Nejnovější recenze ze sekce Chytré hodinky

Olda Olda

Přidáno: 22. června 2017

• funkčnost
  • jednoduché nastavení i ovládání
  • SOS tlačítko
  • komunikace s telefonem rodiče
  • dobrý dosah GPS
  • krokoměr
  • archivují pohyb
  • přehledná appka do telefonu

Malý Jirka je nosí už od únorových narozenin a nechce je sundat z ruky. Dobrá vychytávka a jsem rád, že jsem tyto hodinky pro děti objevil. I díky Heuréce!

Apple Watch Series 1 42mm

Apple Watch Series 1 42mm

Ověřený zákazník iSTYLE.cz Abby

Přidáno: 21. června 2017

(naposledy upraveno 21. června 2017)

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Apple
  • Dokonalé propojení s iPhonem
  • Odemyká Mac
  • Přesné měření tepu
  • Celkově nejlepší smart watch jaké momentálně existují
  • Zatím v ČR nefunguje Apple Pay
  • Výdrž baterie by mohla být delší, i když aktuální neobtěžuje, stejně si hodinky na noc sundavám, jakékoliv

Celkově nejlepší smart watch jaké momentálně existují, dokonale spolupracují s iPhonem, umožňují měření různých sportovních aktivit, přijmout nebo vykonat telefonní hovor, nadiktovat odpověď na iMessage nebo FB Messenger. Dá se říci, že nenásilně nutí k pohybu a k překonávání sama sebe, je i možné sdílet svou aktivitu s rodinou nebo přáteli a to motivuje ještě víc. Je možné připojit bluetooth pás na měření tepu, což šetří baterii v hodinkách a spojení funguje dokonale spolehlivě. Umožňuje dálkově ovládat foťák iPhonu, nainstalovat různé aplikace (využívám třeba Swarm na rychlý check-in) a v neposlední řadě odemyká Mac při jeho probuzení. Snad jen výdrž baterie by mohla být delší, alespoň víkend, ale při běžném používání vydrží dva dny a při plném využití tak den a půl. Navíc jsem zvyklá hodinky na noc sundavat, takže odložení na stůl nebo do docku není rozdílem.

IP67 Smart Watch KW18

IP67 Smart Watch KW18

feerkoo feerkoo

Přidáno: 19. června 2017

• bluetooth sa neustale odpojuje
  • baterie pri minimalnim pouzivani vydrzi 1,5 dne
  • notifikace chaoticke
  • reproduktor neni skoro vubec slyset
  • neni moznost pevneho nastaveni volani jenom z telefonu

Bez presne fungujici BT a lepsi baterie to nema cenu vubec skouset.

IMMAX SW1

IMMAX SW1

hahaha hahaha

Přidáno: 19. června 2017

• pro blbouny ...tohle je dz09 ..jen to jinak pojmenovali a dali 2x takovou cenu xDDD a tady je to taop 28. xDDDD idioti co to koupili xDDDDD

HANNspree SPORTWATCH SW68SD12

HANNspree SPORTWATCH SW68SD12

Jan Šanda Jan Šanda

Přidáno: 18. června 2017

• vzhled a cena
  • párování s aplikací funguje podle nálady
  • spárování se musí po každém přerušení nastavovat ručně

opravdu špatný výrobek(možná jen kus,to nemohu soudit)

Samsung Gear S3 Frontier SM-R760

Samsung Gear S3 Frontier SM-R760

Ověřený zákazník F-mobil.cz Jirka V

Přidáno: 16. června 2017

Zakoupeno v F-mobil.cz

• Hodně funkcí a při běžném používání mi vydržely 4 dny nabité. Super design.
  • Některé aplikace se nechtějí spojit s telefonem a bez něj nefungují, např. Endomondo.

Pro sportovní využití ideální a i při běžném nošení neudělají ostudu.

Vanda U. Vanda U.

Přidáno: 16. června 2017

• velice přesná GPS, nenápadný vzhled hodinek, komunikace s mobilem rodiče, dosah i v horším signálu, krokoměr, cena
  • na můj vkus malá kapacita baterky

Včera jsme se ptali Karolínky, jestli by chtěla hodinky, co dostala na vánoce, vyměnit za první mobil. Odpověď byla ne. Tož asi tak. (:

Pavel st. za Pavlíka a Aničku Pavel st. za Pavlíka a Aničku

Přidáno: 15. června 2017

• SOS tlačítko
  • easy ovládání a nastavení
  • dobrá appka v mobilu
  • přesná GPS
  • komunikace přes cloud
  • krokoměr

Vybírali jsme ze tří dětských hodinek, ale nakonec jsme vybrali ty od Alcatelu. Proč? Protože nám přišly nejveselejší, funkčně absolutně bez problémů, se snadným ovládáním a za dobrou cenu. A taky proto, že máme dvojčata, takže jsme potřebovaly hned dvoje. Jako rodič jsem teď daleko klidnější.

Abardeen KT01S

Abardeen KT01S

Anonym Anonym

Přidáno: 13. června 2017

• Vysoká přesnost GPS polohy.
  • Zaznamenávání průběžné polohy.
  • Jednoduchá a přehledná aplikace.
  • Dobrá čitelnost displeje.
  • V budovách pouze BTS poloha.
  • Nižší výdrž při zapnuté GPS poloze.

Je třeba si dát pozor, že i při zapnuté GPS je poloha v budovách určována pomocí BTS a tedy s přesností na jednotky km. Proto je důležité mít zapnutou průběžnou polohu aby bylo i po odskoku při přejití polohy z GPS na BTS možno zjistit kde se vaše dítě nachází.

Ověřený zákazník smartomat.cz Vojta

Přidáno: 12. června 2017

Zakoupeno v smartomat.cz

• splňují co jsem očekával, dobrá cena

potřeboval jsem hodinky a tzto jsou něco více, než jsm původně chtěl

Ověřený zákazník smartomat.cz Ověřený zákazník

Huawei Watch Classic

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2017

Zakoupeno v AB COM CZECH

Cena odpovídá poskytnuté kvalitě výrobku.

Garmin Vívoactive Optic L

• Notifikace
  • Kvalita - po osprchování úplně přestaly fungovat
  • Servis - už přes dva měsíce neúspěšně řeším reklamaci

Recenze po roce užívání:

Hodinky jsem dlouho vybíral a čekal, až budou dostupné. Nejdůležitejší byl optický senzor HR, GPS, voděodolnost, výdrž baterie, design a cena.

Byl jsem z nich nadšený. Na běhání, squash, badbinton, snowboard, běžky, sledování denních aktivit a upozornění na zprávy.
Optický senzor na běhání byl super.
Výdrž cca týden. Při použití GPS se večer musí nabíjet.
Možnost instalace aplikací a nového designu je plus.
Dobře fungovalo sledování aktivit a spánku, krokoměr, vystoupaná patra, splnění cíle, možnost zobrazení mapy.

Největší problém vidím v kvalitě výrobku a přístupu servisu.

Po deseti měsících přestaly fungovat během sprchování...

První reklamaci zamítli, protože se reklamace má uplatňovat u prodejce a ne přímo v servisu (poslali to zpět). Předtím jsem tam samozřejmě volal a ptal se jak postupovat...

Následovala komunikace s technickou podpourou i na centrále Garminu poslal jsem je tam znova s výsledkem, že výrobek je zatopen a nabídkou slevy na nové hodinky...

Podpora/servis neodpovídá na maily a nedá se tam dovolat...

Hodinky funguji velmi dobře, než se pokazí...

Huawei Watch W2 Sport

• Příjemný vzhled
  • Velmi přesné měření tepu
  • není čeština
  • neumí Blackberry hub

Dnes jsem byl jak rus za 2 světové války. Na levé ruce Huawei na druhé Samsung Frontier. :-)
Porovnání designu - 5 hlasů pro Samsung 5 pro Huawei.( kolegové hlsovali)
Hodinky mám 2 dny a nevím jestli si je nechám. Baterka vypadá o dost hůře s výdrží než frontier. Rovněž menší displej je opravdu vidět hůř.
Zdá se mi o horší čitelnost na slunci.
Jinak notifikace absolutně super funkčnost a jsou velmi příjemné na ruce. Řekl bych, že se nosí líp než Frontiery.
Těžké rozhodnotí jaké si nechat. Každopádně není to krok vedle ani v jednom případě - android wear je prostě trochu jiný něž Tizien.

Apple Watch Series 2 38mm

Apple Watch Series 2 38mm

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. června 2017

• Hezké, funkční, vodotěsné
  • malá výdrž baterie. Fungují pouze s telefonem. bez něj jsou jen na ukazování času.

Pokud se vzdálím s hodinkami od telefonu a někdo mi zavolá, tak po navratu k telefonu se mi na hodinkách nezobrazí nepřijaté volání nebo SMS. stejně se musím podívat do mobilu jestli jsem něco nezmeškala.

Pebble Classic

• Magnetický konektor na dobíjení
  • Nemá mikrofon
  • Nemá senzor tepu
  • Nemá slot na simkarty
  • Nemá defaultní aplikaci na rychlou odpověď na notifikace a zprávy
  • Mohl být přibalen 3D soubor pro 3D tiskárnu na tisk speciálního docku.
  • Již neexistující výrobce

Krásné, stylové a moderní chytré hodinky vhodné pro běžné nošení, sport, ale i do vody. Výdrž baterie týden a více. Pokud si zvyknete při každodenní večerní hygieně hodit je na několik minut na nabíječku, není důvod se o baterii starat. Škoda jen, že nepřibalili odkaz na nějaký jejich free 3D model docku pro vytisknutí na 3D tiskárně. Budu muset hledat placené verze. Ideálně něco do koupelny do zásuvky aby se jen položili hodinky na dock v zásuvce při hygieně na rychlé dobytí.

Černá nic moc. Za vzhled bílého provedení se nemusíte stydět. Černobílý displej hodinkám evidentně svědčí. Hodinky padnou perfektně a když si na ně zvyknete, ani je neucítíte. Kvalita je na dobré úrovni a ovládání je velice rychlé a intuitivní.

S notifikacemi jsem zprvu poněkud zápasil, ale nakonec se mi podařilo notifikace zdárně na iPhonu nastavit (nutné u každé aplikace zapnout). Chybí mi jen možnost odpovědět na zprávy a notifikace (e-mail, Facebook) pomocí přednastavitelných zpráv typu ("OK", "Za chvíli tam budu") atd.

Skvělá komunita, která se opravdu činí ve vývoji aplikací a vzhledech hodinek i přes to, že výrobce už defakto neexistuje. Nicméně jsem slyšel, že i přesto jsou reklamace vyřizovány opravdu kvalitně (většinou jen vadný kousek, kdy chce člověk opět tyto hodinky). Staří vývojáři firmware pomalu připravují na svůj konec a otevírají zadní vrátka vývojářům vlastních firmwarů. Především projektu Rebble. Do budoucna se bojím snad jen neexistence nových hodinek jako takových. I když teoreticky asi hodinky jako takové při slušném zacházení vydrží dekády.

Co mě mrzí je to, že jsem si za prakticky stejnou cenu z e-baye nezakoupil novější řadu hodinek, které obsahují mikrofon a senzor tepu. I bez toho však umí krásně měřit kroky a pomocí aplikací pak délku spánku, jeho kvalitu či hloubku. Co je opravdu škoda, že hodinky nemají slot na mikro sim kartu aby se dali použít namísto telefonu jako takového. Stává se mi, že telefon zapomenu doma, ale hodinky mám vždy při sobě. V tomto případě by se mohlo volání přesměrovat na nové číslo.

