Recenze Sony SmartWatch 3 SWR50

Zdravím,

jelikož jsem majitelem těchto chytrých hodinek již od prosince minulého roku, tak jsem se rozhodl sepsat trošku obsáhlejší recenzi ohledně užívání hodinek, avšak již nyní mohu říci, že jsem naprosto spokojen.

Ze začátku pro mě bylo velmi těžké si na něco takového zvykn... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Ověřené recenze Sony SmartWatch 3 SWR50

Bob

Přidáno: 20. dubna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• hodinky mají velmi zdařilý design a všechny potřebné funkce
  • nic, možná nešikovně umístěný vstup pro nabíjení

přestože SONY se zřejmě rozhodlo tento model dále neupgradeovat, tento výrobek v poměru ceny a kvality předčí většinu konkurenčních výrobků zvláště ve stejné cenové relaci, o designu, zvláště v nerez úpravě, nemluvě

KIM Group s.r.o.

Naše videorecenze: https://youtu.be/XHjdQJLpKpI

Bubbas

Přidáno: 28. listopadu 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• Výdrž baterie,ovládání,možnost nabíjení přes micro USB, GPS NFC a Wifi v hodinkách . Vzhled (kovová verze). Cena .
  • Nepraktické umístění USB konektoru ale kam jinam ho dát Jazyková lokalizace (problém Androidu Wear ne hodinek) chybí senzor tepové frekvence.

Za svoje peníze (4490 kovová verze) jsem dostal v podstatě vše to co jsem očekával.Výdrž baterie je hodně závislá tomu jak moc toho od hodinek chcete pokud zapnete GPS a Wifi nestačíte se divit jak rychle se dostanete na nulu no prostě za vše se platí ,ale pokud necháte tyto funkce vypnuty ať jsi je hodinky berou z telefonu výdrž se rapidně prodlouží. Já osobně jsem maximálně spokojen zatím je používám cca 10 dní ale už jsem jsi na ně velice zvyknul. Doufám že pánové z Googlu ještě zapracují na jazykové lokalizaci ať to není čengliš a bude to úplně luxus mě sice angličtina příliš nevadí ale přece jenom jsem Čech žiji v České republice kde jsem i hodinky koupil tak proč když v telefonech to jde to v hodinkách má být jinak Android jak Android .

Ověřený zákazník PATRO.cz

Luke

Přidáno: 2. listopadu 2016

Zakoupeno v PATRO.cz

• Možnosti použití a funkcí oproti uzavřeným operačním systémům.
  • Elegantní vzhled. Hodí se jak na sport tak do společnosti.
  • Displej na kterém si přečtu čas i při vypnutém podsvícení je prostě super.
  • Hlasové ovládání funguje už i v češtině, snadno tak např. nadiktujete a odešlete sms při jízdě v autě.
  • Snad jen krytka nabíjecího konektoru, ale jak jinak to vyřešit.

Chtěl jsem je už před rokem, ale byl problém je sehnat. Nakonec jsem pořídil hodinky Alcatel, u kterých mi ale před měsícem odešlo nabíjení v pásku. Naštěstí mi byly vráceny peníze. K vráceným penězům jsem si přidal 150 Kč a koupil tyto vynikající hodinky. Srovnávat Alcatel a tyto Sonky je jako srovnávat Trabanta s Mercedesem. Displej, funkce na naprosto jiné úrovni než Alcatel, přitom baterie vydrží stejně. Hlasovým příkazem "Ok Google" ihned můžete nadiktovat SMS, nebo třeba vyhledat odpověď na Wikipedii, jelikož hlasové ovládání funguje už i v Češtině, což hodinky posouvá zase o dost výše. Jejich nákup můžu technofilům jako jsem já jedině doporučit. Já jsem z hodinek nadšen :-)

O.c.k.o.

Přidáno: 6. října 2016

Zakoupeno v K24.cz

• Nejvybavenějši hodinky s android wear. Kovová verze vypadá pěkně. Displej viditelný i bez podsvícení. Gps a nejštíhlejší tělo.
  • Nepohodlné nabíjení.

