Recenze Samsung Galaxy Gear Fit 2 SM-R360

Nechtěl jsem mít na ruce televizi - nějaké obrovské hodinky, ale chci vědět o všem, co se děje. Líbí se mi velikost a odolnost proti vodě, dále pak perfektní sledování denních aktivit. Je sice trochu dražší, ale i tak jsem spokojený. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Samsung Galaxy Gear Fit 2 SM-R360

Petr Čapka

odborník

Petr Čapka

Přidáno: 13. ledna 2018

Gear fit 2 unboxing x rozbalení - YouTube

Rozbalení chytrého náramku Gear fit 2 a první dojmy.

Ověřený zákazník Smarty.cz

Přidáno: 12. ledna 2018

Zakoupeno v Smarty.cz

Hodinky jsou skvělé, zobrazují snad úplně vše, co jsem si přála.
Na splnění cíle upozorní vibrací, ovládání je jednoduché.

Ověřený zákazník Smarty.cz

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v Smarty.cz

• jsou elegantní a dobře vypadají
  • přehledný displej
  • baterie by mohla vydržet déle
  • určité funkce neumí jako třeba konkurenční produkty

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

• Notifikace - zobrazuje celých zpráv a umožňuje na ně i pomocí nadefinovaných rychlých odpovědí reagovat
  • Uvítal bych možnost zasílat notifikace na náramek přímo z nějakého programu typu Tasker, atd .....

Kupoval jsem především kvůli notifikacím z mobilu a ne kvůli fitness funkcím i když i ty občas využiju. Delší dobu jsem zkoušel různé levné fitness náramky, z nichž nejlepší je Mi Band 2, ale tohle je o několik levelů výše (kromě výdrže, ale to je logické)

Ověřený zákazník Electro World

Ověřený zákazník OKAY.cz

Hubi

Přidáno: 20. listopadu 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

• rychlé nastavení a spárování s telefonem
  • velmi dobře čitelný displej
  • zřejmě nelze párovat s jinými aplikacemi
  • baterie vydrží přibližně jen 3 dny

Zatím mám náramek krátce, ale koupil jsem ho, prootže mám telefon Samsung Galaxy. Připojení a kompatibilita bez problémů, lze stáhnout české obrazovky. Spárovat lze zřejmě pouze s aplikacemi od Samsungu, i když jejich aplikace jsou velmi dobré, počasí bych raději stahoval s Klary (data z Met Norway). Ojsou tam rozdíly, Klara je přesnější.

Ověřený zákazník obchodvpraze

Pavel

Přidáno: 2. listopadu 2017

Zakoupeno v obchodvpraze

• Za slušnou cenu poměrně dobrý fit náramek

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 24. srpna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Presnost
  • Vodeodolnost
  • Krasny design
  • Vyborna komunikace s aplikaci S health
  • Naramek sam rozpozna aktivitu a pripadne pobizi k pohybu pri dlouhe necinnosti - idealni pro lidi s kancelarskou praci

Puvodne jsem koupila jine, levnejsi a po trech dnech jsem je vracela. Tyto jsou oproti tomu sto a jedna. Az na tu cenu...ale hold za kvalitu se plati.

Ověřený zákazník MobilDuo

N

Přidáno: 9. dubna 2017

Zakoupeno v MobilDuo

• Displej
  • Systém
  • Výborná motivace
  • Horší kvalita gumového náramku.

Výborné hodinky/náramek.
Splnil veškerá očekávání.
Společně s aplikací SHealt tvoří výborný produkt.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 17. března 2017

Zakoupeno v Electro World

• Lehké, perfektně padnou. Sledují veškerou denní aktivitu a neaktivitu, monitorují spánek. Propojení s telefonem - veškerá upozornění, náhled na kalendář. Monitorují srdeční tep.
  • Zaměřeny spíše na fitness než na outdoor aktivity, chybí sporty jako brusle, lyže...
  • Chybí mikrofon..

