Recenze Huawei Watch W1

Rád bych reagoval na negativní recenzi z 2. prosince 2015, která má 60 %. A to z toho důvodu, že je dost mimo a mě osobně by to možná od koupě těchto hodinek odradilo, což by byla škoda.

1. HW výbava je dostačující. Android pracuje tak, že pokud má nedostatek RAM paměti, ukončí nepoužívan... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Huawei Watch W1

• hezký design
  • dobrá funkčnost
  • velmi stručný návod
  • není česká podpora

Velmi hezké hodinky s dobrou funkčností. Chyběl mi nějaký detailnější návod, jak řešit určité situace (např. hlášení o nepodporovaném jazyku, zadávání SMS apod.), vše si musím někde dohledávat na internetu

JeezyJ

odborník

JeezyJ

Přidáno: 18. března 2017

Huawei Watch W1

Rozbalení a představení těchto chytrých hodinek.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

Přidáno: 4. února 2017

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• hodinky které vypadají jako hodinky, množství různých ciferníků od analogových až po digitální. spojením s telefonem, náhrada HF. Nová verze systému má být 9.2.2017
  • Chybí kompas, cena ?

Hodinky používám především jako hodinky a HF telefonu včetně čtení SMS a emailů. Odesílám SMS diktováním textu hlasem - na té mrňavé klávesnici v hodinkách já stejně nic nenapíšu.
Při takovém vytížení mě pak při trvale vypnutém displeji ( hodinky velmi kvalitně reagují na gesto kouknutí - radši častěji než by zklamaly), bez nabíjení vydrží 3 dny, pokud trvale svítím tak 2 dny. Pro mne dobrej kvalitní výrobek.

Jokerovy recenze

Huawei Watch / JR #32 - YouTube

Ověřený zákazník MADER.cz

Přidáno: 31. října 2016

Zakoupeno v MADER.cz

Skvělé zpracování, doplněny o kovový pásek jde o velice elegantní hodinky. Není co vytknout.

digitalportal.sk

Přidáno: 21. října 2016

Recenzia: Huawei P9 a Watch - DigitalPortal.sk

Čínska spoločnosť Huawei pokračuje v produkcii výkonných smartfónov. Tentoraz ide o sériu – nami dlhodobo testovaný model P9 a tiež väčší a viac vybavený P9 Plus. P9 je špičkový telefón, ktorý ponúka celokovové unibody spracovanie a má výborný dizajn. Spolu s ním sme testovali aj smart hodinky Huawei Watch. Čo všetko prinášajú?

Celá recenze na digitalportal.sk
Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 20. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

dobry produkt za dobrou cenu

smartfoun.cz

Přidáno: 18. září 2016

RECENZE: HUAWEI WATCH: CHYTRÁ ELEGANCE

Huawei Watch jednoznačně patří mezi nejhezčí chytré hodinky na trhu a svým vzhledem si nezadají ani s levnějšími klasickými hodinkami. Kovová konstrukce vypadá i působí hodnotně a luxusně, což podporuje vyšší hmotnost a velké rozměry. Kulatý tvar je přirozený a představuje jakýsi ideál hodinek. Až na levně působící tlačítko tak designu ani použitým materiálům nelze cokoli vytknout a Huawei Watch v tomto ohledu nechávají veškerou konkurenci za sebou. Zaváhání, a to nemalé, přichází v optimalizaci systému a celkovému hardwaru hodinek. Ty mají tendenci zamrzat, sekat se a občas do ruky i nepříjemně hřejí. Útěcha přichází v podobě perfektního displeje, který opět nechává konkurenci za sebou a pyšně se vystavuje na vrcholu. Uživatelské prostředí je zatím značně nedoladěné a s přehledností to také není žádná sláva. Jak watchOS tak Tizen, který najdeme v chytrých hodinkách od Samsungu, jsou mnohem přehlednější, hezčí a svižnější než Android Wear, což je velká škoda. Tento nedostatek nevylepší ani velmi omezený výběr aplikací, kdy chybí především aplikace nejoblíbenějších sociálních sítí. Huawei si svoje chytré hodinky také náležitě cení, například na Alza.cz za variantu s koženým páskem zaplatíte 9 743 Kč. Na druhou stranu, za podobnou cenu se prodávají i konkurenční hodinky, které ani zdaleka nevypadají tak luxusně jako právě Huawei Watch. Jste-li uživatel iPhonu, pak doporučuji sáhnout raději po Apple Watch, klidně ve verzi sport. Nabízejí totiž lepší systém, větší výběr aplikací a lepší kompatibilitu než Huawei Watch, za kterými zaostávají pouze svým vzhledem. Pokud jste však vlastníkem telefonu s operačním systémem Android, pak Huawei Watch představují nejhezčí a nejluxusnější chytré hodinky, které si v současné době můžete zakoupit.

Celá recenze na smartfoun.cz

• dostupné aplikace
  • monitor srdečního tepu
  • krokoměr
  • pro Android Wear není čeština

Android Wear je výhoda i nevýhoda. Jsou dostupné aplikace, které občas padají. Aplikací je dost.

Přidáno: 18. srpna 2016

veliká spokojenost

MilaS

Přidáno: 1. srpna 2016

Zakoupeno v Mobilyletna.cz

• Skvělý vzhled (s porovnáním se stávájícímí LG G Round Watch), dobrá čitelnost displeje na slunci (chce to ale svítivost displeje na max). K funkčnosti - není co popisovat, viz Android Wear.

Zaměnil jsem kožený pásek za kovový pásek - lze použít jakýkoliv typizovaný 20mm - tím hodinky dostali luxusní vzhled. Kdo koupí, neprohloupí! :-)

Přidáno: 21. července 2016

Zakoupeno v Mobilyletna.cz

jsou krásné a splnily očekávání

Pokluban

Přidáno: 27. května 2016

• Design
  • Kulatý display
  • Funkčnost s Androidem
  • Výdrž baterie
  • Rychlost nabíjení
  • Na přímém slunci nic moc, ale kolik je hodin se přečíst dá, jinak je display (AMOLED) vynikající.
  • Trochu vyšší cena

Dlouho jsem se rozmýšlel ale nakonec vyhrál výběr krásy nad cenou. Na to že nejde o žádnou hvězdnou značku jsem maximálně spokojený. Balení je luxusní a kvalita zpracování hodinek nemá chybu. Jsou rychlé a dělají přesně to co jsem čekal. Jsou sice trochu dražší, ale za tu cenu fakt kvalitní. Buzení s nimi je mnohem příjemnější, když člověk nemusí ani zvednout hlavu z polštáře když dává Snooze :-)
Používám je už druhý týden a nenašel jsem žádnou chybu, snad jen málo nabízených time face, ale to je moje úchylka ;-)

Ověřený zákazník Elektromass.cz

Kominictví Čtveráček

Přidáno: 11. května 2016

Zakoupeno v Elektromass.cz

• Produkty které jinde nenajdete. Velká ochota a vstřícnost.

Hodinky jsou prostě super a ve variantě kterou jsem si objednal vypadají skvěle. Díky prodejci.

DS

Přidáno: 30. dubna 2016

• Krásné
  • Výborně fungují
  • Baterie u mě bez problémů vydrží i 2 dny
  • V balení pouze kožený pásek (v ČR verze s kovovým bohužel není)

Rozhodně doporučuji

twogentlemen.cz

Přidáno: 23. dubna 2016

Huawei Watch - nekrásnější z chytrých hodinek

Spojení nadčasového designu a moderních technologií dalo vzniknout kousku jménem Huawei Watch. A nám se to zatraceně líbí!