Jakub V.

Přidáno: 21. září 2016

Zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Velky display, poměrně kvalitní provedení, microUSB nabíjení
  • Špatně přístupný nabíjecí konektor, ale kam jinam jej dát.
  • Měl jsem problémy s párováním, ale po factory reset a druhém pokusu šlo vše hladce

Produkt máme týden, zatím vše vypadá ok

Přidáno: 28. srpna 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• Android wear (do budoucna)
  • Design
  • Výdrž na jedno nabití
  • HW vybavení
  • Nastavitelná spona zapínání
  • Možný příslib velkého updatu Android wear na verzi 2.0 na podzim, který by měl hodinky učinit více samostatnými a umožnit i odepisování na sms apod.
  • Android wear není sladěný s telefony Sony jak jsem původně čekal, když hodinky samy jsou produktem Sony, vyžaduje mnoho aplikací třetích stran které běžně na telefonu Sony nepoužívám (SMS klient apod.)
  • Notifikace- vše se oznámí do hodinek, ale 99% věcí si na nich nepřečtete, takže po kliknutí na zobrazení notifikace vám otevřou oznámení v telefonu
  • Slabá podpora aplikací
  • Chybí česká lokalizace (mě osobně to ale nevadilo)
  • Fitness funkce fungují za předpokladu Google Fit v telefonu, jinak zde není žádná kompatibilita se Sony Lifelog

Hodinky bych doporučil nadšencům do technologií kterým nevadí čekat na různé aktualizace a hledat způsoby, jak něco obejít. Pro běžného uživatele hodinky za tuto cenu nemají smysl. Z hodinek bohužel zatím vládnou asi jen Apple watch.....

Přidáno: 26. srpna 2016

(Upraveno 26. srpna 2016)

• Velké množství funkcí
  • Jsou opravdu vodotěsné
  • Vzhledem,že hodinky mají tolik funkcí, musím je stále nabíjet,nebo vypnout nějaké funkce,ovlivňující funkce kvůli kterým jsem si hodinky koupil. Aby sledovali celou mou denní aktivitu,večer kvalitu spánku a ještě jsem si četl sms je nad jejich možnosti. Kdy budu nabíjet?Jsou dosti velké na ruce,když se zpotí í hřbet ruky,pěkně kloužouu na ruce.Sklíčko se velmi lehce poškrábe. Řemínek je na ruku asi nějakého kulturisty s velkým objemem zápěstí.

Jsem zklamaný a nemít poškrabané sklíčko během 3 dní,vrátil bych je. Delší výdrž,menší rozměr. Díky rámečku,do kterého se hodinky vmáčknou,hodinky dost nabydou na rozměru. .

Michal Černý

Přidáno: 16. srpna 2016

• Vydrž baterie
  • GPS
  • Wi-Fi
  • Vynikající viditelnost na přímém slunci
  • Cena/Výkon
  • Micro USB
  • Hranatý display
  • Krytka na Micro USB
  • Snadno se ušpiní gumový
  • Bez měřiče tepu

Super hodinky za úžasnou cenu. Ideální na taháky do školy :D

Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. srpna 2016

Zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Příznivá cena, operační systém, možnost instalace dalších programů a přizpůsobení dle svých potřeb, čitelnost na slunci v úsporném režimu.
  • Nemám příliš co vytknout, hodinky jsem kupoval na základě recenzí a pečlivém uvážení. Snad jen řemínek, resp. zapínání jde příliš zlehka a několikrát se mi rozepnul při nárazu ruky.

