Recenze Xiaomi Huami Amazfit

Ověřené recenze Xiaomi Huami Amazfit

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Přidáno: 21. července 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• čitelnost na slunci
  • GPS
  • výdrž baterie

Za tu cenu perfektní volba. Umí vše potřebné, záznam aktivit dle vest. GPS, export souřadnic a následné zobrazení v mapách. Zobrazení notifikací včetně diakritiky, čtení celých zpráv a emailů. Možnost měnit styl ciferníků. Největší přednost je ale displej, který je krásně čitelný na přímém slunečním světle. Odpadá nutnost natáčení ruky nebo mačkání tlačítka, údaje jsou zobrazeny na displeji trvale. Výdrž baterie je cca 3 dny. Vzhledem k ceně dobrá volba.

Gallis

Přidáno: 18. července 2018

• Poměr cena a výkon

Ověřený zákazník www.shopcom.cz

Acuas

Přidáno: 9. července 2018

Zakoupeno v www.shopcom.cz

• Výdrž baterie - po prvních použitích opravdu 35 hodin.
  • Jednoduchý import (i naklikaných tras na mapy.cz) nebo export gpx přes kabel.
  • Asi možnost nahrání hudby do hodinek 4 GB a použití bezdrátových sluchátek (toto ale nevyužívám tudíž nemohu hodnotit).
  • Možnost používání i bez mobilu (nemám Android 4.4).
  • Stopky, časovač a budík.
  • Nastavení intenzity vibrací.
  • Jednoznačně cena při srovnání s jinými značkami.
  • Údaje na základním displeji si nelze libovolně měnit, až pořadí údajů při oživení přístroje na jiné obrazovce, která se objeví při zmáčknutí bočního tlačítka nebo dvojitého poklepání.
  • Nelze nastavit orientaci "mapy" na sever.
  • Při navigaci podle nahrané trasy (zobrazení prošlé trasy) vydrží obrazovka jen 10 vteřin poté se samovolně přepne na základní obrazovku. Nutné znovu poklepat nebo zmáčknout boční tlačítko a tak pořád dokola.
  • Chybné měření nadmořské výšky - ve 3000 m.n.m. mi to ukazovalo tak 2800, ale výsledné převýšení spočítá dobře ...
  • Aplikaci k hodinkám lze stáhnout jen do mobilu s Androidem 4.4 (nutné pro aktivaci hodinek). Toto jsem ale vyřešil zapůjčením mobilu od kamaráda.

Předtím jsem používal Garmin Forerunner 310 XT, takže jsem byl ohledně "mapy" zvyklý na trochu jiný přístup.

Ověřený zákazník Elektro Oáza

Kája

Přidáno: 26. června 2018

Zakoupeno v Elektro Oáza

• Není čeština

Přidáno: 22. června 2018

• vydrz baterie
  • anglicke menu
  • poklepani na displej pro probuzeni hodinek nefunguje

Přidáno: 22. června 2018

SROVNÁNÍ Amazfit Pace vs Bip Lite - Xiaomi chytré hodinky // Recenze CZ - YouTube

Xiaomi Amazfit, nebo Bip Lite? Podívejte na srovnání a rozhodněte sami, které jsou ty pravé :)

Přidáno: 21. června 2018

Model Bip Lite nebo Pace? Jaké jsou rozdíly a jaký model je pro koho? Koukněte na srovnání :)

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Máťa

Přidáno: 10. června 2018

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Perfektní vzhled a zpracování.
  • Kvalita výrobku
  • Lze oficiálně přehrát na češtinu
  • NIC

dorrou

Přidáno: 6. června 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Hodinky jsem kupoval manželce, měl jsem lehké obavy co na ně řekne, ale byla nadšená, hlavně z toho jak vypadají na ruce a z barvy náramku. Nejsou ještě tolik vyzkoušené, ale zatím běhají bez problémů. Malinko jsem se zapotil při instalaci na Samsung A5, kde jsem použil aplikaci kterou mi nabízel QR kód z hodinek. Nakonec jsem tuto musel odinstalovat a nainstalovat aplikaci s Google play a vše začalo chodit jak má. Hodinky jsou dobře čitelně i když se na prví pohled zdá že to nebude nic valného , tak opak je pravdou.
Baterie vydrží cca 4,5 dne. Možná proto že jsem zatím nepovolil instalace nové verze aplikace Amazfit, někde jsem se dočetl, že to zkracuje výdrž batereie??? Nevím ale radeji jsem nechal původní verzi.