Velmi dobrý poměr cena výkon. Při mém věčném hledání telefonu k nezaplacení :-)

Petr Hudec

expert

Petr Hudec

Přidáno: 20. září 2016

Samsung Gear Fit 2 - [videorecenze] - YouTube

Samsung Gear Fit 2 jsou hodinky a sport tester v jednom. Oproti svému předchůdci mají v sobě vestavěn GPS přijímač a veškeré trackovací funkce tedy fungují i bez použití mobilu. Hodinky si můžete zakoupit pohodlně na tomto linku http://bit.ly/2czRrHd http://bit.ly/2czRrHd. Máte komentář nebo nápad na další video? Neváhejte se s námi o to podělit :-)

Ověřený zákazník Mobilmax

Jan Jeřábek

Přidáno: 21. srpna 2016

Zakoupeno v Mobilmax

• Oproti staršímu modelu ve všech ohledech lepší. Notifikace událostí fungují dobře, nově lze odpovídat přednastavenými zprávami nejen při odmítání hovoru, ale i na SMS, Messenger apod. Mnohem větší výběr ciferníků. Žádný stříbrný rámeček, který se olupuje. Automaticky rozpozná spánek či druh pohybové aktivity. Větší odolnost proti vodě. Nejlepší je nový systém nabíjení, u staršího modelu dost zoufalé čištění konektorů před každým nabíjením. U Gear 2 vyřešeno perfektně.
  • Super je konektivita WiFi. A údajně i vzdálený přístup k mobilu bez nutnosti Bluetooth, ale to jsem nevyzkoušel.
  • Náramek umí ukazovat výhled počasí a počítat patra, které ke svému bytu vyběhnete. Displej je krásně jemný a dobře zobrazuje. Je tu větší možnost nastavení intenzity podsvícení displeje.
  • Slabší vibrace, starší model upozorňoval větší vibrací, ale je to o zvyku.
  • Trochu jsem byl překvapen, že musím nainstalovat jiný software do mobilu, než byl pro starší Gear Fit.

smartmania.cz

Přidáno: 14. srpna 2016

Recenze Samsung Gear Fit 2: Skvělý parťák nejen na sport

Druhá generace sportovního fitness náramku od Samsungu dospěla ve všech ohledech. Dočkali jsme se přepracovaného designu, vyššího stupně odolnosti, integrované GPS, vylepšeného monitoringu aktivit a v neposlední řadě i operačního systému Tizen. Předchozí generace byla kompatibilní pouze s telefony od Samsungu, Gear Fit 2 už ale propojíte s libovolným smartphonem s Androidem 4.4+ s minimálně 1,5 GB RAM. Smůlu tak mají pouze majitelé iPhonů.

Celá recenze na smartmania.cz

digitalportal.sk

Přidáno: 27. července 2016

Recenzia: Samsung Galaxy S7 Edge a Gear Fit 2 - DigitalPortal.sk

Samsung posledné roky s pravidelnosťou predstavuje dva nové TOP modely naraz, ktoré medzi používateľmi vo svete technológií vyvolávajú obrovský záujem. Edge má zakrivený displej a „flatový“ je s normálnym displejom. Samsung Galaxy S7 Edge sa už predáva dlhší čas, my ho testuje dlhodobo. Spolu s ním sme otestovali aj ešte predprodukčnú vzorku smart hodiniek Gear Fit 2. Čo všetko ponúkajú?

Celá recenze na digitalportal.sk
Ověřený zákazník MADER.cz

madmart

Přidáno: 25. prosince 2016

Zakoupeno v MADER.cz

• splnilo očekávání,lehký,přehledná obsluha, mnoho funkcí
  • dodáváno pouze s kabelem usb bez nabíječky

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 2. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

Zatím jsem spokojená

samsungmania.mobi...

Přidáno: 26. června 2016

Samsung Gear Fit 2: pro sportovně nadané [recenze] – SamsungMania.cz

Otestovali jsme druhou generaci náramku Gear Fit 2, a našli jsme spoustu pozitivních změn. Jak se nosí a používá novinka od Samsungu?

Celá recenze na samsungmania.mobi...