MyKronoz ZeTime Premium 44 mm

• už jsem ho znal přes variantu 39 mm
    • spokojenost s výrobkem , doufám. že vydrží
    • nemám
  • , zakoupeno v CZC.cz

Perfektní zpracování výrobku, perfektní vzhled. Vřele tyto hodinky doporučuji !!!!!

• mám ho teprve chvilku zatí jsem spokojen

1.22 palce
90 g
Hybridní hodinky
Slot pro SIM

Hledali jste dlouho hodinky, které by si zachovali eleganci klasických mechanických ručiček a které by zároveň nabídly plně digitální displej? Právě jste takové našli a umí toho mnohem víc. Chytré hodinky MyKronoz ZeTime navíc umožňují používat sportovní funkce, monitorují srdeční tep a pocházejí z hodinářských dílen proslulé švýcarské kvality. Můžete si vybrat ze dvou velikostí a mnoha designových variant řemínků.

Čím 44mm chytré hodinky MyKronoz ZeTime Premium Pink Gold/Brown zaujmou?

• Jsou prvními hybridními hodinkami
  • Extra dlouho výdrží baterie
  • Precizní švýcarskou kvalitou
  • Monitorováním tepu
  • Příjmem notifikací
  • Luxusním provedením a materiálem
  • Sportovními funkcemi

Co to znamená hybridní chytré hodinky?

Chytré 44mm hodinky MyKronoz ZeTime Premium Pink Gold/Brown jsou výsledkem pokročilého vývoje na poli chytrých zařízení. Jsou prvními hodinkami svého druhu a dost možná udají těmto přístrojům nový směr. Jsou kombinací smart zařízení s dotykovým displejem, na němž můžete využít nejrůznějších aplikací a režimů, a inteligentních patentovaných ručiček, díky kterým nikdy neztratíte přehled o čase.

Svůj švýcarský původ nezapřou

Chytré hodinky MyKronoz ZeTime Premium Pink Gold/Brown sestávají z kvalitní chromované oceli a vysoce odolného safírového skla. To zajišťuje nejen odolnost, ale také perfektní čitelnost velkého dotykového displeje.

Precizní zpracování

Výměnné řemínky

Protože ne každý den v týdnu přináší totožné příležitosti, jsou chytré hodinky MyKronoz ZeTime vybaveny jednoduchým upínacím systémem řemínku. Zaběhejte si ve sportovním a na večírek či schůzku "oblékněte" elegantní.

Vodotěsnost až do hloubky 30 m

Při sportovním vyžití vás chytré hodinky MyKronoz ZeTime nenechají na holičkách ani v bazénu a navíc se s nimi můžete potopit prakticky do jakékoli hloubky běžné pro rekreační potápění bez přístroje.

Osvědčené ovládací prvky

Vedle interaktivního dotykového displeje disponují chytré hodinky MyKronoz ZeTime také trojicí ovládacích tlačítek. Dvěma klasickými a jedním otočným kolečkem. Díky nim je celková orientace v menu a jednotlivých režimech o poznání jednodušší.

Bezkonkurenční výdrž baterie 44mm hodinek MyKronoz ZeTime Premium Pink Gold/Brown

Díky jejich hybridnímu zpracování budete mít k dispozici přístroj, který mezi chytrými hodinkami dosahuje zdaleka nejdelší výdrže na jedno nabití. Při běžném používání aplikací a režimu, kterými jsou hodinky vybaveny, vydrží bez problémů fungovat až 3 dny. Ovšem při vypnutí displeje na dobu, kdy vám stačí pouhý přehled o čase, se jejich výdrž dá navýšit až na neuvěřitelných 30 dní.

Sportovní režimy

Chytré hodinky MyKronoz ZeTime jsou vybaveny senzorem hlídající váš srdeční tep během sportovního výkonu i odpočinku. Vedle toho jsou vybaveny sportovními režimy a 3osým akcelerometrem pro záznam vašich aktivit.

Notifikace

Díky technologii Bluetooth jsou chytré hodinky MyKronoz ZeTime zobrazit veškeré notifikace z mailu, sociálních sítí a dalších aplikací - namátkou Skype, Messenger, Uber, Viber, Linkedin, Facebook a mnoho dalších.

Ovládání telefonu

Už nemusíte hledat telefon po kapsách pokaždé, když si budete chtít přepnout na oblíbenou písničku. Díky Bluetooth technologii to hodinky MyKronoz ZeTime zvládnou také. Stejně tak dobře dokáží ovládat i fotoaparát a tak už skupinové selfie nebude problém.

Oblečte si hodinky MyKronoz ZeTime dle svého vkusu

Vybírat můžete nejen ze dvou velikostí a několika provedení hodinek, ale také z mnoha designových řemínků pro každou příležitost. Řemínky se dělí do kategorií original, premium a elite. Použití už je zcela na vašem vkusu.

• hezky vypadají
    • jedině snad výdrž baterie - při využití sledování cílů cca týden
    • stále se odpojuje BT
    • čeština (ale i jiný jazyk kromě angličtiny) tam vydrží jen chvíli, někdy ani nestačíte opustit displej
    • přenos údajů do mobilu je loterie, ne že se ráno třeba podíváte na spánek, tep - až někdy jindy, třeba za pár dní

Nedoporučuji, je to krám, možná zkonstruovaný ve Švýcarsku, ale Čína tomu dala svoji pečeť nespolehlivosti.
    Koupil jsem to v akci za 2 tisíce - i tak je to předražený krám

• , zakoupeno v MobilniSTORE.cz

• už jsem ho znal přes variantu 39 mm
    • spokojenost s výrobkem , doufám. že vydrží
    • nemám

• - jsou "jiné"
    • - jsou přesné
    • - jsou dobře čitelné
    • - není potřeba aktivovat displej, když mě zajímá, kolik je hodin
    • - pracují s mým honorem skvěle
    • - používám jak MyKronoz app, tak i ZeTime app a není ani s jedinou provlém
    • - všechny hlášení jsou okamžitá
    • - nahrané aplikace jsou dostatečné
    • - nabíjecí kolečko je snadno použitelné
    • - opravdu dlouhý chod stroje i po tom, co dlouho nenabijete, sice nejdou apky ve stroji ale čas jede dál skoro měsíc
    • - pořídil jsem kožený řemínek a ten dostává dost na frak
    • - při větším opocení multifunkční korunka sem tam stávkuje, vhodné hodinky prostě oplachovat tekoucí vodou, jsou vodotěsné, přežijí
    • - při dlouhodobém neaktualizování se rády zpožďují
    • - dokoupit třeba řemínky nebo prazlety jde jen na ofiko stránkách výrobce, tady se na to dovozci docela vykvákli

Stále mám pocit, že jsem těch X tisíc nepromarnil. Hodinky do lesa i k obleku, používám je téměř denně, ale jsem hodinkový maniak, tak musím vynosit i ty zbylé. Nabíjí se snadno, tudíž nehrozí, že by Vás nechaly ve štychu, když to nebudete potřebovat a při aspoň minimální péči Vám budou šlapat dobře.

• Hodinky MYKRONOZ ZeTime Premium ocení zejména pánové, kteří od hodinek očekávají hlavně unikátní zpracování, eleganci a ...

Zobrazit celou recenzi na nejchytrejsihodinky.cz

• mám ho teprve chvilku zatí jsem spokojen