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Polford

Přidáno: 20. května 2018

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• GPS
  • Dobře čitelný display za přímého slunce
  • Při sparovanem mobilu s hodinkami, když vám někdo volá zobrazí se jméno popřípadě tel. kontakt a možnost ukončit hovor a nebo jen ztlumit
  • Na výběr velké množství ciferníků
  • Záznam spánku
  • Uživatelská paměť je cca 2gb třeba na hudbu, kterou můžete poslouchat přes Bluetooth sluchátka
  • Nemá Češtinu i když jsem už viděl návod jak se dá nahrát přes PC
  • Chybí mi tam v aktivitách třeba jízda na lyžích, běžkách, kolečkových bruslích

Hana Kuchaříková

Přidáno: 3. května 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Umí všecko, co drahé hodinky, za zlomek ceny.
  • Chybí podrobný český návod. Ale zase i po dvou týdnech objevuji nové funkce :-)
  • Aplikace Amazfit Watch pro android (pouze v angličtině) není zrovna dokonalá. Ale v podstatě splňuje vše potřebné.... a Číňani na ní určitě ještě zapracují.

Naprosto fantastický poměr cena/výkon. Hodinky umí totéž, co násobně dražší a možná ještě něco navíc. Moc jsem od nich nečekala, a tak jsem z nich teď docela nadšená. Mám 2 a půl roku Garmin Forerunner 235, kupovala jsem je kvůli záznamu sportovních aktivit a tyto Xiaomi jsem "přikoupila" nyní hlavně jako chytré hodinky poněkud méně sportovního vzhledu nositelné celodenně třeba i k sukni. Toto splňují beze zbytku (no na ples bych je nebrala :-) ) po výměně originálního řemínku za kožený (za pár korun z eBaye). Navíc i sportovní aktivity zaznamenají, řekla bych, se stejnou přesností jako moje Garminy. S jedinou výjimkou - nemůžu s nimi plavat jako s Garminama. Třináctihodinový trek po horách zaznamenaly (trasu, tep) nachlup stejně jako Garminy, ale na konci byly Garminy s baterkou na nule, Xiaomi měly zbývajících naprosto šokujících 69%!!! Nechápu, jak to ti Číňani dělají. Pro úplnost - oboje hodinky měly během treku vypnutou konektivitu s mobilem, vypnuté vibrace a podsvícení displeje.
Jen záznam spánku je úplně jiný než na Garminech, podle Xiaomi skoro nespím tvrdě, jen lehce.

Přidáno: 2. května 2018

Hodinky-super,cena vynikající

mobilenet.cz

Přidáno: 21. dubna 2018

Recenze Xiaomi Amazfit Pace – Nejen na sport, ale i na zábavu | mobilenet.cz

Chytré hodinky Amazfit Pace se Xiaomi povedly. Za 4 600 korun dostanete chytré hodinky s moderním vzhledem z odolné keramiky, které nabídnou dostatek funkcí na monitorování různých aspektů vašeho života. Bodují přítomností GPS, interní pamětí pro přehrávání hudby i výdrží, která je na chytré hodinky nadprůměrná.

Celá recenze na mobilenet.cz

Přidáno: 5. dubna 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Mnoho zajímavých funkcí, vše funguje bez problémů.

