Smart Watch No.1 D5+

Úhlopříčka displeje
1.3 palce
Frekvence procesoru
1.4 GHz

No.1 D5+ jsou Android hodinky na SIM kartu. Zastoupí plnohodnotně mobilní telefon. Podpora aplikací z Google Play. No.1 D5+ Hodinky padnou na dámské i pánské zápěstí. Podporují GPS, WiFi a Bluetooth 4.0.

• Skvěle vypadají
    • Výdrž baterie
    • Android + Google Play = Spousta aplikací
    • Používám místo telefonu díky vložitelné sim kartě
    • Dobrá slyšitelnost při volání
    • Překvapivě hlasitý reproduktor
    • Wi-Fi
    • a mnoho dalších

Vždycky jsem zapomínal mobil různě po bytě a furt jsem ho musel nahánět. Párkrát mi vypadnul z kapsy a tak po dvacáté to displej nevydržel. Kapsu jsem měl hranatou, moc hezky to nevypadalo a když jsem si sednul do auta, tak mi několikrát vypadnul z kapsy a musel jsem se ohýbat pod sedačku a ňák ho najít. Díky tomuhle jsem přešel na hodinky a řekl jsem si, že je zkusím. V kapse je nemám, mám je stále na ruce a nikde mi nevypadnou. Žádný hovor teď už nezmeškám a díky google play můžu kontrolovat gmail, banku, facebook atd. a to vše bez pomoci mobilu. Používám je i místo mp3 přehrávače a na běh jsou taky perfektní. Takže pokud máte dost mobilu, který vám spíše překáží než prospívá, tak určitě běžte do těchto hodinek. Samsung, apple, sony a další známé značky neumožňují vložit sim kartu do hodinek, tak právě proto jsem si vybral tyto. Nemůžu si je vynechválit a na mobil nejspíš už nepřejdu.

• , zakoupeno v SMARTYhodinky

• moc pěkné,praktické, mnoho funkcí, přehledné