Printwell PW-107

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
pánské
Typ displeje
TFT
Úhlopříčka displeje
1.28 palce
Velikost uložiště
0.0625 GB
NFC
ne
Hybridní hodinky
ne
Slot pro SIM
ne
eSIM
ne
Voděodolnost a prachuvzdornost
ano

Parametry produktu

Určení
pánské
Typ displeje
TFT
Úhlopříčka displeje
1.28 palce
Velikost uložiště
0.0625 GB
NFC
ne
Hybridní hodinky
ne
Slot pro SIM
ne
eSIM
ne
Voděodolnost a prachuvzdornost
ano

Popis produktu

Aplikace hodinek je v české jazyce, menu hodinek je jednoduché, graficky srozumitelné v angličtině..

Tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny hliníku a zinku a vypadá opravdu dobře...

Hodinky doplňuje líbivý silikonový pásek tradičního stylu s elegantní podélnou linkou, který je velice příjemným na dotek s povrchem upraveným proti pocení.

Chytré hodinky Printwell PW-107 jsou vybaveny moderním a úsporným procesorem Realtek8762C, který disponunuje splehlivým připjením Bluetooth V5.0

Jasný a přehledný celodotykový TFT displej o velikosti 1,28 palce (32mm) s rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.

Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše změnit výběrem ze 5 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace, která navíc umožňuje přenést vaši oblíbenou fotografii na ciferník hodinek.

Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 400 mAh poskytuje dostatek energie na více než 20 dní stand-by provozu (leží a běží..).

PW-107 se nabíjejí pomocí magnetického konektoru a do plné kapacity je lze dobít za cca 120 minut.

Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.

Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

Nová generace optického senzoru umožňuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.

PW-107 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, analýza spánku.

Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell PW-107 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení) a následná analýza kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky, odpočítávání času a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.

Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (chůze, běh, horská chůze-nordic, jízda na kole, plavání, basketbal, orbitrack, jóga).

Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

Chytré hodinky PW-107 disponují také dalšími funkcemi jako jsou odmítnutí telefonního hovoru a hledání telefonu.

Smart watch PW-107 ve spolupráci s aplikací mohou fungovat také jako budík, připomenout vám dodržování pitného režimu a také protáhnutí/rozcvičení při dlouhotrvajícím sezení.

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech, ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...

Chytré hodinky PW-107 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.

Aplikace "DaFit" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.