Hodinky jsem vybíral dlouho, dal jsem přednost obdélníkovému display před kulatým, přeci jen více místa. Čitelnost na slunci byla dalším rozhodujícím faktorem. Řemínku by mohl výrobce věnovat více pozornosti.

www.androiduj.cz

Přidáno: 15. června 2016

Sony SmartWatch 3 - Androiduj.cz

Nové hodinky od společnosti Sony disponují jednoduchým sportovním vzhledem. Celé tělo hodinek je z hliníku, není tomu jak u Gear S

Celá recenze na www.androiduj.cz

General77

Přidáno: 13. června 2016

• Přehlednost, jednoduchost spárování s telefonem, GPS, baterie i 2,5 dne

I když baterie vydrží i 2,5 dne, což je nejvíce mezi chytrými hodinkami, tak už se těším, až se to posune aspoň na jeden týden. :-)

Ověřený zákazník PrimaMobil.cz

Přidáno: 14. dubna 2016

Zakoupeno v PrimaMobil.cz

• nutno nabíjet opravdu každý den

hodinky splnily očekávání

Lubomír Švarc

Přidáno: 2. dubna 2016

Zakoupeno v K24.cz

• Jsou to mé první chytré hodinky, nevím vlastně co všechno ještě umí.
  • Interaktivní návod na spuštění hodinek.
  • Ciferník podle nálady a vkusu
  • Veškeré aktivity které které chci sledovat
  • Výdrž baterie po prvním spuštění mne mile překvapila - dva a půl dne včetně prvního párování
  • V ocelovém pouzdře vypadají hodinky na ruce velice elegantně - i když náramek je trochu těžší než silikonový.
  • Zatím nic

Velmi povedený kousek mezi chytrými hodinkami.
Střední zlatá cesta - cena.
Hodinky splňují přesně mé očekávání - umí toho víc než jsem vlastně chtěl.

Kačka Fr.

Přidáno: 20. března 2016

(Upraveno 20. března 2016)

Zakoupeno v K24.cz

• oproti jiným smartwatch mají větší displej
  • vypadají přirozeně
  • voděodolné (vyzkoušeno ve sprše)
  • baterie výdrž přes 1 den (nenechá je syn na pokoj)
  • dobití cca půl hodiny až hodinu (dle nabiječky) + microUSB
  • rychlozapínání (odpadá ničení opasku)
  • GPS přesnost do 3 m (dle počasí)
  • závislost? :)

Super funkční hračka pro náctileté. Začínám o nich jako dospělák také uvažovat.

Ověřený zákazník EuroKing

David

Přidáno: 16. prosince 2015

Zakoupeno v EuroKing

• kvalita zpracování
  • design - mám kovový řemínek
  • funkce
  • čitelnost displeje
  • slabší výdrž baterie
  • dost nelogické nabíjení

Hodinky jsou opravdu povedené a mají intuitivní ovládání. Lze nastavit, co vše mají ukazovat. Jako velký přínos hodnotím upomínky z kalendáře, emaily, SMS zprávy a další. Bohužel, pokud budete využívat všechny funkce (vč. GPS, spárování s mobilem, měření kroků, běhání atd..) hodinky nevydrží ani den nabité...max cca 8h. :-(.
Nyní je používám jako prodlouženou "ruku" mobilu - emaily, SMS, kalendář, hovory atd. (bez GPS - to mám zapnuté na mobilu) a na noc je vypínám, tak vydrží i 3 dny nabité.
Jediné co nechápu, že v dnešní době indukčního nabíjení, udělalo Sony u těchto hodinek nabíjení přes kabel. Zasunout nabíječku do hodinek chce cit a trpělivost, jinak dojde k utržení krytky pro nabíječku a možná i poškození konektoru!! Vzhledem k ceně by indukční nabíjení mohli mít a tím by se jednalo o 100% hodinky, které jsem chtěl.
Je ještě hodně funkcí, které jsem zatím neobjevil, ale už teď jsem s nimi spokojený.

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Přidáno: 4. prosince 2015

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Mám je krátce, zatím maximální spokojenost.

Ověřený zákazník Bestcena

Micklas

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v Bestcena

• hodinky splnily moje očekávání

Vlastním telefon SONY Z2, který jsem doplnil o hodinky. Skvělá kobinace.