Celá recenze na twogentlemen.cz

freebit.cz

Přidáno: 16. dubna 2016

Recenze Huawei Watch - hodinky pro gentlemana | FreeBit.cz

Huawei a jeho chytré hodinky jednoduše pojmenované Watch, patří k dražším variantám, pokud přijde na tuto kategorii. Cenově se pohybují na spodní hranici Apple Watch, ale pokud budeme mluvit o hodinkách s Android Wear, tak jsou spíš na horním konci. Za cenu kolem 10 tisíc korun ale dostane zákazník kvalitně zpracovaný kus technologie v parádním pouzdře. Jak si stojí v porovnání s takovými LG Watch Urbane, které jsme dříve testovali?

Celá recenze na freebit.cz
Ověřený zákazník Stolní počítače CZ

Karlos

Přidáno: 11. dubna 2016

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• troufám si říct, že jsou to zatím nejlepší smartwatch na trhu.
  • slabá výdrž baterie, ale předpokládám, že toto proti budou mít všechny chytré hodinky.

Tento produkt doporučuji, jsme s ním spokojení:)

Ověřený zákazník Volta.CZ

Ladislav Vondráček

Přidáno: 8. dubna 2016

Zakoupeno v Volta.CZ

• Android Wear
  • luxusní vzhled
  • krytí IP67 (odolá drsnějším škrábancům, vniknutí prachu a pod vodou do 1 metru 30 minut)
  • U verzi s koženým páskem je kvalita pásku skvělá.
  • U luxusních hodinek bych čekal větší výdrž baterie a lepší voděodolnost.
  • Jsou vyšší, než je na luxusní hodinky takových parametrů vhodné.

Celkově jsou Huawei Watch velmi dobrým výrobkem.

Dobrou volbu je i OS Android Wear, díky které lze přidávat další aplikace a kompatabilita s Android telefony je téměř samozřejmostí. Také nová aktualizace se nainstaluje do pár dní po jejím uvolnění. Ale! Android Wear je přeci jen poměrně mladý a ne zcela optimalizovaný systém a o nějaké bleskovosti se nedá mluvit. Není nezvyklé, že musím čekat na reakci, což mě přivádí do situací, že v domnění nedostatečného dotyku, provedu gesto znova.

Hodinky celkově působí luxusním dojmem a ostudu rozhodně neudělají ani ve vybrané společnosti. Jsou sice díky kovovému tělu těžší, ale na ruce rozdíl několika gramů není tak zásadní.

V základu mají v nabídce 42 ciferníků, takže si vybere téměř každý. Další ciferníky je možné stáhnout z obchodu. Zde je jen potřeba si dát pozor, protože ne všechny ciferníky jsou kvalitně naprogramované a tak nemusí správně fungovat. To může vést k dojmu, že chyba je v hodinkách.

Výdrž baterie při mém používání se u pohybuje kolem 30 hodin. Není to sice žádný zázrak, ale to je bohužel u chytrých hodinek běžné. U luxusních hodinek bych však výdrž očekával přeci jen o něco delší. Na trhu existují modely, které to umí.

Hodinky se dobíjejí se pomocí magnetické koléby, která je udrží i při zavěšení do vzduchu a mírném lomcování. Není tedy potřeba se bát náhodného sklouznutí. Doba plného dobití ze tří procent (na méně jsem se ještě nedostal) bude asi hodinu (přesně jsem to neměřil).

Kvalita displeje je výborná a byť jemnost nepatří na vrchol, zrnitost je možné zahlédnout jen při důkladném zkoumání bílých částí. OLED technologie je také výbornou volbou, protože tak energii spotřebovávají pouze pixely, které aktuálně svítí. Také kontrast je oproti LCD mnohem výraznější.

www.mobinfo.cz

Přidáno: 22. března 2016

Minirecenze Hodinek Huawei Watch | Mobinfo.cz

Chytré hodinky Huawei se designově umí zalíbit, vypadají jako klasické kulaté analogové kolegyně. Ocelové tělo, systém Android a možnost výměny pásků, nejen to dokáže hodně potěšit!

