Nejnovější recenze ze sekce Chytré hodinky

Ověřený zákazník iMobily.eu Petr

Přidáno: včera, 23:20

Zakoupeno v iMobily.eu

Nosím je všude. Proto jsem si je koupil. Hodinky nosím i v práci. Když svařuju nebo brousím, sundám je zruky. Ješte jsem neviděl sklo, které by odolalo okujím nebo odlétající strusce při svařování. Také sněma chodím do sprchy a plavu sněma. Hodinky umí komunikovat a přenášet údaje jiných programů jako kaloricke tabulky. Pro mne jako cukráře typu dvě je to výborná věc. Můžu si tak upravovat přijem denních kalorií. Takže tyto hodinky nejsou jen pro zdravé, ale i pro nás kteří chtějí pro sebe něco udělat.

Ziskoun smartwatch X6

Ziskoun smartwatch X6

Ověřený zákazník Ziskoun.cz Nataša

Přidáno: včera, 20:20

Zakoupeno v Ziskoun.cz

Měla jsem smůlu. Musela jsem hodinky reklamovat, ale věřím, že budou šlapat. Už nějaké zkušenosti s těma hodinkám mám.

Ověřený zákazník MALL.CZ Honza

Přidáno: včera, 15:59

Zakoupeno v MALL.CZ

• jednoduché

Ověřený zákazník Sunnyshop Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 13:17

Zakoupeno v Sunnyshop

• přehled sportovních aktivit, automatické rozeznání aktivity, pauzování během aktivit, přesnost měření
  • design, bytelnost
  • display, barvy
  • ovládání
  • výdrž baterie, max 2 dny

parádní hodinky, kompromis pro ty kteří preferují klasické hodinky, ale chtějí přidanou hodnotu

CUBOT F1

CUBOT F1

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 12:25

Zakoupeno v Electro World

Nejdříve nešlo spárovat s telefonem přes aplikaci Cubot sport, pak už již šlo a fungují bezvadně...srovnal se čas i čas podle telefonu-bez aplikace nelze nastavit čas a ni pak neupozorní na přijaté sms ani volání. Funkce fitness fungují bez problému.

Jiří Kařízek Jiří Kařízek

Přidáno: včera, 10:30

• Dokud fungovali, tak OK
  • Do hodinek se oproti specifikaci při běžném používání (v souladu s návodem) dostane voda

Nedoporučuji!

Do hodinek se při běžném užívání (mytí rukou, zmoknutí atd.) dostane voda, reklamaci Vám neuznají. Důvod neuznání reklamace: Do hodinek se dostala voda :-D U hodinek v této cenové relaci s proklamovanou těsností IP68, podstatný problém.

Servis reklamaci zamítne, následně Vás 2 měsíce Vás tahají za nos, posílají škemrat na VOC oddělení Samsung (komunikuje se pouze emailem, nikoho konkrétního se nedovoláte), kde s konečnou platností potvrdí, že servis postupoval správně a přestanou komunikovat (asi si Vás dají do spamu). Servis má totiž předepsánu zkoušku těsnosti na zapnutém zařízení... ale když se do hodinek dostala voda a jsou KO tak to udělat nelze... Logický rozum i přístup k zákazníkovi zůstává stát!

Stalo se to již po druhé a ze svého okolí znám další případy!

V případě zájmu zašlu upřesňující informace a fotky... stojí to za to ;-)

Odolnost hodinek: Nejsou odolné

Ověřený zákazník Atonyx.cz Petras

Přidáno: včera, 07:43

Zakoupeno v Atonyx.cz

• vše funguje jak má,dobře čitelný přehledný displej,čeština, dostatek funkcí

překvapivě za poměrně nízkou cenu chytré hodinky v češtině v solidní kvalitě, zatím nemám žádnou připomínku

FOREVER SW-500

FOREVER SW-500

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• problémy s Bluetooth v telefonu

nejsou vodotěsné

Petr Čapka Petr Čapka

• Displej
  • Otočná luneta - celkově ovládání dotykem
  • Kvalita a použití náramku
  • Výkon hodinek - možno hrát i hry
  • Odolnost proti vodě a prachu IP68 (sprcha, bazén ok)
  • Americká odolnost proti nárazům MIL TEC 810.G
  • Silný reproduktor
  • Dobrý mikrofon
  • V balení i náhradní menší řemínek vel.S
  • V balení kabel včetně zdroje
  • Možno odpovědět na sms, messenger
  • I bez bluetooth upozornění přes wi-fi !
  • Volání přes hodinky hlásité
  • Možnost koupit jakýkoliv 22mm pásek
  • Automatické ovládání jasu displeje
  • Krycí sklo z číny za pár korun
  • Při stisku 3x home buttonu (SOS) odešle polohu a vytočí kontakt
  • Cena, volil jsem větší obchod (8.000,-Kč)
  • Doba nabíjení poměrně dost dlouhá i 2h+
  • Slabá baterie (všechno vypnuto, max 2 dny)
  • Nabíječka je náročná - hlásí slabý proud při připojení k PC
  • Dosah stejný jako u Gear fit 2- malý
  • Všechno doslova žere baterku (každé podívání, každé otočení lunetou)
  • Budík není předinstalován, jako proč?

Prošel jsem dlouhým výběrem několika náramků, či hodinek od levných čínských neznačkových šmejdů, přes Xioami miBand, dále Gear fit1, Gear fit2 a nově jsem si zakoupil Gear S3 Frontier. Rád se s Vámi podělím o důležité informace v této psané recenzi. Na mém kanálu, poté můžete shlédnout videorecenzi.

Nejsem extra atlet a dá se říci, ani extra sportovec, na činnosti, které trénuji 3-4x týdně, si hodinky musím sundávat (sebeobrana, bojové systémy) z tohoto hlediska nehodnotím přesnost tepové frekvence, přesnost GPS, přesnost počítadla ušlých kroků, uběhnutých kilometrů apod.

Hodinky si pořizuji jako pomocníka pro práci i volný čas, očekávám dobrou výdrž, viditelnost na slunci, bezproblémové párování a pohodlné ovládání.

Z hodinek mám velmi rozporuplný pocit. Jedná se o krásný a velmi výkonný stroj, kterému nevadí hrubší zacházení, ikdyž vodotěnost, je podle mě na hodinkách snad nutnost, ne-li povinnost. Zde IP68, do moře to není, ale do sprchy, bazénu, neřeším. Potěší též americký MIL-STD 810G, což je vojenská norma která specifikuje odolnost proti otřesům, teplotním výkyvům, pádům apod. Sem tam ale zavadím někde lunetou o zeď a příjemný pocit to rozhodně není. Co se týče výkonu, naprosto bez problémů, všechno zvládá a dokonce i hry, Friut Ninja, Sniper, sice v hrozné grafice, ale jdou hrát - blbost na 5minut, použitelné třeba při čekání u doktora.

Ovládání je provázané tak nějak s tlačítky, dotykem a tahem prstu a otočnou lunetou, právě otočná luneta je asi největší tahák. Paměť neřeším, ani operační, ani vnitřní, všechno je ok, hudbu neposlouchám, běhat nechodím, . Když ano, stejně bych si vzal telefon na přivolání případné pomoci. Nic se neseká. Nabíjení je dlouhé, od pár procent do stovky cca dvě hodiny. Výdrž je přesto katastrofální. Pokud vypnu stálé hodiny, vypnu gps, vypnu wifi, vypnu všechna gesta, prostě vypnu vše, hodinky píší po vytažení z nabíječky výdrž 2d 9h. Jak je možné, že hodinky na ruku musím nabíjet častěji než chytrý mobil? Každé použití hodinek, každé podívání na čas, každé otevření nastavení, doslova ukousne kus baterie. Hodinky staré 2 dny a baterie mě štve už teď, co za rok, dva, to hodinky vydrží 5 hodin? Výdrž 4dny dle SAMSUNGU??, těžko...Hodinky mám velmi rád a oblíbil jsem si je, ale takto slabá baterie udělala z perfektních hodinek průměrný kus elektroniky z pro mě 80% potenciálem. Doporučuji koupi všem, kteří nikde moc necestují a nevadí jim, že budou mít nabíječku doma, druhou si koupí do práce a budou závislí na elektrické energii. Pokud tohle zkousnete, dostanete nejlepší a nejsilnější hodinky na trhu.

Volání přes hodinky, jsem myslel, že vůbec nevyužiji, ale hned první den, jsem takto uskutečnil dva hovory. Funkce mikrofon/ reproduktor se hodí pro případ, že máte plné ruce, nebo když nemáte telefon přímo u sebe. I u svešené ruky u pasu... druhá strana slyší perfektně. Co mě velmi překvapilo, je funkce oznámení přes wi-fi, kdy pokud odejdete z dosahu bluethot telefonu, hodinky se přihlásí do známé wifi sítě a oznámení Vám tak přijdou i přesto, že jste na druhé straně budovy, ve sklepě, před domem, na zahradě. Zamrzí fakt, že z USB portu PC, se hodinky nabijí za 3-4h+, nabíječka jakmile svítí oranžovou barvou, signalizuje nízký vstupní proud. Do teď jsem nabíjel náramky právě z PC. Je třeba mít min. 0,7A a mít adaptér přímo do sítě/ zásuvky.

Ověřený zákazník Xiaomi Store CZ Dariell

Zakoupeno v Xiaomi Store CZ

• skvělá cena

Ověřený zákazník isix.cz slim

Ověřený zákazník iMobily.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v iMobily.eu

Krátká doba na hodnocení, produkt zatím funguje, užvatel spokojen :-D

Ověřený zákazník Eberry.cz JB

Zakoupeno v Eberry.cz

• výdrž na baterii
  • malé ideální pro dámskou ruku (dárek manželce)
  • jednoduché ovládání
  • pouze pár funkcí
  • nejsou pro hračičky
  • rozlišení hodinek (viditelné jednotlivé pixely)

Hodinky doporučuji pro menší ruku, spíše pro ženy.
Vzhled hodinek je pěkný a dá se vybrat z dosti barev.
Jednoduchá aplikace Mi Fit. Přehledně zpracované výkony v grafech i zákres do mapy podle zvolené činnosti.
Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Atonyx.cz Radek

Zakoupeno v Atonyx.cz

• za dobrou cenu spousta funkcí
  • celkem slušný design, odpovídá fotografii
  • dobře čitelný displej
  • dobré zapínání pásku i materiál

Vybral jsem tyto hodinkyy po poradě s prodejcem a jsem spokojen. Určitě se dá koupit dražší a luxusnější model, ale funkcí je tu spousta, vše funguje a vzhledem ke slušné ceně nemám strach ze ztráty nebo poškození.

Garmin vivoActive 3

Garmin vivoActive 3

Ověřený zákazník Behshop.cz Jožin

Zakoupeno v Behshop.cz

• Krátká doba používání na hodnocení.
  • zatím jasem neobjevil

Ověřený zákazník isix.cz jch

• poměr cena/výkon
  • výdrž baterie
  • čitelnost displeje
  • pro plnohodnotné využití (jméno volajícího a funkčnosti nad standardní aplikaci výrobce) třeba dokoupit aplikaci třetí strany

Odolnost hodinek: Nejsou odolné

BML bWatch Alpha

BML bWatch Alpha

Wendy Wendy

Přidáno: 18. června 2018

• bluetooth celkem žere baterku z telefonu

Hodinky jsou za super cenu. Okamžitě ukazují zprávy nebo hovory. Jsou lehké a na ruce příjemné. Plus je další náramek na výměnu.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Naprosto perfektní chytré hodinky za skvělou cenu.
To co jsem dlouho hledal, s jednoduchým ovládáním a dostačujícími funkcemi. Výborná věc je GPS modul, který zaznamenává trasu aktivity, dobrá je i předpověď počasí. Nejvýše hodnotím čitelnost údajů na slunci.

Ověřený zákazník isix.cz pepe

Přidáno: 17. června 2018

• Viditelnost na slunci

Špičkova viditelnost na slunci , velmi dlouha výdrž, vyběr dipleje - jakykoliv , prostě parada !
Všem tyto hodinky doporučuji neexistuji jine s podobnou výdrží .