Erenbach Smartwatch DZ09

Krokoměr
Výškoměr
Budík a připomínky

• , zakoupeno v GOGU.cz - Originální dárkový eshop

Nákup chytrých hodinek se rovná zklamání, chybí nabíjecí sada, pošlu nekompletní zboží.

• , zakoupeno v Atonyx.cz

• jsem s hodinkami velmi spokojený, jsem rád že mám tyhle hodinky a doporučuji každému - kdo chce aby měl chytré hodinky, tak doporučuji tyhle. Já jsem s nimi hodně spokojený a také jsem spokojený že jsem si je koupil přes tento internetový obchod atonyx.cz. Děkuji.

Zatím mám chvíli, zatím vše funguje skvěle

Budík a připomínky

Ocenění

Produkt roku 2017 - Finalista
Produkt roku 2016 - Finalista

Perfektně integrován s chytrými telefony, počítači a tablety, které mají vestavěný Bluetooth. Pracuje s telefony a dalšími zařízeními fungujících na Android systémech (minimum 2.3), iOS. Jedná se o pohodlné a vysoce funkční zařízení pro přehrávání hudby, odpovídání na volání a textové zprávy a e-maily. To také umožňuje nahrávat hlasové poznámky v audio podobě. Důležitou výhodou tohoto zařízení je lehce čitelné a snadno použitelné rozhraní. Uživatel je upozorněn na novou informaci pomocí LED podsvícených ikon. DZ-09 vyhledá telefon a udělá fotografii i z daleka. Po uzavření displeje slouží jako klasické hodinky. Zařízení může být také kamerou. Záznam se provádí na kartě MicroSD. Tento model může být použit také jako samostatný telefon, protože má vstup pro Micro SIM (2G frekvencí), aniž by došlo k zamknutí sim karty. Velkou výhodou tohoto modelu je možnost použití hlasitého odposlechu. To zaručuje především bezpečnost jízdy a vyhnutí se možné pokutě.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• nedostatečný návod (4)
  • , zakoupeno v GOGU.cz - Originální dárkový eshop

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• Rozdíl mezi originálem a napodobeninou hodinek

• První pohled na hodinky

• Spárování s mobilním telefonem

Zobrazit video recenzi

• Testování funkcí hodinek s propojení s telefonem

• Recenze

Zatím mám chvíli, zatím vše funguje skvěle

• , zakoupeno v Atonyx.cz

• volání a posílání zpráv funguje bez problémů
    • kopírování kontaktů přes bluetooth bylo v pohodě

hodinky jsem si pořídil abych nemusel mít sebou mobil a tyto hodinky to perfektně splňují a je to za výhodnou cenu