Mike

Přidáno: 5. dubna 2018

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Výdrž baterie a rychlé nabíjení
  • Množství funkcí a vestavěná GPS
  • Hezké zpracování
  • Aplikace je dobrá a přehledná
  • Velkou paměť pro aktivity a využívání samostatně bez telefonu
  • a mnoho dalšího
  • Silikonový řemínek není příjemný na nošení
  • Displej je trošku slabší při nízkém osvětlení a jeho podsvícení neumí rozzářit barvy - na druhou stranu ale má mnohem lepší výdrž a vidíte čas pořád
  • Nelze používat s více zařízeními naráz - vždy jen s jedním
  • Pro spárování s dalším zařízením musíte provést reset hodinek do továrního nastavení - to je pro mě největší mínus
  • Nemá repro - respektive - pípáček - takový jako má většina klasických hodinek, budík, notifikace a další jen přes vibrace...

Za tu cenu nejlepší volba. Krásný design. Šel bych do nich znovu. Doporučuji.

Smolda

Přidáno: 30. března 2018

• Výkonný hardware
  • Zajímavě řešený display, výborná čitelnost na slunci
  • Možnost stáhnutí spousty ciferníků - watchfaces, (dá se sehnat i pipboy)
  • Měnitelný řemínek (22mm)
  • Design
  • Výdrž baterie (4dny v poho)
  • Pro někoho možná moc výrazný řemínek (dá se vyměnit)

Vše funguje tak jak má. Displey se probudí otočením zápěstí, zmáčknutím tlačítka nebo dvojitým poklepáním. Poklepání je potřeba trochu silnější nebát se toho. Ve skutečnosti vypadají hodinky mnohem lépe než na fotkách.

michal

Přidáno: 29. března 2018

Zakoupeno v XiaomiMarket

Hodinky jsou super ,dobrá cena,perfektní zpracování.Chytré hodinky slouží jako prodloužená ruka k mobilnímu telefonu všechny důležité informace se dozvíte z displeje mobilních hodinek, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.Pokud patříte mezi sportovní nadšence nebo jen chcete sledovat Vaši denní aktivitu, oceníte jistě integrovaný akcelerometr pro sledování Vašeho pohybu i spánku. Nechybí ale ani GPS, díky čemuž lze sledovat Váš pohyb s vysokou přesností, což ocení zejména sportovci. Díky tomu totiž můžete velice detailně a přesně sledovat své výkony. Bonusem je pak i senzor srdečního tepu.

Honzík

Přidáno: 29. března 2018

• Přesné měření

Přidáno: 28. března 2018

• skvělý poměr cena/výkon
  • hodinky vypadají dobře a i v základu si z ciferníků vybere každý
  • spárování s mobilem bez problému, stejně tak hodinky s bezdrátovými sluchátky
  • je možné nahrát alternativní ROM s velkou podporou české komunity
  • prozatím nelze výsledky automaticky nahrát do MiFit a tudíž ani do Google Fit

TonnyBunny

Přidáno: 25. března 2018

Zakoupeno v XiaomiMarket

hodinky dělají to, co jsem dle ostatních recenzí očekávala.To znamená maximální spokojenost

Michal

Přidáno: 9. března 2018

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Perfektní hodinky nevypojují se od mobilu drží tak dlouho dokud je nevypnu sam elegantní design zobrazení sms zobrazení volajicího pokud chcete kvalitní hodinky ještě krásné a za málo peněz doporučuji tyhle.

Kupujte

• Cena/výkon
  • Gps
  • Výdrž baterie
  • Měřič tepu
  • Některé věci v aplikaci by mohly být jinak ale to je jen tím že jsem zvyklý na aplikaci od Sony ale jde pár dní než si člověk zvykne

Udávaná výdrž 11dni je při používání vysloveně jako hodinek, při běžném používání 4-5dni což mě přijde pořád dobré

Přidáno: 1. března 2018

• Pěkný displej
  • Výdrž baterie
  • Odolné
  • Zatím jsem nevýhodu nenašel

Co bych uvedl k Hodinkám jsem velmi spokojený jak ze vzhledem tak s výdrží baterie krásně čitelné za slunce :) JInak nemám co vytkout jedinou možnou vadou na kráse je že snima nemohu si jít zaplavat to mi malinko vadí jinak si nemohu stěžovat.

Zdenek J.

Přidáno: 24. února 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Funguje perfektně, dokonce lepší než jsem čekal

Už po pár dnech jsem si je oblíbil a naučil se s nimi zacházet. Umí vše co potřebuji já, jako amatérský sportovec

Přidáno: 22. února 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dělají přesně to, co od chytrých hodinek očekávám.

Stel00

Přidáno: 9. února 2018

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Cena výkon prostě super!!!!! Můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Xiaomi-store

Přidáno: 3. února 2018

Zakoupeno v Xiaomi-store

• Zatím splňují má očekávání.

Ověřený zákazník Digiboss

• takže nic

Ověřený zákazník Xiaomi-store

Přidáno: 30. prosince 2017

Zakoupeno v Xiaomi-store

• poměr cena výkon a styl

Ověřený zákazník Mobil-bar.cz

Přidáno: 21. prosince 2017

Zakoupeno v Mobil-bar.cz

• Pěkný na oko, kvalita super

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v XiaomiMarket

Chybí česká mutace SW a také manuál ke stažení !!! K plnému pochopení je třeba sbírat informace na webech. Rovněž spolupráce se SW Strava je problematická - Xiaomi by měl mít vlastní aplikaci.
Kdyby tyto nedostatky byly odstraněny, bylo by možno hodinky v dané cen. relaci hodnotit jako velmi dobré

Přidáno: 17. prosince 2017

Zakoupeno v XiaomiMarket

• Vše funguje tak jak má.

Marek

Přidáno: 7. prosince 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• GPS a Bluetooth - už s sebou nemusíte tahat MT, protože pomocí BT přenesete data o aktivitách do MT po návratu domů, kdy hodinky zaznamenají přesnou trasu např. běhu a další údaje, jako váš tep, tempo, spálené kalorie atd. Dále přes BT přehrajete i hudbu uloženou v hodinkách (volná kapacita okolo 2 GB) a to do BT sluchátek,
  • Sportovních aktivit je na výbě docela dost, takže byste si z nich pro svou aktivitu měli nco vybrat: obsahují: běh, chůze, běh uvnitř, kolo, kolo uvnitř, climb (šplh, horolezectví) trail run (asi nějaký překážkový běh) a elliptical (orbitrek), kdy aktivity uvnitř jsou bez GPS dat,
  • další vychytané funkce jako počasí s výběrem domovského města na 5 dní, krokoměr, měření srdečního tepu pomocí čidla na spodní straně hodinek, vibrační budík s volbou intenzity - příjemné probuzení, kompas, stopky, měření spánku (poměrně přesné a samovolné, délka i s rozlišením mělkého a hlubokého spánku), osobní trenér (tuto funkci jsem ještě nevyužil, nemám rád pérování) a časovač neboli minutka,
  • lehoučké, na ruce je necítíte a to ani holky (má je i přítelkyně)
  • dobrá vodotěsnost, s hodinkami se denně i sprchuji a v pohodě.
  • rychlé nabíjení (od úplného vybití cca 2 hod.) a slušná výdrž, při nesportování cca 3-4 dny, při delším používání GPS a přehrávání muziky vydrží celý 1 den,
  • absence CZ jazyka
  • sportovních režimů by mohlo být ještě o trochu více, i když to není úplně zápor....
  • otravné upozorňování s vibrací, aby člověk jednou za pár hodin vstal, protože již dlouho sedí/leží, což je např. při mé současné chřipce opravdu otravné a ještě jsem nepřišel na to, jak tuto funkci vypnout,
  • jinak těmto hodinkám nemohu téměř nic vytknout a za ty prachy je mohu s klidným srdcem doporučit!

