VTech Kidizoom Smart Watch

Určení
dětské
300 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

Důvodem proč jsem si vybrala tento produkt byla moje 6 letá vnučka, tento produkt jsme spolu viděly u kamarádky. Zaujalo nás využití hodinek 8 v 1. Vnučka se díky hodinkám rozvíjí v digitalizaci.

• , zakoupeno v Vtech

• Pro děti naprosto dokonalé. Umí toho opravdu moc. Skvělí zábava i učení času.

Chytrá inteligentní hračka se kterou se naše děti nenudí

• , zakoupeno v Jupíhračky

• pohodlný nákup z domova
    • není možno fyzicky prohlédnout

ušetření času s koupí

Určení
dětské
300 g

Kidizoom Smart Watch jsou dokonalé náramkové hodinky pro děti s přehledným dotykovým displejem. Hodinky ukazují nejenom čas, ale lze s nimi fotit, natáčet video nebo je i použít jako diktafon pro hlasové nahrávky.

Hodinky mají vestavěnou Li-ion polymerovou baterii a nabíjí se přes Mikro USB kabel, který je součástí hodinek Kidizoom Smart Watch. Možný přenos souborů do počítače přes USB kabel. Hodinky jsou vysoce odolné. Obsahují 128MB interní paměti pro zhruba 900 fotografií nebo 15 minut videa.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Vtech

• Pro děti naprosto dokonalé. Umí toho opravdu moc. Skvělí zábava i učení času.

Chytrá inteligentní hračka se kterou se naše děti nenudí

• , zakoupeno v Jupíhračky

• pohodlný nákup z domova
    • není možno fyzicky prohlédnout

ušetření času s koupí

• , zakoupeno v CIPINO.cz

• Hodinky jsou pěkné, zajímavý vzhled kreativní.

Výrobek se mi líbí a doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v Pompo.cz

• doporučuji
    • ne

• , zakoupeno v Alza Hračky

• Skvělé hodinky se spoustou funkcí. Pro 5 letou dceru dokonalé. Je z nich nadšená.
    • Kdyby tak byly o něco levnější

Na učení poznávání hodin jsou úplně skvělé.
    Baterie vydrží neuvěřitelně dlouho.
    A hlavně se to dětem líbí.
    Skvělá hračka, která i něco naučí

• , zakoupeno v EuroKing

• všechno

Koupila jsem u Euroking a bylo to v němčině bez českého návodu.

• , zakoupeno v CIPINO.cz

Je to dárek k vánocům,ale určitě udělá radost