Samsung Galaxy Watch5 40mm LTE SM-R905

Galaxy Watch5 vás nadchnou svým moderním designem a mnoha chytrými funkcemi pro sledování zdraví a kondice. Hodinky jsou voděodolné a mají displej z velmi odolného safírového skla...
7 990 Kč

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 642 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma99 % • 3 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma4 398 recenzíDalší informace

Pátá generace chytrých hodinek Galaxy Watch od Samsungu je dostupná v dechberoucích barvách, které výborně doplní váš zevnějšek. Zárukou maximálního pohodlí při nošení je lehké hliníkové pouzdro, pohodlný silikonový řemínek a dobře čitelný AMOLED displej. K výbavě hodinek patří i bioaktivní senzor 3 v 1, který vám poskytne podrobné údaje o činnosti vašeho srdce, spálených kaloriích, procentu tělesného tuku nebo kvalitě spánku. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru navíc pomocí hodinek zvládnete téměř všechny činnosti, na které běžně používáte telefon.

Určení
eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

• mnoho (nepřesných) funkcí
    • vodotěsné
    • malá výdrž baterie při fitness funkcích (při dvou hodinách sportu denně je výdrž ca 8 hodin, rozhodně ne 40 h, to ani v nouzovém režimu)
    • na sport se nehodí, je to spíš pro frajeření ve městě - SMS, telefonování, počasí atd. - pro mě k ničemu
    • eSIM nejde propojit s Vodafone - není vina hodinek, ale operátora, není na to zařízený, O2 v pohodě
    • pásek je nutné utáhnout, aby funkce měřily, ale pak obtěžuje, takže třeba měření spaní je taky k ničemu, musím hodinky sundat, jinak neusnu
    • měření tlaku nepoužitelné, rzdíl i po kalibraci je 1/3 hodnot
    • měření O2 v krvi nepoužitelné - za týden ani jednou nenaměřil na 90 %, i když na lékařském přístroji mám stabilně mezo 98-93%
    • EKG nepoužitelné, občas změší správně, ale většinou ukazuje nesmysly, čili spolehnout se na to, tak umřu :-D
    • kroky se nepočítají při aktivitě, která je založená na chůzi/běhu - běžecký pás, chůze s kočárkem ppokud máte ruku s hodinkami v klidu (v kapse, na madle, na držadle kočárku)
    • kroky se počítají při aktivitě, při které kroky neděláte - cyklistika, jízda v autě, autobuse - nechápu, o polovinu levnější kusy poznají, když jedu dopravním prostředkem a nepočítají nic
    • při plavání vykazuje nesmyslné údaje o vzdálenosti (nedá se nastavit bazén menší než 20 m), o stylech (ukazuje co si zamane, ne to co plavete
    • pásek je krátký, ale hodinky velké, ohnutí ruky (např na kole) znamená nepříjemný tlak hodinek a většinou zapnutí nebo vypnutí nějaké aktivity (jiné, než chcete samozřejmě)
    • na nordic walking, běh na lyžích, sjezd... s hodinkami na ruce zapomeňte - hodinky překáží úchytu hole a stále se vypínají při styku s ním, totéž aquaaerobic s posilovacími rukavicemi - hodinky se vypínají a neměří
    • pokud máte tetování na zápěstí, nebudou vám hodinky měřit ani tep - je to v návodu

Drahá kravina na ne moc efektivní psaní SMS, chatování a telefonování. Rozhodně nic na sport. Měla jsem Samsung Gear Fit2 PRO a bylo to úplně o něčem jiném. Bohužel po 7 letech věrný a spolehlivý společník dosloužil a tohle je jednoznačně krok zpět. Menší výdrž baterie, nepřesné měření funkcí, nepohodlné nošení. Kvůli počítání kroků musím nosit telefon, takže eSIM na nic. Pokud nemáváte rukama, kroky se nepočítají - kočárek, běžící pás atd., kde máte ruce na madle, musíte mít u sebe mobil, který kroky počítá podle otřesů, hdinky ne. Pro mě obrovské zklamání, protože hodinky jsou 2x dražší, než byl funkční náramek s dvojnásobnou výdrží baterie, těmi samými použitelnými funkcemi a pohodlným nošením. Bohužel Samsung přestal náramky vyrábět, jinak bych do tohoto nikdy nešla. Pravděpodobně si koupím na sport něco jiného. Vracet nebudu, ale jen kvůli eSIM, abych mohla telefonovat při sportu (hodinky do kapsy, něco funkčního pro sport na ruku). Nejsíš dám přednost nakousnutému jablku s normální použitelnou výdrží baterie.

