Sony SmartWatch 3 SWR50

Už je nepustíte z ruky! S chytrými hodinkami budete mít okamžitý přehled o těch nejdůležitějších informacích, jako jsou zprávy, naplánované schůzky nebo aktuální počasí. Hodinky skvěle využijete i při sportu. Můžete průběžně sledovat svojí aktivitu a během pohybu poslouchat muziku. Doma si můžete údaje o aktivitách synchronizovat s aplikací Lifelog. S funkcí Todoist můžete spravovat své denní úkoly. Nové úkoly můžete přidávat pomocí hlasových příkazů. Pokud vám základní aplikace nestačí, můžete si stáhnout i další funkce. Můžete přizpůsobit design hodinek k dané příležitosti. K dispozici jsou různé varianty náramků, jako například formální, pro běžné používání nebo fitness.

Využijte hodinky na max s technologií Android Wear

Díky inteligentní technologii Android Wear si budete moci letmo číst ty nejdůležitější informace. Dozvíte se aktuální počasí, přečtete si novou zprávu a nikdy nezmeškáte naplánovanou schůzku. Zařízení můžete ovládat pomocí hlasových příkazů. S chytrými hodinkami budete vždy v obraze.

Určení
4 GB
45 g
Voděodolnost a prachuvzdornost

• , zakoupeno v CZC.cz

• hodinky mají velmi zdařilý design a všechny potřebné funkce
    • nic, možná nešikovně umístěný vstup pro nabíjení

přestože SONY se zřejmě rozhodlo tento model dále neupgradeovat, tento výrobek v poměru ceny a kvality předčí většinu konkurenčních výrobků zvláště ve stejné cenové relaci, o designu, zvláště v nerez úpravě, nemluvě

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výdrž baterie,ovládání,možnost nabíjení přes micro USB, GPS NFC a Wifi v hodinkách . Vzhled (kovová verze). Cena .
    • Nepraktické umístění USB konektoru ale kam jinam ho dát Jazyková lokalizace (problém Androidu Wear ne hodinek) chybí senzor tepové frekvence.

Za svoje peníze (4490 kovová verze) jsem dostal v podstatě vše to co jsem očekával.Výdrž baterie je hodně závislá tomu jak moc toho od hodinek chcete pokud zapnete GPS a Wifi nestačíte se divit jak rychle se dostanete na nulu no prostě za vše se platí ,ale pokud necháte tyto funkce vypnuty ať jsi je hodinky berou z telefonu výdrž se rapidně prodlouží. Já osobně jsem maximálně spokojen zatím je používám cca 10 dní ale už jsem jsi na ně velice zvyknul. Doufám že pánové z Googlu ještě zapracují na jazykové lokalizaci ať to není čengliš a bude to úplně luxus mě sice angličtina příliš nevadí ale přece jenom jsem Čech žiji v České republice kde jsem i hodinky koupil tak proč když v telefonech to jde to v hodinkách má být jinak Android jak Android .

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Možnosti použití a funkcí oproti uzavřeným operačním systémům.
    • Elegantní vzhled. Hodí se jak na sport tak do společnosti.
    • Displej na kterém si přečtu čas i při vypnutém podsvícení je prostě super.
    • Hlasové ovládání funguje už i v češtině, snadno tak např. nadiktujete a odešlete sms při jízdě v autě.
    • Snad jen krytka nabíjecího konektoru, ale jak jinak to vyřešit.

Chtěl jsem je už před rokem, ale byl problém je sehnat. Nakonec jsem pořídil hodinky Alcatel, u kterých mi ale před měsícem odešlo nabíjení v pásku. Naštěstí mi byly vráceny peníze. K vráceným penězům jsem si přidal 150 Kč a koupil tyto vynikající hodinky. Srovnávat Alcatel a tyto Sonky je jako srovnávat Trabanta s Mercedesem. Displej, funkce na naprosto jiné úrovni než Alcatel, přitom baterie vydrží stejně. Hlasovým příkazem "Ok Google" ihned můžete nadiktovat SMS, nebo třeba vyhledat odpověď na Wikipedii, jelikož hlasové ovládání funguje už i v Češtině, což hodinky posouvá zase o dost výše. Jejich nákup můžu technofilům jako jsem já jedině doporučit. Já jsem z hodinek nadšen :-)

Určení
4 GB
45 g
Voděodolnost a prachuvzdornost

Sportujte a bavte se

Na to, abyste měli o zábavu postaráno, nepotřebujete smartphone. Vyběhněte ven v doprovodu skvělé muziky, sledujte svou aktivitu a synchronizujte fitness data s aplikací Lifelog.
Sportujte a bavte se

Budete mít přehled o svých úkolech

Aplikace Todoist vás bude přímo na hodinkách informovat o zadaných úkolech a oznámeních v závislosti na vaší poloze. Úkoly můžete přidávat pomocí hlasového příkazu a nechat je automaticky synchronizovat s ostatními zařízeními. Při nákupu hodinek máte možnost aplikaci Todoist zdarma využívat po dobu 6 měsíců v její prémiové verzi.
Budete mít přehled o svých úkolech

Přizpůsobte funkce hodinek k obrazu svému

Nemusíte se spokojit pouze se základními funkcemi hodinek. Stáhněte si zajímavé aplikace a přizpůsobte účel hodinek podle svých potřeb.
Přizpůsobte funkce hodinek k obrazu svému