Celá recenze na www.mobinfo.cz

Kvalitní volba

Tomas Slavik

Přidáno: 23. prosince 2015

• vzhled
  • výdrž (skoro dva dny aktivního využívání)
  • na ruce sedí perfektně i přes masivnější provedení (mám kožený řemínek)
  • vysoká cena
  • ne vždy blesková reakce (hlavní problém mám při příchozích hovorech. Hodinky mi je signalizují opožděně a stává se, že i poté, co hovor přijmu na telefonu. Takže jej pak ještě jednou během hovoru přijímám na ruce. Ze začátku se to nestávalo. Možná to způsobil nějaký špatný SW, snad to zase časem zmizí a bude maximální spokojenost)

Až na výše uvedený problém v signalizaci hovorů vysoká spokojenost.

www.mobilmania.cz

Přidáno: 17. prosince 2015

Huawei Watch: když se móda snoubí s technologií [recenze] – MobilMania.cz

Že nejde vyrobit chytré hodinky, aby nevypadaly jako zmenšená kalkulačka? Huawei Watch dokazují opak.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

metrolog

Přidáno: 9. prosince 2015

• elegantní vzhled
  • špičkové provedení
  • systém Android Wear
  • mnoho skinů ciferníků přímo od výrobce
  • další ciferníky a programy na Google play
  • safírové sklíčko (nepoškrábe se)
  • cena, ale v této kategorii obvyklá
  • výdrž na jedno nabití, ale i tak v této kategorii spíše lepší
  • tloušťka, ale to je na úkor baterie
  • systémem Android Wear ještě není dokonalý, ale stále se vylepšuje

V současnosti asi nejlepší chytré hodinky s kulatým ciferníkem a systémem Android Wear

Petr Glas

Přidáno: 8. prosince 2015

(Upraveno 8. prosince 2015)

Zakoupeno v ocOSTRAVA

• Safírové sklíčko,perfektní zpracování,bez problémů s iPhonem a iOS,mnoho ciferníků,atd.
  • Zatím nic

Myslím si,že safírové sklíčko z těchto hodinek dělá výborného pomocníka k telefonu a vůbec zpracování a materiály můžou ostatní výrobci hodinkám Huawei závidět. Operační systém není špatný a věřím,že časem bude ještě lepší. Prostě super hračka :)))

Přidáno: 8. prosince 2015

• chybí čeština

líbivé

www.svetandroida.cz

Přidáno: 7. prosince 2015

Huawei Watch: Chytré hodinky, za které se konečně nemusíte stydět (recenze)

Huawei Watch jsou skvělé hodinky, které nádherně vypadají a fungují. Bohužel design je jejich jedinou hlavní výhodou a zároveň tedy důvod, proč si je pořídit. O design ale u hodinek koneckonců také jde, že?

Celá recenze na www.svetandroida.cz

super bomba

mobilizujeme.cz

Přidáno: 5. prosince 2015

Recenze Huawei Watch: nejhezčí chytré hodinky pro 21. století - Mobilizujeme.cz

Segment chytrých hodinek nám pomalu ukazuje, že už není jen pro fanoušky těch nejmodernějších technologií. Nové Huawei Watch lákají na hodně povedené provedení, které důmyslně kombinuje svět klasických „tikajících“ hodinek s těmi chytrými „dotykovými“. A jsou tak vlastně pro každého, kdo má chytrý telefon, ať už jde o Android nebo iPhone.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. prosince 2015

(Upraveno 3. prosince 2015)

Zakoupeno v ocOSTRAVA

• Vzhled, použité materiály, váha, exkluzivita.
  • HW výbava, Android Wear OS, nevhodné pro sport.