• , zakoupeno v Comfor.cz

• Se vším jsem spokojená,místo adaptéru se zatím dá nabíjet z telefonu‍♀️...,
    • Hodinky jsou super,krásný, je v tom opravdu dost funkcí ,ale ještě se na nich dost učím.
    • Trochu mi vadí,že od samsungu nedávají adaptéry k nabíječce

• příjemně se nosí,
    • dá se nimi platit
    • dá se z nich telefonovat z e-SIM nebo pomocí tlf, případně napsat zprávu a odeslat
    • hlasový asistent je v angličtině

Slot pro SIM
eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

Odolné safírové sklo

Křišťálově čistý dotykový AMOLED displej je nejen dobře čitelný, ale i odolný. Oproti předchozímu modelu disponuje 1,6krát pevnějším safírovým sklíčkem, které obrazovku chrání před škrábanci a mechanickým poškozením. Hodinky jsou navíc voděodolné, takže si s nimi můžete jít i zaplavat.

Odolné safírové sklo

Zaznamenají každý krok

Ať už vyrazíte na kolo, horskou túru nebo navštívíte posilovnu, s chytrými hodinkami Samsung Galaxy se můžete plně věnovat vašemu výkonu. Hodinky budou počítat vaše kroky, spálené kalorie, a dokonce i cviky za vás. Jednoduše si vyberte z více než 90 dostupných sportovních aktivit.

Zaznamenají každý krok

Vyspíte se do růžova

Vylepšená technologie sledování spánkové aktivity vám pomůže pochopit, jak probíhala vaše noc po jednotlivých fázích (lehký, hluboký, REM fáze). Hodinky vám též prozradí typ vašeho spánku prostřednictvím osmi symbolů v podobě zvířat a nechybí ani funkce pro monitorování chrápání.

Vyspíte se do růžova

Zvládnou toho ještě víc

Díky chytrým hodinkám nebudete muset vytahovat telefon. Přímo ze zápěstí můžete totiž pohodlně telefonovat, odepisovat na zprávy nebo přehrávat videa. V případě potřeby máte k dispozici asistenty Bixby nebo Google Assistant a cestovatelé si snadno naplánují trasu s Google Maps.

Zvládnou toho ještě víc

Naslouchají hlasu srdce

Chloubou hodinek je výkonný senzor BioActive, který zastřešuje hned tři různé senzory zdraví. Senzor pro měření EKG a optický snímač srdečního tlaku a tepu vám zprostředkují ucelené informace o vašem kardiovaskulárním systému. Díky senzoru bioelektrické impedanční analýzy budete mít potom přehled i o procentu vašeho tělesného tuku (BIA) či hmotnosti příčně pruhovaného svalstva.

Naslouchají hlasu srdce

Velmi rychlé nabíjení

Oproti svým předchůdcům mají Galaxy Watch5 baterii s vyšší kapacitou, která se navíc mnohem rychleji nabíjí. Z nuly na 45 % kapacity ji dobijete za neuvěřitelných 30 minut, takže hodinky budou vždy rychle připraveny na další akci. Magnetický nabíjecí kabel s USB konektorem je součástí balení.

Velmi rychlé nabíjení

Dvě velikosti ciferníku

Hodinky Galaxy Watch5 s LTE připojením se vyrábí i ve větší verzi se 44milimetrovým ciferníkem. Stejně tak u verze hodinek bez LTE připojení jsou k dispozici dvě varianty s větším (44 mm) či menším (40 mm) ciferníkem.

Dvě velikosti ciferníku

Symboly pro typ vašeho spánku

Mějte přehled o svém spánku s naší novou a vylepšenou technologií zaznamenávání spánkové aktivity. Nastavte si večerku, zjistěte, zda chrápete a získejte více informací o jednotlivých fázích (vzhůru, lehký, hluboký, REM fáze) prostřednictvím 8 symbolů v podobě zvířat, které reprezentují typ vašeho spánku.

Výkonný Samsung BioActive sensor

Výkonný Bioaktivní senzor Samsung 3 v 1 efektivně ovládá 3 různé senzory zdraví. Senzor bioelektrické impedanční analýzy (BIA), senzor pro měření EKG a optický senzor srdečního tepu (HR).

- BIA - od počtu procent tělesného tuku (BIA) až po hmotnost příčně pruhovaného svalstva.

- EKG - informace o vašem srdečním tepu a rytmu v reálném čase.

- HR - monitoruje srdeční tep a kardiovaskulární činnost - detekce odchylek, přehled o krevním tlaku.

90+ sportovních aktivit

Posilujete? Vaše hodinky budou počítat vaše kroky, kalorie, a dokonce i cviky za vás. Navíc podporují více než 90 sportovních aktivit, které na svých hodinkách můžete zaznamenávat.

Rychlejší nabíjení + masivnější baterie

Než se baterie dostane z 0 na 45 % zabere asi 30 minut. Ano, čtete správně. Oproti předchůdcům má Galaxy Watch5 baterii s vyšší kapacitou a navíc se mnohem rychleji nabíjí. Díky tomu budete moci vyrazit během chviličky.

