Honor MagicWatch 2 42mm

Chytré sportovní hodinky s elegantním designem, který ledacos vydrží. Hodinky jsou zhotoveny z nerezové oceli a chlubí se voděodolnou konstrukcí. Potěší vás jejich personalizovatelný ciferník i baterie s dlouhotrvající výdrží. Jsou vybaveny řadou sportovních režimů, monitorem srdečního tepu, relaxačními cvičením i spoustou dalšího. Díky chytrému procesoru je snadno propojíte se svým smartphonem a využijete je třeba jako přehrávač hudby.

Design s luxusním dotekem

Hodinky vám nabídnou kvalitní displej AMOLED chlubící se funkcí Always On Display. Veškeré informace tak budete mít vždy na očích. Zpracované jsou z nerezové oceli, která zajišťuje jejich vysokou odolnost. Přitom jsou však lehké a na zápěstí o nich nebudete téměř vědět. Díky barevným variantám si každý najde svého favorita.

Určení
Honor MagicWatch
Slot pro SIM
eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Dlouhá výdrž baterie.

Slot pro SIM
eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

Personalizovaný ciferník

Abyste měli z hodinek ještě větší radost, můžete si jejich ciferník přizpůsobit svému vkusu. Uložte si do nich třeba své oblíbené fotografie a mějte je na očích, kdykoli se na hodinky podíváte.
Personalizovaný ciferník

Podpora při sportování

Věnujte se svému oblíbenému sportu naplno. 15 fitness režimů, kterými jsou hodinky vybaveny, vám umožní dosáhnout vašich stanovených cílů ještě efektivněji. Disponují také hlasovým asistentem, běžeckými kurzy či relaxačním cvičením. Díky voděodolnosti si je můžete vzít i na plavání, zatímco monitor srdečního tepu dohlédne na vaše zdraví.
Podpora při sportování

Baterie s výdrží po celý týden

Uvnitř přístroje se ukrývá zcela nová čipová sada Huawei, díky které využívají hodinky méně energie. Vydrží vám proto běžet překvapivě dlouho, a to až 7 dní.
Baterie s výdrží po celý týden

Parťák pro váš smartphone

Propojte hodinky se svým chytrým telefonem a sledujte veškeré důležité notifikace nebo s jejich pomocí poslouchejte hudbu. Mějte přehled o aktuálním počasí, nastavte si budík nebo spusťte stopky. Jednoduše a rychle.
Parťák pro váš smartphone

Stylové hodinky vhodné do společnosti i na sport. Kvalitní zpracování.Řemínek odolný vůči potu. Monitor tepové frekvence – technologie TruSeenTM 3.0. Podpora venkovních a vnitřních aktivit. Monitor spánku – technologie TruSleep. HONOR MagicWatch 2 MagicWatch 2 jsou precizně zpracované z lehké a příjemné nerezové oceli 316L, která se běžně používá jako materiál v leteckém průmyslu. Tato ocel nabízí vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a menší náchylnost ke škrábancům během každodenního používání. Inovace na míru až 7denní výdrž baterie personalizované ciferníky 15 fitness režim

• pěkný design,
    • nelze přijímat hovory, pomalé rozsvěcování displaye, nelze zapnout stálé podsvícení, max na 20minut

ve finále za ty peníze dobrý

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Dlouhá výdrž baterie.

• vzhled
    • funkce
    • kvalitní displej
    • nedá se s nimi platit

Hodinky jsem si koupila v akci Black Friday, takže cena je opravdu velký plus. Jinak je mám už přes týden a jsem s nimi hodně spokojená. reagují dobře, měří podle mě přesně, nejsou nepříjemné na ruce a jsou tak akorát velké, takže mi nepřekáží v rukávech. Doporučuji.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Super hodinky za rozumnou cenu.
    • Čeština

• Vzhled
    • Nabíjení
    • Výdrž
    • Absence volání

Vybral jsem si tyto hodinky kvůli mým uzkým rukám, ale váhal jsem kvůli tomu, že u menší verze nejde volat, pouze hovor zamítnout. Nakonec jsem se pro ně rozhodl, protože si nedovedu představit, kdy bych tuto funkci využil. Pozvednout musim určitě spojení elegance, pohodlí, výdrže a funkcí. Na jedno nabití mi hodinky vydržely 4 dny při běžném provozu (celkem 2 hodiny běh, zapnutá funkce sledování tepu, stresu spánku a občasné poslouchání hudby) a dokázaly se nabít za 45 minut (z cca 20% na 100%). V této cenové kategorii jsem ani nehledal hodinky s Wear OS, takže jsem s funkcemi spokojen. Pámět 4 GB, takže si lze uložit hodně zvukových souborů. Vodotěsnost beru jako samozřejmost u smart watch nad 3 tisíce.

• Bezkonkurenční výdrž baterie
    • Krásný moderní vzhled, ideální velikost
    • Uživatelská přívětivost
    • 100% komunikuje s telefonem
    • Nemožnost doinstalovat některé aplikace- nevadí, co člověk potřebuje v hodinkách je
    • Absence NFC

Menší varianta těchto hodinek mne naprosto uchvátila. Po přechodu z fitness náramku od Samsungu jsem se obával, že zařízení nebudou spolu komunikovat stejně náležitě, neboť mám mobil též Samsung, mýlil jsem se. Po jednoduché instalaci vše šlape jako hodinky. Funkce hodinek jsou opravdu úžasné, je to skvělý každodenní pomocník.

Jedinou nevýhodou tedy je absence možnosti platit s nimi, avšak které chytré hodinky to v ČR umožňují? Nemožnost nainstalovat některé aplikace neberu jako nějak závratný mínus.

Celkově mohu hodinky doporučit všem amatérským sportovcům a nadšencům do technologií, jako jsem já.

• Kvalitní zpracování
    • Snadné ovládání
    • Krásně vypadají

Velmi povedený kousek, který je zároveň slušivým módním doplňkem. Vydrží nabitý dlouho, užitečné jsou předvolené sportovní režimy a budík.