WowME Watch TS

eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

super

• , zakoupeno v Alza.cz

Hodinky od prvního dne blbnou.Několikrát za den se zblázní,dysplej přeskakuje na všechny funkce.Nejde to ničím vypnout.Až opravdu po nějaké době se mi je podařit vypnout ,zapnout a zase běží.Vypínají mi příchozí hovory na mobilu.Několikrát už se mi v noci stalo, že ukazují špatný čas,dokud neotevřu mobil,pak se synchronizují.Chtěla jsem pouze aby ukazovali aspoň čas a byli podsvícené na noc.Za tu cenu jsem víc ani nečekala.. Bohužel nedokáží pořádně ani to .

Jsou bezva,podle očekávání.

Hybridní hodinky
Slot pro SIM
eSIM
Voděodolnost a prachuvzdornost

s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu, hodnota vodotěsnosti dle standardu IPXX IP68, kompatibilní s iOS a Android, chemicky tvrzené sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ostatní kovy (TS17P gold)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

super

Jsou bezva,podle očekávání.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

ok

• Super cena a kvalita

Absolutní spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

Dobrá cena, spolehlivost lze hodnotit po delším používání.

• Great price
    • Clear display
    • Quick and easy to charge
    • Useful app for phone
    • Easy swipe between screens

A good looking watch. Very good for those who do not need all the functions of a full smart watch.

• Jsem spokojená.