Tonywatch GT08+

Zabudovaný reproduktor
Krokoměr

• , zakoupeno v Allhere

• Že lidé kteří objednávky posílají tak je nečtou

Tento výrobek se mi líbí ale poslali jste mi KŠUNT ( BRACELENT). Který je levnější ale zaplatil jsem. GT 08. !!!! STYĎTE SE. !!

• , zakoupeno v tonywatch.cz

Zatím nebyly vyzkoušeny

Úhlopříčka displeje
1.54 palce
Vestavěný mikrofon
Zabudovaný reproduktor
Krokoměr

Tonywatch GT08+ jsou chytré hodinky v kompletním českém menu a kovovém provedení, jejichž hlavní funkcí je handsfree telefonování, přijímání/odesílání hovorů a Sms, ale i zaznamenávání Vašich sportovních výkonů.

Hodinky se spojí s telefonem pomocí Bluetooth.
Vzhledem k tomu, že mají slot pro micro Sim kartu, mohou být použity i jako samostatné zařízení.

Specifikace:
-dotykový displej 1,54´´
-rozlišení 240 x 240 px
-kvalitní kovový rámeček ve stříbrné barvě
-náramek odolný proti pocení
-Bluetooth 3.0
-baterie 350mAh, výdrž při běžném použití více než 2 dny
-slot pro micro Sim card a paměťovou kartu
-interní paměť 128Mb
-fotoaparát 2.0 M
-zabudovaný mikrofon a reproduktor

Funkce:
-handsfree – přijímání/vytáčení hovorů
-sms – přijímání/odesílání zpráv
-upozornění na příchozí zprávy: facebook, whatsapp…
-historie hovorů, seznam kontaktů
-tři možnosti zobrazení času
-MP3, Waw přehrávání hudby
-fotoaparát
-remote camera - dálková spoušť vzdáleného telefonu
-anti lost - zvukové upozornění na vzdálení se od telefonu
-krokoměr - záznam uběhnuté vzdálenosti, výpočet spálených kalorií
-sedentery reminder - upozornění na dobu bez pohybu
-sleep monitor - zaznamenává kvalitu spánku
-další funkce - budík, kalendář, stopky

Kompatibilita:
Se systémem Android kompatibilní ve všech funkcích
Se systémem IOS lze spárovat s telefonem-Volání, seznam kontaktů, historie hovorů, upozornění

2zákazníci nedoporučují produkt

• vzhled
    • jednoduché ovládání
    • nefungují vibrace
    • špatná výdrž baterie, nevydrží ani půl dne
    • špatný ukazatel stavu baterie

Hodinky se vypínají už při cca 50% baterie.
    Po 10 minutách pak tvrdí, že je baterie nabitá.
    Za tu cenu se nevyplatí ani reklamovat.

• , zakoupeno v Allhere

• Že lidé kteří objednávky posílají tak je nečtou

• , zakoupeno v tonywatch.cz

Zatím nebyly vyzkoušeny

• Tento typ hodinek jsem již měla, byla jsem z toho nešťastná když se mi rozbily.Proto jsem se rozhodla zakoupit je znova.
    • Pásek hodinek na cvočky se obtížněji zapíná.

Vyhovují mi,že při přicházejícímu hovoru nemusím vytahovat
    telefon z kabelky.

• Kovové tělo a Čj
    • Vše ok
    • pěkně zabalené
    • Rozlišení displeje
    • Bez problémů

Hodinky jsou pěkně zpracované a pěkně zabalené. Mají menu jako apple watch o mnoho tisíc dražší.
    Pro běžného uživatele bez výhrad

• Vypadají jako Apple watch
    • Pěkný design
    • Slušná kvalita

Hodinky jsou povedené v pěkném zpracování a za velmi solidní cenu. V celku jsem s nimi spokojen, nemohu v podstatě nic vytknout

• Hliníkové tělo
    • Vibrace
    • České menu
    • Hodinky nejsou vodotěsné

Celkově ok, naprosto splnily očekávání, kvalita hodinek je dobrá

• Pozorovací úhly
    • Nemá reproduktor
    • Nefunguje se simkartou
    • Kolečko na boku skřípe
    • S příbalovým kablem nejdou nabít ani hodinky, ani mobil. Nic
    • Fotoaparát
    • Délka příbalového kablu
    • Výdrž baterie

Když sundám zadní kryt hodinek, uvídím dole dírku na reproduktor,. On tam není. Zjistil jsem to tak, že když jsem se díval na video návod, jak si dát do hodinek správně Sim kartu tak když chlápek odebral kryt, reprák tam byl, umě není.

Simka se dává pod baterii, když dám Simku do hodinek naprosto správně (podle návodu), tak když hodinky zapnu, po zaznění tónu se hodinky samy od sebe vypnou. Bez Simky fungují.

Když jsem poprvé otevřel krabičku, byly tam hodinky, manuál a kablík asi 10 cm dlouhý. JENOMŽE když jsem zkusil tím kablíčkem něco nabít, tak to nešlo. Ani mobil, ani hodinky, ani powerbanka. Nic. Potom jsem ten kablík srovnával s normálním USB kablem, tak ten výstupek na konci toho kable (ten, co se dává do mobilu) byl delší, hrubší, PROSTĚ ÚPLNĚ JINÝ než normál USB! Kabel na dvě věci...

Štve mě, že s tím nemůžu volat, tak jsem zkusil hodinky připojit na bluetooth a zkusit s nima někam zavolat. Jenže po asi dvaceti minutách připojení na bluetooth se hodinky vybily.

• Dobré, bez problému
    • Popis odpovídá
    • Myslím že nic

Celkově Ok

• Dobrý poměr kvality a výkonu
    • Jsou opravdu kovové
    • Foťák by mohl být lepší

Celkově jsem s výrobkem spokojený