Recenze Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800

Přešel jsem z S3 Frontier a musim řict že je to obrovský skok hlavně ve vydrži a o to mi hlavně šlo. Po skoro dvou letech použivani S3 bych to porovnal asi tak, tam kde jsem měl u S3 ze 100% pokles na 80% tak u Galaxy Watch mám tak pokles na 95%. Měřeno na kole GPS absolutně přesné. Plaváni paráda,... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

První den, kdy byly v prodeji, jsem koupil dva kusy, konkrétně 46mm SM-R800 a 42mm růžovo-zlaté.Po intenzivním víkendovém testování (především těch větších) a po opadnutí počátečního nadšení z displeje a svižnosti SW jsem se rozhodl, že je vrátím a to z následujících důvodů:

1. GPS je nep... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

TD

Přidáno: 11. listopadu 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Lehke
  • Dlouha vydrz na jedno nabiti, u me bezne 4 dny
  • Skvele vymyslene ovladani otocnym cifernikem
  • Rychle bezdratove nabijeni
  • Perfektni displej
  • Pro silnejsi ruce moc kratky originalni reminek, musel jsem koupit jiny, neznackovy. To mi prijde u vetsi varianty hodinek vhodnych pro vetsi ruce dost hloupe.
  • Obcas se hure probouzi na detekci zvednuti ruky
  • OS Tizen - o mnoho horsi vyber aplikaci nez Android Wear a z toho mala v nabidce je hodne placenych.

Pres uvedene nedostatky jsem si asi vybral dobre. Lehke, odolne, skvele ovladani a dlouha vydrz. Nebyt prilis kratkeho reminku, dal bych 5 hvezd.

Ověřený zákazník Smarty.cz

Přidáno: 4. listopadu 2018

Zakoupeno v Smarty.cz

• Vydrž na jedno nabití
  • Fitness funkce

visa

Přidáno: 1. listopadu 2018

Zakoupeno v Electro World

týden před tím jsem koupil stratos 2 ke svému xiaomi 5plus. stejná značka a fungovala jen polovina notifikací. vrátil jsem je a koupil tyto. funguje vše a velmi dobře

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Přidáno: 31. října 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• bytelné
  • intuitivní ovládání

Čitelnost ciferníku / displeje: Dobrá

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaše hodnocení produktu a přejeme Vám krásný den.
ONLINESHOP.cz

samsungmania.mobi...

Přidáno: 25. října 2018

SamsungMania.cz – O mobilech víme vše

Samsung v srpnu po boku Galaxy Note 9 představil i nejnovější generaci chytrých hodinek Galaxy Watch. A to rovnou ve dvou velikostech: „dámská“ a „pánská“ s průměrem těla 42 resp. 46 mm, liší se také velikostí displeje a kapacitou baterie. My jsme testovali menší verzi, která v testu dokázala, že není pouze pro dámy. Vyhovovat bude těm, kteří hledají spíše nenápadné chytré hodinky

Celá recenze na samsungmania.mobi...

Přidáno: 24. října 2018

• Kroky počítá divně
  • Vodotěsnost
  • GPS stále vypadává
  • Nefungují

Celý produkt jsem si koupil na sport ale když jsem vzal hodinky do vody na zkoušku jsem zvolil jenom vanu a čistou vodu hodinky přestaly fungovat. Reklamace mi byla zamítnuta z důvodu oxidace a hodinky byly vystaveny větší hloubce než stanovil vyrobce. Proti reklamaci jsem se odvolal a Samsung VOC a ten mi napsal že plně souhlasím se servisem a že jediné co můžu dělat je hodinky opravit pozáručně to se mi samozřejmě nechce hodinky jsem celý případ jsem poslal soudnímu znalci a poté předám právníkovi a půjdeme k soudu případ už jsem také předal na ČOI.

!!!!!Rozhodně nedoporučuji!!!!!!

Odolnost hodinek: Nejsou odolné
Ověřený zákazník 0promile.cz

Xcitter

Přidáno: 16. října 2018

Zakoupeno v 0promile.cz

• Vypadají jako skutečné hodinky
  • Nejsou plně kompatibilní s ios

Přidáno: 12. října 2018

Super

www.svetandroida.cz

Přidáno: 1. října 2018

Samsung Galaxy Watch recenze: Nejlepší volba pro Android uživatele

Hodinky mají perfektní zpracování, jsou rychlé, systém je plynulý, výdrž je mírně nadprůměrná, i když nedosahuje takových čísel, jak Samsung prezentuje. Můžete s nimi plavat, sportovat, ale nečekejte ultimátní hodinky pro sport.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

Přidáno: 26. září 2018

Zakoupeno v Electro World

Hodinky nepočítají správně kroky, s telefonem na procházce zaznamenal telefon (Samsung S8) cca 5.500 kroků ušlé vzdálenosti, ale hodinky zaznamenali jen cca 2.500 což je opravdu propastný rozdíl. Dále taky když nastavíte záznam srdečního tepu tak se měří pouze když sedíte doma na zadku. Když jedete autem nebo někde jdete tak se tep nezaznamenava. Výdrž baterie cca 3dny a celkové zpracování asi OK, ale SW je velmi špatný. Za ty peníze to nestojí a myslím že noname hodinky z Číny budou umět to samé a budou cca 8x levnější. Naštěstí jsem je koupil přes net a tak jsem je za týden zase pěkně vrátil.

Čitelnost ciferníku / displeje: Dobrá

• Ovládání

smartmania.cz

Přidáno: 25. září 2018

Samsung Galaxy Watch recenze: vydařená evoluce chytrých hodinek

Společnost Samsung letos představila své nové chytré hodinky o něco dříve, než tomu bylo v uplynulých letech. Stalo se tak 9. srpna na samostatné akci v New Yorku, kde doplnily velmi očekávaný Samsung Galaxy Note 9. Chytré hodinky přináší nový název, který by mohl evokovat, že nabízí operační systém Android (Wear OS), který je pro celou řadu Galaxy typický, ale není tomu tak. Hodinky běží na léty ověřeném systému Tizen, který nově přináší mírnou změnu ve vzhledu a hlavně nové funkce.

Celá recenze na smartmania.cz
Petr Hudec

Petr Hudec

Samsung Galaxy Watch - [recenze] - YouTube

Dnes si představíme vůbec ty nejlepší hodinky, které si můžete pořídit ke svému Androidu. Jsou to chytré hodinky Samsung Galaxy Watch, a vy se s námi pojďte mrknout na jejich recenzi.

SMARTmania.cz

SMARTmania.cz

Samsung Galaxy Watch: podrobná videorecenze

Přinášíme vám videorecenzi další generace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch. Hlavním lákadlem těchto hodinek bude jednoznačně vodotěsnost až do hloubky 50 metrů (5 ATM) a další (nejen) sportovní funkce.

VitaKri

• Velká výdrž baterie - i při vysokém namáhání 3 dny
  • Vodotěsnost
  • Telefonování přes hodinky - vynikající slyšitelnost
  • Přehrávání hudby z hodinek - na hodinky je to parádní zvuk
  • Pěkný vzhled a kvalitní display
  • Čeština (pouze některé cvičení jsou pouze v angličtině)
  • Přestal fungovat widget na výškoměr

Oproti Applu hodnotím hlavně výdrž baterie a ciferníky.

Přidáno: 11. října 2018

Zakoupeno v Electro World

• MOBIL A HODINKI V JEDNOM,NE MUSIŠ DOSTAVAT S KAPSY MOBIL...VŠE MAŠ NA RUCE...

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT