Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Apple Watch Series 1 42mm

Další nabídky obchodů (57)

Apple Watch Series 1 42mm - Specifikace

Výrobce

Apple

opravit

Typ displeje

OLED Retina displej

opravit

Úhlopříčka displeje

1.65 palce

opravit

Velikost uložiště

8 GB

opravit

Pohotovostní doba

18 hod

opravit

Nehledejte už žádné kompromisy. Mistr mezi hodinkami konečně dorazil. Apple Watch bezesporu patří ke špičce mezi chytrými hodinkami. Apple Watch jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové slitiny, která je mimořádně odolná vůči korozi. Povrch hodinek odolá lépe nečistotám než kdy dříve. Mezi hlavní přednosti Apple Watch patří odolné safírové sklo na Retina displeji, které ochrání Vašeho miláčka před poškrábáním.   Nádherný kus technologie Mezi přednosti hodinek musíme na prvním místě jmenovat nádherný RETINA displej s funkcí "force touch", který zaujme úžasným podáním barev a přesností. Stačí Apple Watch spárovat s iPhone telefonem pomocí Bluetooth 4.0 a užívat si rychlost i komfort komunikace. Hodinky se můžou pochlubit až 18 hodinovou výdrží, během které vás při...

celá specifikace

Recenze Apple Watch Series 1 42mm

Ověřený zákazník iStores

Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2017

Zakoupeno v iStores

90%

Doporučuje produkt
 • Apple

jablickar.cz

Přidáno: 3. srpna 2017

Recenze Apple Watch – měsíc s jablečnými hodinkami

Dává to smysl? Za mě rozhodně ano. Apple Watch v mém případě již hrají nezastupitelné místo v jablečném ekosystému. Navzdory tomu, že jde o první generaci hodinek, jež mají své mouchy, jde o zcela inovativní a plnohodnotné zařízení, které mi výrazným způsobem ulehčuje práci a život. Hodinky v sobě skrývají velký potenciál a praktické využití. Na druhou stranu jsou to stále hodinky. Jak řekl uznávaný Apple bloger John Gruber, jsou to Apple Watch, tedy od anglického slůvka watch–koukat. Hodinky vám tak v žádném případě nenahradí iPhone, iPad nebo Mac. Není to tvořivý ateliér a pracovní nástroj v jednom. Je to zařízení, které vám pouze vše usnadní, zrychlí a zefektivní. Pokud Apple Watch srovnám s jinými nositelnými zařízeními, lze jistě nalézt spousty věcí a funkcí, které jablečné kukačky zatím neumí. Mnoho lidí například namítá, že hodinky Pebble vydrží několikanásobně déle a zároveň nabízí programovatelné funkce. Další skupina zase konstatuje, že hodinky vyráběné od Samsungu jsou spolehlivější. Ať již zastáváte jakýkoliv názorový proud, jedno Applu upřít nelze, tedy že hodinky a obecně nositelná zařízení posunul zase trochu dál a lidé se tak kolikrát vůbec dozvěděli, že takové technologie existují. Výše popsané zkušenosti nemají být jen zaslepenou, oslavnou ódou na Apple Watch. Mnozí najdou jistě mnohem vhodnější produkty pro své zápěstí u konkurenčních firem, ať už to budou například již zmíněné hodinky Pebble nebo třeba jen nějaké mnohem jednodušší náramky, které nejsou tak komplexní, ale nabídnou uživateli přesně to, co hledá. Pokud jste však „uzamčeni“ v jablečném ekosystému, jeví se Watch jako logický doplněk a po měsíci používání to také potvrzují. Stoprocentní komunikace s iPhonem a napojení na ostatní služby je něco, co z Watch pro uživatele Apple produktů vždy udělají volbu číslo jedna, minimálně na papíře. Navíc pro spoustu lidí jsou zatím Apple Watch, ale i většina dalších podobných chytrých hodinek, především velkou geekovinou. Mnoho Apple uživatelů takovými geeky jistě je již dnes, ale zároveň existují další miliony lidí, kteří zatím v takových produktech nevidí žádný smysl, respektive nechápou, jaké využití mohou takové hodinky mít. Všechno chce ale čas. Nositelná zařízení na těle podle všeho budou budoucností moderních technologií a za pár let tak již možná ani nebude divné, když budu chodit po městě s hodinkami u úst a telefonovat přes ně stejně jako David Hasselhoff v legendárním seriálu Knight Rider. Mně již po pár týdnech přinesly Apple Watch mnohem více času, což je v dnešní uspěchané a hektické době velmi cenné. Těším se, co Watch přinesou dál.

Celá recenze na jablickar.cz
Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Ziad

Přidáno: 5. července 2017

Zakoupeno v iSTYLE.cz

100%

Doporučuje produkt
 • perfektní

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Abby

Přidáno: 21. června 2017

(Upraveno 21. června 2017)

Zakoupeno v iSTYLE.cz

100%

Doporučuje produkt
 • Apple
 • Dokonalé propojení s iPhonem
 • Odemyká Mac
 • Přesné měření tepu
 • Celkově nejlepší smart watch jaké momentálně existují
 • Zatím v ČR nefunguje Apple Pay
 • Výdrž baterie by mohla být delší, i když aktuální neobtěžuje, stejně si hodinky na noc sundavám, jakékoliv

Celkově nejlepší smart watch jaké momentálně existují, dokonale spolupracují s iPhonem, umožňují měření různých sportovních aktivit, přijmout nebo vykonat telefonní hovor, nadiktovat odpověď na iMessage nebo FB Messenger. Dá se říci, že nenásilně nutí k pohybu a k překonávání sama sebe, je i možné sdílet svou aktivitu s rodinou nebo přáteli a to motivuje ještě víc. Je možné připojit bluetooth pás na měření tepu, což šetří baterii v hodinkách a spojení funguje dokonale spolehlivě. Umožňuje dálkově ovládat foťák iPhonu, nainstalovat různé aplikace (využívám třeba Swarm na rychlý check-in) a v neposlední řadě odemyká Mac při jeho probuzení. Snad jen výdrž baterie by mohla být delší, alespoň víkend, ale při běžném používání vydrží dva dny a při plném využití tak den a půl. Navíc jsem zvyklá hodinky na noc sundavat, takže odložení na stůl nebo do docku není rozdílem.

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2017

Zakoupeno v iSTYLE.cz

80%

Doporučuje produkt
 • kvalita zpracování
 • baterie,

nejsou pro každého

» Všechny recenze produktu (59)

Vývoj ceny Apple Watch Series 1 42mm

Můžete koupit ve 33 slovenských obchodech: Apple Watch Series 1 42mm od 267 € (6 855 Kč)