Miiwatch K88H

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Chytré hodinky K88H v kompletním českém jazyce. Ochranná pečeť kvality CE. K88H jsou elegantní chytré hodinky které vás zaujmou kvalitou zpracování i použitými materiály. Z hodinek po spárování s chytrým telefonem lze přijímat a vytáčet hovory, sms, nebo dostávat upozornění z Facebooku, Whatsappu a dalších aplikací… Námi prodávané hodinky K88H vám exkluzivně nabízíme kompletně přeložené do češtiny. Kompletní menu, včetně nastavení a aplikací v hodinkách je v českém jazyce. Díky senzoru srdečního tepu, ušlé vzdálenosti a meření kvality spánku vám také zobrazí kompletní přehled o vašich aktivitách. Celé tělo hodinek včetně nastavitelného pásku je vyrobeno z ušlechtilé oceli. Díky zabudovanému senzoru se ciferník sám rozsvítí při pohledu na hodinky. Hodinky jsou české distribuce – lze použít na všechny operátory

• Plně dostačující hodinky v této cenové hladině
      • Při oddaleni od telefonu se stavá, že se již nespárují automaticky .... Vyzkoušeny všechny aplikace. Telefonovani snad jen v pripade nejvetsi nouze. Nepouzitelne

• Tyto chytré hodinky hodnotím pozitivně s ohledem na cenu jsou až překvapivě dobré. Ciferník je dobře viditelný s možností nastavení jasu (5 stupňů). Materiál hodinek i řemínku je ocel, kov. Samotný pásek nastavitelný od dětské ruky až po velkou pánskou. Ač jsem tomu nevěřila - hodinky jsou opravdu kompletně v Čj. Měření tepu je ok.
      • Nemají měření krevního tlaku

Chytrých hodinek máme v naší rodině již hodně - tak mám porovnání. Miiwatch k88h jsou dobré, pro středně náročné uživatele naprosto dostačující. Pro náročné uživatele bych doporučila hodinky vyšších a o dost dražších tříd cenově kolem 10 tis.

• Odolné provedení a české menu. Kroky měří také jak mají. Jsem spokojena

• České menu
      • Kovové tělo i pěkné zpracování
      • Přijatelná cena

Hodinky jsem kupoval před Vánoci, jsem tedy uživatelem cca 3 měsíce a mohu konstatovat že hodinky zatím fungují skvěle. S výběrem jsem si dal opravdu práci a prošel mnoho referencí i uživatelských portálů před zakoupením. Do této chvíle mně osobně funguje vše co prodejce uvádí ve svém popisu vlastností a funkcí. Velkou výhodu oproti konkurenčním výrobkům vidím české menu hodinek a jednoduché ovládání samotného přístroje.
      Obával jsem se také z pohledu párování zařízení, kdy u některých typů hodinek bývá problém. Zde ale vše proběhlo v pořádku - prodejce dodává manuál v Čj a průvodce krok za krokem sestavením a spárováním. Na internetu lze také najít video manuál. Palec nahoru! Více takových produktů :-)

• Pěkný design
      • Kvalitní materiál, včetně pásku
      • relativně jednoduché ovládání
      • Problematické notifikace - tel. hovory a SMS přijdou přes BT vždy, ostatní notifikace ale mají problém v případě ztráty spojení s BT, kdy poté nechtějí již fungovat a složitě lavoruji s opětovným párováním BT apod. Problém jak u aplikace Fundo Wear, tak u aplikace K88H notifications. Telefon Xiaomi Redmi 4x.

Za dané peníze docela slušné hodinky, které mají ale určité limity. Pro lepší cenu je také možné objednat např. z Aliexpressu (do max 30 dolarů).

• Velmi jednoduché ovládání
      • Čj
      • Minimalistické a elegantní

Hodinky na první pohled vypají velmi pěkně, dávám 100%, ale nemám vyzkoušeno úplně vše - bude sloužit jako dárek pod stromeček.
      První dojem je ale velmi dobrý

• Jednoduché, elegantní, stylové
      • Nemám jediný problém

Hodinky jsem kupoval před pár týdny a jsou bez problémů.

• Ovládání hodinek je brnkačka
      • V češtině

Hodinky ok, dle mýho názoru jsou i pro neznalce technologií jako já naprosto v klidu. Dávám plnej počet.. :-)

• Super Design

Mám jako dárek - snad se budou líbit. Jestli ne tak si je nechám pro sebe :-D

• Vypadají pěkně
      • Pěkně zabalené (budu darovat)

Hodinky syn dostane až pod stromeček, věřím ale že mu udělají radost :-) Doporučuji