Madvell Pulsar

TOP 1 v kategorii Chytré hodinky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Madvell Pulsar

Produkt roku 2023 - Finalista
Hodinky nové generace Madvell Pulsar mají kompletní české menu a také aplikace pro ovládání v telefonu je v češtině. Vybrat si můžete z galerie více než 500 ciferníků...
1 519 Kč
Doprava 39 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Madvell.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Skladem • Více variantProdloužená záruka39 Kč97 % • 1 434 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka59 Kč95 % • 250 461 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

ano

Ocenění

Produkt roku 2023 - Finalista

Popis produktu

Hodinky nové generace Madvell Pulsar mají kompletní české menu a také aplikace pro ovládání v telefonu je v češtině. Můžete vybírat až z 10ti zobrazení menu, která jsou příjemné plynulá a intuitivní na ovládání. Nechte se hýčkat skvělým pocitem při každém přepnutí funkce díky otočnému kolečku na boku hliníkového pouzdra.

Více než 500 ciferníků nebo vlastní fotografie
Vybrat si můžete z galerie více než 500 ciferníků včetně animovaných. Vlastní ciferník? Není problém. Vyfoťte nebo stáhněte si svou oblíbenou fotku či motiv a pomocí mobilní aplikace nahrajte do hodinek. Otočné kolečko na boku hliníkového pouzdra vám zajistí pohodlné přepnutí ciferníku.

Bezrámečkový design s otočným kolečkem
Svým elegantním designem jsou vhodné na dámskou i pánskou ruku a naleznete v nich parťáka na každodenní aktivity, ale také jako elegantní doplněk na schůzky nebo příjemné večery.

Precizní a prémiové zpracování vás nadchne svými detaily a spolu s otočným kolečkem na boku hliníkového těla vám zajistí pohodlné ovládání všech funkcí.

• Oznámení SMS, Facebook, WhatsApp a další
  • Oznámení a notifikace z aplikací jako je Facebook, WhatsApp, SMS, e-mailových klientů jsou samozřejmostí.
  • Zprávy a notifikace jsou přehledně zobrazeny v seznamu. Veškeré zprávy si můžete přečíst.
  • Bluetooth volání přímo z hodinek
  • Mobil již není nutné při každém hovoru tahat z kapsy, nebo hledat v batohu. Madvell Pulsar má integrovaný reproduktor i mikrofon.
  • Díky revoluční funkci ANC (Active Noise Cancelling) budou Vaše hovory dokonale čisté bez šumu a praskání.
  • O zábavu je postaráno
  • Přímo na hodinkách si můžete zahrát dvě hry Dingdong a logickou hru Slider Unlock.
  • Díky tomu budete mít při dlouhých chvílích o zábavu postaráno. Úrovní k překonávání je dost, takže se máte na co těšit.
  • Hlasový asistent na Vaší ruce
  • Hodinky mají funkci vyvolání hlasového asistenta ve vašem telefonu. Ptát se můžete opravdu na cokoliv. Co třeba "Jaké bude zítra počasí?"
  • Hlasového asistenta podporuje "Hey, Google" v telefonech se systémem Android a Siri v telefonech Apple iPhone.
  • Tep, tlak, okysličení i EKG
  • Mějte své zdraví pod kontrolou. Díky inovativnímu senzoru vám hodinky nabídnou měření krevního tlaku, tepu, okysličení krve a také měření EKG.
  • Hodinky Vás upozorní na pitný režim a nebo když sedíte příliš dlouho a pobídnou Vás k aktivitě. Vhod přijde funkce vyhledání ztraceného telefonu, ovládání hudby, měření spánku nebo předpověď počasí.
  • Excelentní jas při každé situaci
  • Hodinky Madvell Pulsar dokazují, že i chytré hodinky za skvělou cenu dokáží nadchnout svým displejem. S rozlišením 420x485 pixelů udělají z každého ciferníku či vaší fotografie umělecké dílo.
  • Díky svítivosti 1000 nitů má displej hodinek naprosto excelentní jas a za každé situace uvidíte vše jasně a čitelně.
  • Režim noční lampy
  • Kdykoliv při připojení hodinek k nabíječce se na displeji hodinek objeví noční režim.
  • Hodinky se tak promění v klasický digitální budík a v průběhu noci uvidíte kolik je hodin.

Hodnocení produktu

• baterie (3)

Maximální spokojenost

• Všechny funkce jsou perfektní, hodinky jsou lehoučké, nádherný design

• , zakoupeno v Madvell.cz

• Úžasně rychlá reklmace.

Hodinky sice po necelém roce jednoho dne nechtěli vůbec naskočit, ale po krátkém telefonátu s výrobcem jsem nestihl žasnout.

Hodinky jsem jim dle domluvy odeslal na reklamaci a do 4 dnů od odeslání jsem měl od nich doma nové. Takový přístup k reklamacím jsem již řadu let neviděl.

To že se něco občas rozbije se prostě stane, otázka je jak se k tomu postaví dodavatel (výrobce). Rád bych výrobce ještě více vychválil, ale nemám slov.

s hodinkami jsem spokojena

• Nedoporučuje produkt

• Volání
    • Voděodolnost
    • Upozornění na vybíjení

S hodinkami jsem byla že začátku spokojená, trochu mi vadilo nastavení data a dny v angličtině, když byl mobil delší dobu od hodinek, tak trvalo propojení, nejhorší bylo že nebylo žádné upozornění na vybíjení hodinek, musela jsem neustále kontrolovat. Super bylo volat i když byl telefon v kapse. Po necelých dvou letech se začaly hodinky sekat. Poslední kapka byl bazén...

• kvalitní
    • levné

• Krásný vzhled
    • Velký výběr ciferníků
    • Přehledná aplikace fitcloud
    • Přiložený návod k obsluze popsaný jak pro blbce přesně krok za krokem, za mě super. Spárování telefonu po prvotním úplném nabití bez problému.
    • Mnoho možností různého nastavení
    • Volání přes hodinky super, krásně slyšíte volajícího i on Vás.

Jsou to moje první chytré hodinky a navíc s možností volání. Volání tedy využívám zatím jen v autě a nebo doma. Hodinky mám teprve 4 dny, ale jsem z nich maximálně nadšená.

• , zakoupeno v Madvell.cz

Skvělé hodinky za rozumnou cenu, umí vše co předražený Apple, velké ikony, srozumitelný návod

• , zakoupeno v Madvell.cz

Jsem stará, takže je mi manipulace s moderní technikou cizí. Přesto jsem si, podle českého návodu, hodinky sama spárovala.
    Takže super, nemusela jsem obtěžovat ani svoje, ani jejich děti!!!