Jsou to asi zatím nejpěknější Android Wear hodinky. Bohužel na stávajicí Android Wear OS je HW výbava stálé nedostačující. Hodinky při této výbavě mají volných +-150 MB RAM a to je bohužel málo. Pokud si uživatel nedoinstalovává, žádné aplikace tak se dají používat(hodinky), na notifikace a čas. Ale jakmile si chce člověk sledovat spánek, pustit si navigaci, požívat fitnes app a jiné nadstandartní věci. Tak nabíjí 2x denně a hodinky se samy restartuji diky nedostatku vyrovnávajicí paměti. A pokud je to již v tomto stavu stává se, že se i hodinky zaseknou na minutu a to si potom uživatel nemůže zjistit ani čas :) Takže hodinky bez času, jsou jako auto bez kol..

Nemá bezdrát nabíjení tzn. stačí jemně do hodinek drcnout při nabíjení a nabíjecí proces se může přerušit. A potom záleží na ciferníku jak moc nabíjecí proces znázorňuje a člověk si to dokáže uvědomit.

Takže jsou krásné, okolí si je dokáže na první pohled splést s tradičními hodinkami. Ale kov se dá poškrábat, takže je dobré si dávat bacha. Rožnutí displaye pohybem, také není 100%. A co se týče využitelnosti tak jsou dobré pouze na čas a notifikace (sms, volání, ostatní Android z aplikaci apod).

Ověřený zákazník MobilDuo

Šárka Mandincová

Přidáno: 29. listopadu 2015

Zakoupeno v MobilDuo

• syn je nadšen
  • nenašel žádná proti

Super hračka a doplněk k chytrému telefonu nejen pro mladé, uvažuji, že napíšu Ježíškovi

Ověřený zákazník Alza.cz

Marek Stopka

Přidáno: 16. února 2016

Zakoupeno v Alza.cz

Nepřipadá mi, že by Smart Watch byly ready pro bežné použití, asi to chce ještě nějaký ten rok počkat.

www.pda.sk

Přidáno: 12. ledna 2016

Huawei Watch: najkrajšie inteligentné hodinky - recenzia

Huawei Watch patria určite k top hodinkám na našom trhu. Môžem prehlásiť, že svojou konštrukciou sú dokonca najkrajšie vo svojej triede. Kvalitné materiály a možnosť meniť remienky robia z týchto hodiniek perfektný módny doplnok. Dôležitý je aj systém zariadenia, ktorý mi nesadol tak, ako Tizen zo Samsung Gear S2. Nedá sa povedať, žeby bol zlý. Dokonca patrí medzi najlepšie na trhu. No niektoré grafické detaily Androidu Wear, problém so synchronizáciou kontaktov a chýbajúca slovenčina mu na hodnote nepridali.

Celá recenze na www.pda.sk

androidportal.zoz...

Přidáno: 10. ledna 2016

RECENZIA Huawei Watch – najlepšie Android Wear hodinky, ktoré treba vylepšiť | AndroidPortal.sk

Huawei Watch sú hodinky, ktoré do sveta smartwatch priniesli niečo, na čo sa budem tešiť každý rok. Budem sa tešiť na kvalitné spracovanie a víziu lepšieho Android Wear. Momentálne sú však viac módnym doplnkom, než funkčnými hodinkami, na ktoré sa môžete v každodennom svete spoľahnúť.

Celá recenze na androidportal.zoz...

andremitera.eu

Přidáno: 14. prosince 2015

Huawei Watch: najkrajšie inteligentné hodinky - recenzia

Tento rok sa s inteligentnými hodinkami ako by vrece pretrhlo. Vydávajú ich známi aj menej známy výrobcovia smartfónov alebo hodiniek. Medzi tých viac známych patrí značka Huawei, ktorá sa rozhodla priniesť na trh hodinky Huawei Watch. Sú to ich prvé inteligentné hodinky s okrúhlym ciferníkom a systémom Android Wear. Ako hodinky obstáli v boji s konkurenciou zistíte v mojej recenzii.

Celá recenze na andremitera.eu