Prémiové safírové sklo

Představujeme vám naše odolné Galaxy Watch s tvrdším předním displejem z prémiového safírového skla, které je až 1,6krát odolnější proti poškrábání.

Voděodolné provedení

Galaxy Watch5 odolávají vodnímu tlaku do hloubky 50 metrů.

Funkce Smart Switch

Ponechte si všechna původní data z vašich předchozích hodinek Galaxy Watch4.

Pestrá nabídka ciferníků

Od analogové elegance k digitální, od retro stylu k modernímu – zvolte si ciferník, který podpoří vaše každodenní aktivity. K dispozici máte sadu klasických designů a pestrou nabídku různých stylů.

Parťák na vaše dobrodružství

Naplánujte si svá další dobrodružství s Google Maps, přehrávejte videa na YouTube, posílejte zprávy, požádejte o pomoc asistenty Bixby nebo Google Assistant, volejte nebo surfujte po internetu. Všechny činnosti, na které používáte mobil? Můžete je dělat i s Galaxy Watch5.

2zákazníci nedoporučují produkt

• nepovedlo se mi do nich vložit Facebook manager
    • bohužel se musí nabíjet méně než za 24 hodin
    • k měření EKG je potřeba tlf. značky Samsung
  • , zakoupeno v Český-mobil.cz

• Nejmenší cellular hodinky, jaké lze sehnat
    • Lepší výdrž, než má Apple
    • Lepší funkce, než má Apple
    • Safírové sklíčko (u Apple až u Ultra)
    • Nádherný design (podle mě hezčí, než Apple

Recenzi budu psát, ale za peníze na PCT, ne sem, zadarmo ;)

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

• Splňuje vše co je v popisu zboží
    • LTE spojení funguje zatím jen O2. Takže v síti T-mobile je funkce k ničemu a stačil by nižší model jen s Bluetooth
    • Baterka max 24 hodin, ale to se dalo čekat.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splňuje očekávání.

• Perfektní ciferník - hodně nastavení
    • Fce měření čehokoli jsou zábava
    • Telefonování - bez problémů
    • nízká výdrž baterie - po aktualizace zlepšení
    • nastavení telefonování u operátora Vodafone chce nervy - bez telefonu s možností nahrát e-sim kartu a prozvonit danou SIM z telefonu nenastavíte. Ale to je problém operátora ne hodinek

Super. Splnily přesně co jsem očekával. Dcera je na příjmu a nemusí nosit u sebe telefon - na sport a podobně.

• , zakoupeno v Alza.cz

Při dotazu vašeho obchodníka, zda hodinky půjdou spárovat s mým telefonem přes/pomocí eSIM, řekl mi že ano, mám to i nahrané, jelikož jsem při tom volal ženě, pro kterou jsem dárek vybíral. Hodinky jsem kupoval hlavně z důvodu možnosti využití funkcí eSIM. Hodinky budu dnes vracet, reklamovat, budu žádat o vrácení peněz, jelikož došlo ke klamání mě jako zákazníka/spotřebitele. Doporučuji proškolit vaše zaměstnance na nové produkty, které nabízíte, ještě když jde většinou o produkty, které nestojí málo peněz, ikdyž o výši částky tu nejde, ale o kvalitu služeb.

• Moderní design
    • Odolné sklíčko
    • LTE výhodou, nevyplatí se šetřit
    • Bezproblémové párování s telefonem
    • Ideální velikost pro menší ruku
    • Jemnost displeje a jeho vlastnosti
    • I přes větší kapacitu oproti 4, pořád málo šťávy
    • Rychlé samovybíjení
    • Pouze nabíjecí dock bez nabíječky, navíc na konci kabelu je USB C male (samec)
    • Nutné dokoupit vhodnou nabíječku nebo redukci z USB C female na USB A male
    • Cena, ale za kvalitu a být "in" se něco prostě platí...
    • Menší otevřenost pro doplňkové aplikace
    • Objektiv/kamera by se tam hodila (videohovor apod.)

Hodinky po krátkém užívání splňují očekávání. Zatím spokojenost.
    V době nečinnosti, např. noc se dost rychle vybíjí, aniž by se zapínaly nebo něco, klidně spadne výdrž o 40 %. Aby se tomu předešlo, nutné manuálně přepínat na úsporný režim (to je wopruz). Ideální by bylo nastavení profilu, že např. v době od 23 h do 5:00 se bude automaticky přepínat úsp. režim. Mám dojem, že whatsapp se tam nedá nainstalovat.

• Dokonalý společník pro lidi, kteří chtějí být nejen fit, ale chtějí si také usnadnit svůj každodenní život a komunikaci.

Zobrazit celou recenzi na www.datart.cz