Garmin Venu Sq 2

TOP 34 v kategorii Chytré hodinky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Garmin Venu Sq 2

Moderní sportovní hodinky chytře kombinují elegantní design se sportovními funkcemi. Skvěle se tak hodí na sport i každodenní nošení...
5 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z hodinky-365.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (32)

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 406 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč97 % • 96 785 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 7 706 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variant59 Kč93 % • 239 565 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 322 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč96 % • 86 159 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do týdne • Více variant49 Kč91 % • 510 633 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma85 % • 455 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč97 % • 9 038 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové službyZdarma94 % • 17 896 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variantDoplňkové službyZdarma97 % • 18 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 82 830 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta74 % • 3 994 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 52 667 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma308 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč91 % • 6 132 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma90 % • 612 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma90 % • 554 recenzíDalší informace

Popis produktu

Elegantní a stylové sportovní hodinky Garmin Venu Sq 2 využijí především sportovci různých zaměření, ale lze je používat i pro běžné každodenní nošení. Zařízení obsahuje různé předinstalované aktivity a aplikace, které rozšiřují nabídku interaktivních funkcí hodinek. Přidávat můžete i vlastní aktivity, které si sami vytvoříte. Hodinky zaznamenávají nejen vaše tréninky, ale i metriky týkající se zdraví, jako je průměrný srdeční tep, úroveň stresu nebo dechová frekvence.

Parametry produktu

Pulzní oxymetr
Krokoměr

Recenze

• , zakoupeno v Digilama

• Dlouhá výdrž baterie, u mě cca 10 dní při téměř denních sportovních aktivitách
    • Pěkný design
    • Skvělý kontrast a nasvícení, bez problémů čitelné na slunci
    • Hodně funkcí, včetně platby kartou a navigace, oceňuji i notifikace z telefonu v dosahu bluetooth
    • Snadné ovládání
    • Za tu cenu skvělá koupě
  • , zakoupeno v Helvetia hodinky

Objednal jsem hodinky Garmin Venu Sq 2, Metallic Mint / Cool Mint 010-02701-12, je to i na faktuře, jako dárek pro manželku a přišly mi v barvě zelený, bylo to velký zklamání, manželka nechtěla čekat na výměnu, tak si je nechala.
    Hodinky jsou jinak funkční a placení hodinkami v obchodech pracuje bez problému.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

Pulzní oxymetr
Krokoměr

Popis produktu

Předinstalované aktivity

Hodinky obsahují předinstalované aplikace indoorových a outdoorových aktivit, které zahrnují běh, jízdu na kole, golf a mnoho dalšího. Jakmile některou aktivitu začnete, hodinky zobrazí údaje ze snímačů a budou je zaznamenávat. Informace si posléze můžete uložit a sdílet je s komunitou Garmin Connect.

Předinstalované aktivity

Health Snapshot

Funkce Health Snapshot zaznamenává důležité zdravotní metriky, a to včetně frekvence i variability srdečního tepu, dýchání či zatížení organismu. Těšit se můžete na stručný přehled vašeho celkového zdravotního stavu, včetně analýzy kardiovaskulárního systému.

Health Snapshot

Chytrá oznámení

Jakmile zařízení spárujete se smartphonem Apple nebo Android, tak můžete přímo na hodinkách jednoduše přijímat e-maily, SMSky a další upozornění. V případě telefonů s operačním systémem Android pak můžete na zprávy i odpovídat.

Chytrá oznámení

Úsporný režim spotřeby

Hodinky dále disponují úsporným režimem spotřeby s maximální výdrží baterie. Využijete ho zejména v situacích, kdy potřebujete delší dobu vydržet bez nabíjení nebo v případě, že vám kleslo nabití na minimum.

Úsporný režim spotřeby

Bonus pro golfisty

Pokud jste fanouškem golfu, zajisté oceníte možnost stažení map golfových hřišť. Než si poprvé půjdete zahrát, je nutné požadované hřiště do zařízení stáhnout pomocí aplikace Garmin Connect, kde se následně automaticky aktualizuje.

Bonus pro golfisty

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 1 563 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 2 977 recenzíDalší informace

Sportovní hodinky Garmin Venu® Sq 2 Metallic Mint / Cool Mint silicone band - 010-02701-12 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.  Sportovní hodinky Garmin Venu® Sq 2 Metallic Mint / Cool Mint silicone band - 010-02701-12 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Venu® Sq 2 Metallic Mint / Cool Mint silicone band -…

Dokumenty

• Snadné ovládání
    • Za tu cenu skvělá koupě

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Snadné spárování s telefonem,jednoduché nastavení menu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 1 563 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Alza.cz

Hodinky splnily moje očekávání, mají dlouhou výdrž, Jsem s nimi moc spokojená.

• , zakoupeno v Alza.cz

Nevýhoda bílý pásek, v návodu se inzeruje možnost trvalého displeje, nefunguje, nutno nejméně 3x poklepat na ciferník, aby se objevil.

skvělý poměr cena-kvalita

• Krásný a kvalitní vzhled
    • Spolehlivost
    • Možnost nastavení
    • Za mě složitější nastavení

Hodinky mají krásný hranatý tvar. Zpracování je opravdu kvalitní. Měření je spolehlivé, notifikace chodí spolehlivě. Nastavení mi přišlo trošku složitější, nutno mít dvě aplikace. Líbí se mi, že jsem si mohla nastavit vlastní ciferník. Mám vypnuté neustále měření tepu, tak mi hodinky vydrží 11-14 dní, podle využití.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Od koupi (více než 7 dní), jsem ještě nedobíjel. Cvičím ob den.
    • Garmin nepodporuje Garmin pay s Unicreditem. To sand brzy vyresi.
    • Nenašel jsem na hodinkách budík ani stopky.