Recenze Huawei Watch 2

Hodinky doporučuji, hezké elegantní telefon často ani nevytahuji z kapsy (volání notifikace) Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

• Android wear + aktualizace
  • Spousta aplikací
  • Gumový pásek
  • Cena v eshopu

Po dlouhém porovnávání hodinek s Gearfit 3 jsem se rozhodl pro Huawei Watch 2. Absolutně nelituji.

Android wear chce chvilku, ale až si zvyknete naprosto intuitivní ovládání a nespočet ciferníků je absolutně top.

Od hodinek můžete čekat "prodlouženou ruku" smartphonu - notifikace, možnost rychlé odpovědi, zvednutí telefonu, navigace na ruce, monitorování aktivit bez nutnosti nosit s sebou telefon.

Hodinky mají horší výdrž baterie (reálně 2 dny), což je způsobeno hlavně Amoled displejem a Always on display.

Zpracování je vážně skvělé, vypadají dobře k obleku i ke sportovnímu outfitu.

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ

Přidáno: 23. února 2018

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• nemám zatím co vytknout

Ověřený zákazník eMOBILKY.cz

• spolupráce s telefonem Huawei
  • android wear 2
  • spolupráce s aplikací Runastic
  • kvalita zpracování
  • telefonování - možnost použít jako hands free v autě
  • notifikace
  • běhání bez telefonu - GPS modul
  • výdrž baterie (cca 1,5 dne) při použití GPS rapidně klesá

nejchytrejsihodin...

Přidáno: 24. září 2017

Recenze Huawei Watch 2 na NejchytřejšíHodinky.cz

Hodinky nabídnou mnohé zejména těm, kdo se hýbou a chtějí svůj pohyb a srdeční tep nepřetržitě či dlouhodobě monitorovat. Již méně je v nabídce pro ty, kdo chtějí hodinky používat i jinak než jen fitness náramek.

Celá recenze na nejchytrejsihodin...

www.mobilmania.cz

Přidáno: 21. září 2017

Huawei Watch 2 Sport: telefonují a umí LTE, ale zcela samostatné nejsou [recenze] – MobilMania.cz

Do prodeje na českém trhu se zhruba půl roku od premiéry na veletrhu MWC 2017 v Barceloně dostávají chytré hodinky Huawei Watch 2. Jako první přišlo na řadu masivnější provedení Sport, které obsahuje gumový řemínek a zabudovaný slot na SIM kartu. Díky tomu na hodinky můžete volat i bez spárovaného telefonu v dosahu, anebo se připojit přes mobilní sítě (podporovány jsou GSM, 3G i LTE).

Celá recenze na www.mobilmania.cz

www.mobilmania.cz

Přidáno: 21. září 2017

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Přidáno: 18. září 2017

• Vypadají hezky, decentní
  • android wear 2, na konci srpna 2017

Naprosté zklamání, musel jsem je vrátit. Android wear 2 totálně nefunkční. Google to po.... . Ten systém je snad nějaká testovací verze. Do hodinek nešel dát gmail účet, takže nic nefungovalo. V hodinkách nebyla čeština, to by nevadilo, nastavil jsem EN, jenže pak to otravovalo, protože v tel. je čeština. Pokud jsem dal EN ( USA) teplota byla °F na °C to nejde změnit - je to podle jazyka. Takže jsem musel dát EN (GB). Počasí se nenačítalo jen to zobrazovalo v ciferníku teplotu. Internet je plný podobných problémů, vyřešit nejdou. Na podpoře Huawei o problému vědí, ale datum updatu nevěděli. Jejich rada byla ať to pošlu do servisu. Tak jsem hodinky poslal zpět prodejci a vzal si Samsung (ty fungují jak mají). Vůbec nechápu proč to prodávají.
Možná v čase až to google opraví, tak budou skvělé.

Ověřený zákazník Whaat.cz

Přidáno: 10. září 2017