Fitbit Surge S

Gyroskop
Akcelerometr
Snímač okolního osvětlení

• , zakoupeno v iWant.cz

• Super pomocník pro hubnutí, který velmi dobře kontroluje spálené kalorie a aktivitu během dne. Dokáže mě motivovat k vyšším výkonům a opravdu se jít projít nebo cvičit. Hlídám si díky Fitbit tepovku a to mi při hubnutí velmi pomáhá. Jednoduché ovládání. Dobrá synchronizace s mobilem. Jednoduchá aplikace. Možnost nastavení si svého cíle (kolik máte a kolik chcete zhubnout a dle toho Vás hlídá).
    • Angličtina pří vyplňování snědených ingrediencí zdržuje a jednotkou jsou jen kalorie (nejsou KJ, ale dá se na to zvyknout). Baterie vydrží méně než 7 dní, spíše 5. Na mé drobné ruce vypadají hodinky veliké.

Fitbit velmi dobře splňuje účel a průběžně Vás hlídá i bez potřeby trenéra a dietologa. Za mě super použití.

• , zakoupeno v Alza Hračky

• Zatím nejlepší, které jsem kdy měl. Super funkce propojené jak s PC, tak s aplikací v mobilu

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí sledovat svůj denní rytmus.

Typ displeje
Akcelerometr
Snímač okolního osvětlení

Popis produktu:

GPS tracking

Sledujte vzdálenost, trasu, převýšení či tempo.

PurePulse monitor tepové frekvence

Monitoruje kontinuální průběh tepové frekvence.

Monitorování celodenní aktivity

Monitoruje počet kroků, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a aktivní minuty.

Multi-Sport monitoring

Monitorujte svůj běh, cross nebo kardio trénink. Sledujte podrobné statistiky o vašem výkonu v reálném čase.

OLED displej

Sledujte své denní statistiky, čas či ID volajícího pokud je váš telefon v blízkosti.

Nepřekonatelná výdrž baterie

Vydrží více než 7 dní.

Monitorování spánku

Automaticky monitoruje Váš spánek a nabízí možnost nastavit si tichý budík.

Bezdrátová synchronizace

Automaticky se synchronizuje prostřednictvím Bluetooth 4.0.

Stránky o produktu: https://www.fitbit.com/eu/surge

• , zakoupeno v iWant.cz

• Decentní design
    • Jednoduché zobrazení a ovládání
    • Velmi lehké a pohodlné
    • Atraktivní fitbit prostředí
    • Optické měření tepu (podle mě přesné, bez výkyvů)
    • Gps měří dobře
    • Nabídka více sportů
    • Nelze s nimi plavat
    • Postrádám větší rozbor běhu, motivační hlášky, hlášení kilometrů
    • Obtížní párování s mobilem

Hodinky jsem si pořídila před více než půl rokem a byla to jednoznačně dobrá volba. V rámci cenové relace bych rozhodně neměnila. Za celou dobu bez jediného problému. Jsou pohodlné, v rámci možností i elegantní, lze je nosit i k formálnímu oblečení. Chtěla jsem je na sport, hlavně na běh a daný účel splňují na výbornou. Na displayi si můžete zobrazit vše podstatné - délku, čas, tempo, tempo/km, kroky, kcal, čas. Je škoda, že hodinky nehlásí každý km a neumožňují dělat plány nebo cíle, ale myslím, že se dá bez těchto "vymožeností" v klidu žít, podat výkon a užít si běh. Jsou odolné proti potu, troše vody, ale na plavání to bohužel není. Opravdu mě baví záznamy spánku, vidíte v kolik jste usnuli, kolikrát jste se probudili atd. Prostředí fitbitu je také bezkonkureční - přehledné, barevné, grafy atd. atd., je toho opravdu hodně. Aktivity lze v klidu stáhnout a propojit pak s dalšími aplikacemi (endomondo,...). Doporučuji všema deseti.

• Přesné měření
    • Hodně funkcí
    • Jednoduché ovládání
    • Rychle hledá satelity GPS
    • Přehledná aplikace
    • Příjemné na nošení - ani jako alergikovi mi guma nevadí
    • Integrovaný měřič tepu
    • Vodotěsnost
    • Rychle se nabíjí
    • Synchronizace s mobilem

Tyhle hodinky miluju a vybudovala jsem si na nich skoro závislost :D Skvělá věc pro lidi, co chtějí sledovat svůj denní a noční rytmus, ale i pro sportovce. Měří přesně (až na počet vyšlých pater), rychle vyhledává satelity GPS, snadno se ovládá a můžete si do nich přednastavit různé druhy sportů podle zájmu. Navíc to i přinutí člověka se více hýbat pomocí nastavených denních cílů a emailů s "oceněními", když jich dosáhne :) Vše pak můžete sledovat a spravovat v přehledné aplikaci v mobilu nebo v počítači. Všude se dočtete, že stačí mít Windows Vista a výš a u androidu ani žádné omezení není - při instalaci do počítače to však po mě hned chtělo instalaci Windows 10, které jsem se naštěstí vyhnula a po prvotních drobných obtížích už vše funguje tak jak má. U mobilu jsem však zjistila, že existuje seznam podporovaných zařízení a můj no-namový mobil na nich samozřejmě není, takže notifikace mi na hodinkách nefungují... Ale i tak jsou super. Když se údaje aktualizují v počítači, tak se však aktualizují automaticky i v aplikaci v mobilu... Kdo má pak čas, tak může do aplikace zadávat i jídlo, které během dne snědl a kolik toho vypil a mít tak kompletní přehled o svých energetických příjmech a výdajích. Baterie vydrží podle způsobu používání - pokud je budete používat jen jako hodinky, vydrží bez problémů avizovaný týden, používání se zaplou GPS tuto dobu výrazně zkracuje (nonstop zaplá GPS cca 3 dny), ale nabíjí se opravdu rychle...

• , zakoupeno v Alza Hračky

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí sledovat svůj denní rytmus.