IMMAX SW1

• perfektně drží na ruce
    • ovládání displeje kupodivu přesné
    • výdrž baterie
    • některé funkce moc chytrosti nepobraly, jako krokoměr, monitor spánku

Do práce jsem potřeboval hodinky, diktafon, třetí simkartu a hlavně přijmout hovor se sdělením. zajdi tam a tam. tahat z kapsy kvůli par slovům 5palcový mobil s ryflí byl děs. ted úplný luxus. kvalita hovoru není žáden luxus na pokec to není.
    display má u mě za 1. nosím brýle na čtení ale tady mi nečíní žáden problém napsat smsku. že je to titěrná obrazovka nemusím nikomu povídat. spojení hodinek přes bluetooth s mobilem je bezproblémů i následné předání informací z mobilu do hodinek je korektní. chybí mi tady stopky. moc nechápu proč tady nejsou. a proč je tady ten hloupý monitor spánku. do spaní mi hodinky nemají co kecat. vyzvánění si lze dohrát třeba nějakou mp3. oznamování sms a hlášek již ne. kamera fakticky sranda. na tom displei fakt prd uvidíte. ještě ke zpracování. je to takový plastový bebech, ale kupodivu vydrží docela dost. jsem udržbář a časté mytí rukou, špína, prach, úplná pohoda. navíc vůbec žáden pocit spocené ruky pod hodinkama ani pod páskem. když už tak minimální. jsem nenáročný uživatel a jsem max spokojen. ale ten krokoměr a monitor spánku jsou fakt na nic sorry.

Typ displeje
TFT LCD
Úhlopříčka displeje
1.56 palce
78 g
NFC

IMMAX SW1

Hodinky pracují s telefony a dalšími zařízeními fungujících na systému Android a iOS, spárovat je můžete přes Bluetooth. Můžete přehrávat hudbu, odpovídat na volání a textové zprávy nebo e-maily. Na hodinkách naleznete i kameru, její záznam můžete ukládat na Micro SD kartu. Vhod přijdou i funkce, jako měření spálených kalorií, či počet kroků, které jste ušli. Hodinky nabízí vysokou míru personalizace, lze měnit styl číselníku, ikon, či vzhled menu. Můžete je používat i jako samostatný telefon, protože mají slot pro Micro SIM kartu. Při použití hodinek se SIM kartou je zapotřebí vložit i paměťovou kartu pro instalování potřebných aplikací. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru jsou vhodné pro telefonování při řízení auta, při sportu a jiných aktivitách. Baterie s kapacitou 380mAh zajistí až 180 hodin provozu v pohotovostním režimu nebo až 3 hodiny hovoru.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Displej: 1,56"
  • Výbava: slot Micro SD, Bluetooth, dotykový displej, slot Micro SIM, FM rádio, krokoměr, monitorování spánku, měření aktivit, měření spálených kalorií, vibrace, G-senzor, český OS, fotoaparát, reproduktor a mikrofon
  • Procesor: MTK6260A
  • Výdrž baterie: až 180 h
  • Rozměry: 43,5 x 40 x 11,8 mm
  • Hmotnost: 78 g
  • Barva: černá

• sim karta,pamětová karta,jednoduche ovládání,pevný náramek
    • není 24hod formát,malá výdrž baterie při aktivním použivání,krokoměr a monitorování spánku zbytečný

pěkný vzhled,dostatek funkcí,

• pro blbouny ...tohle je dz09 ..jen to jinak pojmenovali a dali 2x takovou cenu xDDD a tady je to taop 28. xDDDD idioti co to koupili xDDDDD

• , zakoupeno v ALFA.cz

• čeština