Hodinky jsme si pořídili před cca týdnem spolu s přítelkyní, kdy já jsem je od začátku plně využil a mám na nich naběháno a z malinké části najeto na kole skoro 23 km. Hodinky měří aktivity dle mého názoru velmi dobře. Pořádně otestovat při sportu jsem je však měl možnost jen pár dní a poté jsem bohužel onemocněl smrtelně vážnou nemocí jménem rýma a kašel....:-) stejně jako přítelkyně, která hodinky stihla vyzkoušet jen při pár procházkách. Přítelkyni však měřily hodinky nějak zvláštně (při první procházce se jí nechytala GPS, všimla si toho až v polovině procházky a při druhé chůzi za několik dní jí to po pár desítkách metrů od zapnutí naměřilo, že již ušla 2 km), ale toto ještě musíme pořádně ozkoušet, zda se jedná o vadný kus nebo je to rukama :). Pokud by byly vadné, budeme reklamovat. Ale jak jsem již napsal, já jsem s hodinkami nadmíru spokojen a moje očekávání určitě splnily!

Přidáno: 6. prosince 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Přesně to, co píše řada dalších spokojených:
  • Pěkný design, příjemná keramika, decentní grafika
  • Solidní výdrž baterky
  • Výborná viditelnost displeje na slunci
  • Promyšlený tvar hodinek - netlačí při ohybu zápěstí
  • Tisíce "ciferníků" na https://sawfb.fabiobarbon.click/
  • Bez brýlí nepřečtu některé detaily, ale ČAS vždycky :-)

Ověřený zákazník Beryko.cz

Jiri Kopecky

Přidáno: 21. listopadu 2017

Zakoupeno v Beryko.cz

• výdrž baterie
  • dobrá čitelnost displeje
  • nepříliš spolehlivý měřič tepu
  • ovládací SW v mobilu pouze v angličtině

nejchytrejsihodin...

Přidáno: 20. listopadu 2017

Recenze chytrých hodinek Xiaomi Amazfit | NejchytejšíHodinky.cz

Vzhledem k ceně jde o dobrou nabídku. Hodinky mají odolné keramické pouzdro. Jsou vodotěsné a mají obrovskou výdrž baterie (ve srovnání s mnohem dražší konkurencí). Displej sice není zcela výstavní, celkový design také ne, ale hodinky neurazí.

Celá recenze na nejchytrejsihodin...
Ověřený zákazník Expert.cz

Václav.M

Přidáno: 11. listopadu 2017

Zakoupeno v Expert.cz

• Krásný výrobek, s mnoha funkcemi,
  • Nemá češtinu.

Výborné chytré hodinky, fungují jak mají, displej je čitelný i bez podsvícení i na slunci, je skoro zbytečné podsvícení aktivovat. Fungují bez problémů, zatím nemám žádný problém, je je třeba si zvyknout na angličtinu, ale ovládání je jednoduché, takže to zvládne každý. Doporučuji, za tu cenu, to nemá chybu.

Ověřený zákazník isix.cz

• Jako třeba řemínky , skla atd. musíte objednávat s CN

JOSEF

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• VŠE CO JSEM OD HODINEK OČEKÁVAL SPLŇUJÍ. ZATÍM NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

NENÍ MOŽNÉ OFICIELNĚ DOHRÁT ČEŠTINU. SLOŽITĚJŠÍ PÁROVÁNÍ S TELEFONEM VZHLEDEM K ABSENCI NÁVODU.

Přidáno: 30. října 2017

• výborný poměr kvalita/cena
  • některé ikony by mohly být větší

Přidáno: 29. října 2017

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• GPS - důvod, proč jsem hodinky kupoval, v dané cenové kategorii jsou stále jedny z mála, které ji nabízí
  • ohromující výdrž baterie
  • profil trasy na displeji hodinek
  • bezproblémový tracking běhu, GPS se nezasekává
  • vyměnitelné pásky, koupíte je za pár šušňů
  • nastavitelný styl ciferníku
  • bezproblémová synchronizace se Stravou přes mobilní appku
  • zatím jsem asi nevychytal / nepochopil spánkový monitoring, občas se spánek nezaznamená, jindy bez problémů
  • mám trochu strach s vodotěsností, rád běhám v dešti, tak snad se to nestane hodinkám osudné :)
  • ne úplně doladěná aplikace, dokázal bych si představit více analýz a možností využití dat sesbíraných z hodinek, celkově je taková neobratná