Ověřený zákazník PrimaMobil.cz

Tomáš Frnka

Přidáno: 4. října 2015

Zakoupeno v PrimaMobil.cz

• naprosto vše
  • zatím nic

Vše funguje jako má velice ulehčuje život po aktualizaci na android 5.1.1 naprosto super

smartmania.cz

Přidáno: 29. srpna 2015

Recenze Sony SmartWatch 3: Razantní změna směru - SMARTmania.cz

Původní SmartWatch od Sony byly jedny z prvních chytrých hodinek, jak je dnes známe. SmartWatch 2, byť se jedná o dva roky starý model, výrobce aktualizuje i prodává dodnes. Jaká je další generace hodinek od Sony, prozradí naše recenze.

Celá recenze na smartmania.cz

• GPS
  • Ovladani
  • Micro USB konektor
  • Provedeni
  • Nahradni kovovy pasek se u nas snad neda ani koupit.

Vyborna hracka.
Po prvním dni jsem byl zklamany vydrzi ale po odinstalovani Lifelog a nahrazenim aplikace Fit od Googlu se vse vyresilo a ted mi vydrzi skoro tri dny v kuse bezneho pouzivani a vypinani na noc. Každý den jizda na kole kde jsou udaje o poloze snimane telefonem v batohu a beh kde pouzivam jen hodinky s aplikaci Endomondo. Po prichodu domu se synchronizuji s aplikaci v telefonu a vse funguje nadherne. Jen pokud se bezi pod stromy tak je horsi prijem GPS ale to je pochopitelne na to o jak male zarizeni se jedna a prijimac ma malou plochu.
S telefonem Sony Xperia Z1 Compact naprosto bez problemu. Hudbu poustenou z telefonu lze ovládat primo na hodinkách a i do nich lze nahrat přes 3GB muziky a tak i při behani s bezdrat sluchátky mate o muziku postarano.

Přidáno: 17. července 2015

Zakoupeno v MobilDuo

• Dsiplej s bezkonkurenční čitelností na slunci
  • Výdrž baterie, občas nepochopitelné prudké zvýšení spotřeby /a vybití baterie do 3 hod), občas se zaseknou a ukazují stále stejný čas což u hodinek docela vadí.

Negativa jsou dána systém Android Wear, za což SOny nemůže, doufám že OS bude nadále aktualizován a budou z něj odstraněny bugy.

Honza

Přidáno: 8. července 2015

vše funguje jak má

Václav

Přidáno: 7. července 2015

Zakoupeno v MobilDuo

• Perfektně pracují se Sony Z2 což bych očekával, začínají se na ně objevovat programy. Ještě že mají NFC často ho je potřeba.
  • Žalostná výdrž baterie alespoň u mého modelu, molo to být jenom mým kusem.

Dobrá technologie jen horší baterie, nebo velká náročnost hodinek na proud, tak byla výdrž hodinek max 18hod.

Palast

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v MobilDuo

• příjem a odpovědi na SMS a Hangouts a to i v češtině
  • příjem hovorů
  • zabudovaná GPS
  • Lifelog
  • systém Android Wear, který se neustále rozvíjí
  • voděodolnost
  • čitelný displej
  • velký výběr ciferníků na obchodu Play
  • systém zatím pouze v AJ, tudíž horší rozeznávání příkazů

Hodinky jsem si vybral, jelikož mě zaujala možnost vyřizovat všechna oznámení přímo na zápěstí. Navíc rád sportuji a s aplikací Lifelog mohu sledovat své výsledky i bez nutnosti mít mobil stále u sebe. Po více jak týdnu používání jsem s nimi velice spokojen. Při běžné zátěži, což znamená pozorování hodin a vyřizování notifikací mi i se zapnutou GPS na jedno nabití vydrželi 4 dny, což je v porovnání s konkurencí zřejmě velice dobré.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Milan Vrba, Kolín2

Přidáno: 4. května 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Hodinky byl dárek pro syna, je s ním pokud vím spokojen.

