté a hodinky zobrazují pouze čas.  Dále pomocí aplikace můžete posílat do hodinek odměny/dárečky formou srdíček, textové a hlasové zprávy, zobrazovat historii polohy, upravovat bezpečnostní zóny a spoustu dalšího nastavení a možností.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt
70 %
průměr z 3 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×
 • Nedoporučuje produkt

  10 %
  • vzhled
  • Tyto hodinky koupeny dvakrát, od různých prodejců. První nešly nabít vůbec - prodejce AUTOPROFI - nabití jen na 5%. Hodinky vráceny v rámci odstoupení od smlouvy. Prodejce AUTOPRFI nereaguje na výzvu k vrácení peněz a svaluje vinu na uživatele. Předáno na ČOI k dořešení sporu.
  • Druhé hodinky koupeny na HODINKY cz. Po 3 týdnech výdrž hodinek sotva 1 den. Předáno na reklamaci. Zaslali nám nový kus ale ani ten nevydrží po nabití déle než 30 hodin.

  Tyto hodinky určitě nekupujte !

 • , zakoupeno v CEL-TEC.cz

  Nedoporučuje produkt

  100 %

  Hodinky pro děti jedno velké zklamání.
  Krátká výdrž baterie,aplikace katastrofa,
  GPS nic moc.Čekal jsem že hodinky pro
  děti budou kvalitní a spolehlivé,ale velké
  zklamání.

 • , zakoupeno v CEL-TEC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Potřebovali jsme něco pro vnučku ,aby jsme měli přehled kde se pohybuje aby byla stále v bezpečí