Za danou cenu špičkový produkt, rozhodně bych doporučil jako motivaci všem běžcům, kteří potřebují trochu popostrčit. Nechápu, že třeba fitbit, ač o asi 1 - 1,5 tisíce dražší, GPS nenabízí a musíte tudíž s sebou stále tahat mobil. Hodinky bych asi nedoporučil, pokud si chcete trackovat aktivitu v posilovně apod., nemají v sobě funkce na tracking těchto aktivit. Běh či cyklistika však na jedničku :).

Ověřený zákazník PATRO.cz

Přidáno: 26. října 2017

Zakoupeno v PATRO.cz

• Levné a velmi povedené chytré hodinky

xvasek

Přidáno: 17. října 2017

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Dlouhá výdrž v režimu se zapnutou GPS (přes deset hodin v pohodě)
  • Stále zapnutý display s dobrou čitelností na slunci
  • Přehrají hudbu přes Bluetooth
  • Existuje komunita s alternativními firmwary
  • Na běhání a ježdění na kole paráda
  • Krátká výdrž jako hodinky - cca 5-7 dnů
  • Nejsou úplně vodotěsné (nehodí se pro plavání)
  • Jdou synchronizovat jenom do Stravy a MiFit (to druhé složitěji)
  • Mohly by být trochu lehčí
  • Nemají vodotrysk

V podstatě jsem hledal ani ne tak chytré hodinky, jako spíš "počítač" na běhání a kolo. Ani nejsem moc "sociální", že bych musel nasdílet, kolik kroků jsem dnes udělal a kolikrát jsem si updrnul. Sháněl jsem něco, co budu mít na ruce, změří mi to tep, vzdálenost a rychlost a ukáže mi to, ideálně by to mohlo hrát do sluchátek. V tomto jsem opravdu spokojený, funguje to dobře. Dokonce i to "sociálno" tam je.

Navíc to má stopky, kompas, ukazuje čas a notifikace. Jako bonus to jde hackovat a nahrávat tam další aplikace, teda neoficiálně. Až nebudu mít co dělat...

Určitě existuje spousta lepších hodinek s mnohem vymakanějšími aplikacemi a drahými sklíčky za desítky tisíc, ale tady tyto mají vlastnosti a funkce hodinek dvakrát dražších, takže proč ne?

Ověřený zákazník iStage.cz

Karel

Přidáno: 22. září 2017

Zakoupeno v iStage.cz

• Skvělá výdrž, funkce, mnoho ciferníku na výběr
  • Kvalitní provedení
  • čeština pouze neofficiálně (snad prozatím)

Super hodinky za dobrou cenu, doporučuji

Přidáno: 21. září 2017

Zakoupeno v F-mobil.cz

• OK

TURY

Přidáno: 28. srpna 2017

(Upraveno 28. srpna 2017)

• Perfektní viditelnost na slunci
  • Možnost stáhnout si další ciferníky
  • Možnost stáhnout si další aplikace
  • Synchronizace s aplikaci Strava
  • Zatím žádné

Moc se mi líbí i mým kamarádům, jsou stylové a zároveň praktické.

Co se týče ceny tak vyhovuje mým požadavkům.

Přidáno: 26. srpna 2017

• Kvalitni provedeni
  • Dlouha vydrz baterie
  • Gps

Vyzkousel jsem nekolik hodinek, ale s Xiaomi jsem nadmiru spokojen. Vse funguje, hodinky vydrzi 3 az 4 dny nabite pri kazdodennim pouzivani. Rozhodne doporucuji.

Zobrazuji 1 - 50 ze 53 recenzí [ 1 ] 2

Xiaomi Amazfit Bip