Ověřený zákazník suntech.cz

Zdenek

Přidáno: 30. března 2015

Zakoupeno v suntech.cz

• design (z mého pohledu), váha, nabíjecí USB konektor, HW konfigurace
  • USB nabíjecí konektor

Dlouho jsem zvazoval, jaky typ chytrych hodinek pouzit, nakonec jsem zvolil Sony. Rozhodl ctvercovy displej (vejde se na displej o neco vice informaci nez na kulaty) a dale rozhodlo zpracovani. Jsou z nejakeho pogumovaneho plastu (velmi prijemny) a velice lehke, tudiz neprekazi pri sportu, praci ci spani - rozhodne to neni designovy chromovany doplnek (ikdyz i toto provedeni se prodava). HW konfigurace je velice slusna a dalsi vychytavky ostatnich vyrobcu mi neprisli dulezite (slot na sim, fotak, wifi atd.). Hodinky mám treti týden, pouzivam s S5 mini a bez problemu. Vydrz hodinek asi 1,5 dne celkem intenzivniho pouzivani. Pro cloveka, ktery velice casto telefonuje je to vynikajici vec. Telefon muze zustat v kapse, na hodinkach zjistim kdo vola a hovor prijmu (pouzivam BT sluchatko). Navic vibrace umoznuji si vypnout zvuk na telefonu pokud je potreba a hovor stejne ucitite, totez plati i o budiku - vibrace budi diskretne, cili druha polovicka muze dal spat. Daji se cist i zpravy ci emaily, vytocit cislo z kontaktu atd. Moznosti je spousta, jde jen o to, jakou aplikaci si clovek do hodinek nainstaluje (zkousel jsem i Twitter a funguje dobre, byt nezobrazuje vlozene obrazky). Velmi dobre pouzitelneje i prohlizeni internetu pres hodinky (pokud chci zjistit jen napr. sportovni vysledek apod.). Krokomer (napr. s Google fit) povazuji take za sikovnou vec, alespon me to nuti se trochu vic hybat. System je stabilni, nezasekava se, navic aplikace se neustale vyviji. Pouze lehce obtezujici je nabijeni. Hodinky maji mini USB jako telefony, coz byl dalsi duvod, proc jsem si hodinky vybral. Neni treba s sebou tahat specialni nabijeci kolebku, proste hodinky muzu nabit kde chci, jako telefon. Na druhou stranu, nabijeci konektor je schovan nesikovne zespodu za plastovou zaslepkou - manipulace s timto resenim chce male prsty a opatrnost, jinak by se zaslepka mohla brzy ulomit a konektor znicit. Na treti stranu - kam jinam ten konektor dat ze, z boku by kazil cisty design :-).

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Ema

Přidáno: 8. února 2015

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Super čitelnost, citlivost doteku super, reagují i na hlas, skvělá výdrž baterie, výborné zapínání, skvělé nabíjení přes USB
  • Musíte hledat telefon s kterým bude "spolupracovat"
  • musí mít NFC, android 4.4. KitKat (nefunguje ani s vlajkovými lodi např. LG G3) měla jsem Samsung a nešlo to (i když bylo napsáno, že ano) já jsem nakonec našla telefon BenQ F5 . Hodinky nemají senzor tepu.

Doporučuji všem, kteří mají rádi vyšší úroveň techniky.

sp

Přidáno: 30. června 2016

• design, funkce
  • lze propojit pouze s tel. Sony, po stažení aplikace od Sony i s jinými, ale požaduje Bluetoth 4.0. bez propjení s telefonem nefunguje

s odpovídajícím telefonem moc pěkné hodinky

www.androidtip.cz

Přidáno: 22. prosince 2014

(TOP 5) Nejlepší chytré hodinky se systémem Android Wear které koupíte v ČR - androidtip.cz

Vybíráte chytré hodinky? Připravil jsem pro vás rychlé srovnání 5ti nejlepších dostupných hodinek, přičemž jsem se snažil vypíchnout důležité věci, jejich klady a zápory ve srovnání s konkurencí. Sám vlastním chytré hodinky a vím co je důležité a co není. Věřím, že mé srovnání vám pomůže.

Celá recenze na www.androidtip.cz

Xiaomi Huami Amazfit