Časem si chci koupit Apple Watch. Ale absolutně netuším co budu dělat s Pebble. Tak jsem si je zamiloval, že mi jich do budoucna bude opravdu líto :)

Xiaomi Huami Amazfit

• integrovaná GPS
  • příjemný univerzální vzhled
  • stále zapnutý displej
  • velmi slušná výdrž
  • dobrá čitelnost na slunci
  • bohužel se mi podařilo do několika dní od nákupu poškrábat sklíčko - odolnost krycího sklíčka Gorilla Glass tedy shledávám pochybnou :)
  • horší čitelnost displeje uvnitř místnosti
  • připojení k externí aplikaci "Strava" je někdy těžkopádné, ve verzi zdarma zobrazuje pouze základní údaje

Hodinky mě zaujaly dobrým poměrem cena / výkon, kdy za tyto peníze nabízejí celou řadu užitečných funkcí, včetně vestavěné GPS, stále zapnutého displeje a dobré výdrže. Displej je velmi dobře čitelný na slunci, avšak v místnosti je to horší - zde se musíte spolehnout spíše podsvícení; je to však přijatelný ústupek, díky kterému lze dosáhnout velmi dobré výdrže - 5 dní není žádný problém ;) Čekal jsem lepší odolnost - sklíčko poškrábáno během několika dní.

Sony SmartWatch 3 SWR50

Sony SmartWatch 3 SWR50

LookAss Ficnar LookAss Ficnar

Přidáno: 5. června 2017

• design - čtvercový display, precizní řemínek
  • rychlost odezvy
  • čitelnost
  • modularita, dnes už mnoho užitečných i hezkých app i ciferníků
  • aplikace Fit - alternativa pro Endomondo
  • GPS, BT - bezproblémově funguje
  • NFC - zatím není možno vyzkoušet (nejsou aplikace)
  • vyřazeny s původně slibovaného update na Android wear 2.0
  • některé smazané aplikace zůstanou uloženy někde v telefonu a opětovně se do hodinek instalují
  • endomondo - funguje pouze se spárovaným telefonem (nutnost tahat mobil s sebou)
  • řemínek je magnet na prach

Hodinky mám již 9 měsíců. Z toho bohužel 3 měsíce strávily na reklamaci.
A si po 5ti měsících se mi po náročné tůře objevil defekt na displeji - vyreklamováno.
Aktuálně jsou na reklamaci podruhé kvůli špatné zpětné vazbě s mobilem (chovají se jako v DND módu)

Myslím si že jsem chytl slabý kus, věřím že moje reklamace dopadne výměnou. Prvních 5 měsíců fungovaly výborně.

MYKRONOZ ZeCircle 2

• Levné
  • dobrý display
  • dostatečná výdrž
  • kompaktní rozměry
  • Při úplném vybití baterie nutno znovu spárovat s telefonem
  • funguje jen s novějšími telefony s novější verzi bluetooth

Za ty peníze perfektní produkt
hlavně vhodný spíše pro ženy

Alpha X5+

Alpha X5+

Ověřený zákazník SMARTYhodinky Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2017

Zakoupeno v SMARTYhodinky

• Vybavení,displej,funkce,hlasitost a pochopitelně vzhled.
  • Zatím pouze doba do vybiti baterie.Ale dost délku do vybiti ovlivní druh zapnuté funkce-Wi-Fi,intenzita podsvicení atd.

Hodinky perfekně vypadají,mají češtinu a hodně funkcí jako mají mnohem dražší hodinky od značkových výrobců.Hodinky použíám deně a velmi dobře vypadají na ruce.Hodinky mám velmi krátce a nemohu zatím produkt doporučit nabo nedoporučit.Mě osobně sa líbí a fungují dle mích představ.