Vyberte si styl náramku

Ať už vás čeká obchodní schůzka, jdete na párty, nebo si jen zaběhat, vzhled hodinek můžete přizpůsobit dané příležitosti. Vybírat lze z opravdu široké nabídky náramků, vyrobených z prvotřídních materiálů.
Vyberte si styl náramku

SmartWatch 3 SWR50.
Využívá technologii Android Wear.
Užitečné informace, když je potřebujete.
Kontextové a osobní.
Mluvte s nimi.
Řekněte hodinkám SmartWatch 3 SWR50, co potřebujete, a ony to udělají. Hledáte. Příkážete. Naleznete. (Některé hlasové funkce nejsou v češtině podporovány)
Oznámení.
S hodinkami SmartWatch 3 SWR50 nikdy o nic nepřijdete. Při přijetí zprávy nebo jiného upozornění to ucítíte.
Na první pohled.
Android Wear vám řekne, co právě potřebujete vědět. Vše, co se děje ve vašem telefonu, budete mít přímo na zápěstí.
Se smartphonem nebo bez něj.
Ohromující samostatné funkce.
Hodinky SmartWatch 3 SWR50 jsou zábavné a užitečné příslušenství i bez smartphonu. Můžete je naplnit hudbou, když si jdete zaběhat. Když jste venku, můžete sledovat své aktivity a pohyby a po příchodu domů je synchronizovat s aplikací Lifelog.
Žijte stylově.
Vyberte si z široké nabídky náramků – formální, sofistikované, pro běžné nošení, v zářivých barvách, ve fitness stylu, všechny vyrobené ze špičkových materiálů.
Tak, jak to máte rádi.
Ať už je váš životní styl jakýkoli, SmartWatch 3 SWR50 se mu přizpůsobí. Můžete si vybrat z široké nabídky náramků – formální, sofistikované, pro běžné nošení, v zářivých barvách, ve fitness stylu – a všechny jsou vyrobeny ze špičkových materiálů.
Prozkoumejte detaily.
Hodinky SmartWatch 3 SWR50 nabízí skvělé funkce, přitažlivý vzhled a jedinečnou kombinaci technologií a stylu. Aplikace ke stažení vám umožňují přizpůsobit si hodinky SmartWatch 3 SWR50 a způsob jejich používání.

Technické specifikace

Chráněno proti vodě

Třída krytí IP68
Hmotnost: (základní jednotka) 45 g

Baterie:

Kapacita: 420 mA (až 2 dny obvyklého používání)

Připojení

Bluetooth® 4.0
Micro USB

Požadavky

Android 4.3
Aplikace SmartWatch 3

Ovládací prvky:

Ovládání hlasem, dotykem a gesty / mikrofon / tlačítko zapnutí/vypnutí/probuzení

Kompatibilita:

Zařízení SmartWatch 3 je optimalizováno pro zařízení se systémem Android 4.3 a novějším.

Sada obsahuje:

• Oficiální představení hodinek

• Videoukázka hodinek

• Videoukázka hodinek

Zobrazit video recenzi

• - všechny běžné funkce chytrých hodinek
    • - spolehlivost
    • - hezký a zajímavý vzhled
    • - výdrž srovnatelná s ostatními typy

- vystřídal jsem několik typů (4) a vrátil jsem se k těmto
    - vyhovují po všech stránkách
    - i ohlas okolí je pozitivní, nezaznamenal jsem žádnou
    negativní připomínku

• design s kovovým páskem
    • výdrž baterie
    • nabíjení stejným kabelem , jako telefon
    • bezproblémové spárování nejen s telefonem
    • voděodolnost
    • hmotnost (kovový pásek)
    • přístupnost nabíjecího konektoru
    • absence češtiny

Hodinky zakoupeny po dlouhém a pečlivém rozmýšlení především pro sportovní využití a zatím maximální spokojenost (vyjma mínusů výše). Kromě sportu využívám občas propojené s telefonem pro zobrazení času, takže nabíjím co 3 - 4 dny, protože je vypínám doma a na noc. Při sportu trochu vadí pot pod kovovým páskem, ale chtěl jsem, aby vypadaly slušně i pro běžné použití a to rozhodně plní ;-).

• design - čtvercový display, precizní řemínek
    • rychlost odezvy
    • čitelnost
    • modularita, dnes už mnoho užitečných i hezkých app i ciferníků
    • aplikace Fit - alternativa pro Endomondo
    • GPS, BT - bezproblémově funguje
    • NFC - zatím není možno vyzkoušet (nejsou aplikace)
    • vyřazeny s původně slibovaného update na Android wear 2.0
    • některé smazané aplikace zůstanou uloženy někde v telefonu a opětovně se do hodinek instalují
    • endomondo - funguje pouze se spárovaným telefonem (nutnost tahat mobil s sebou)
    • řemínek je magnet na prach

Hodinky mám již 9 měsíců. Z toho bohužel 3 měsíce strávily na reklamaci.
    A si po 5ti měsících se mi po náročné tůře objevil defekt na displeji - vyreklamováno.
    Aktuálně jsou na reklamaci podruhé kvůli špatné zpětné vazbě s mobilem (chovají se jako v DND módu)

Myslím si že jsem chytl slabý kus, věřím že moje reklamace dopadne výměnou. Prvních 5 měsíců fungovaly výborně.